Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Гријешите момци :D на СФ-у је као у кошници, стално се нешто дешава само што то ви не видите. А овдје се само налети да се види шта се уништава од листи.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.068
Поени од реакции
2.188
кабловски интернет,се менуба IP на 24 часа,ама ја блокира после неколку минути
и на секоја IP ,по неколку минути ја блокира
пробав на мобилен интернет работеше,кратко,
пробав на комшиски wi fi
работеше,сега пак не работи
ја блокира IP.по неколку минути
 
Последно уредено:

mikusa1111

Adult games: dating for spicy meetups
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
Гријешите момци :D на СФ-у је као у кошници, стално се нешто дешава само што то ви не видите. А овдје се само налети да се види шта се уништава од листи.
heheheh ko da mi nismo tamo pa neznamo, lazi nekog drugog koji nedolazi tamo
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
DA SPUSTIMO MALO LOPTU :)
Dosta sa se prepucavao sa pojedinim clanovima ovde, znam ih, ne mora da se kriju iza duplih nikova.
Malo sam im terao inat, priznajem, ali samo zato sto su me napadali da zaradjujem na klikovima, sto je smesno. Mogu da klikcu 3 dana a ja od toga necu imati ni kutiju cigara. Jednostavno taj host daje najbolji pregled koliko je puta neka lista skinuta, sa kog foruma iz koje zemlje. U sta se mozete i sami uveriti. Ali je sve izgubilo smisao posto ih Damir odmah objavi javno.

A SAD PROMOTIVNO NARODNA TV NOVI SERVER

5000 KONEKCIJA

ZAHTEVE SLATI ISKLJUCIVO NA PM RADI BOLJEG PREGLEDA I BRZEG ODGOVORA

Znaci jedna lista se deli i ako je ne budete sirili i postavljali javno ima da traje. U suprotnom niko se nece nagledati
 
Член од
13 февруари 2015
Мислења
20
Поени од реакции
4
Moze neka lista za mene ubi se trazeci na poslednjih par strana nema nista ExYu da radi veceras bio bi zadovoljan pozdrav
 
Член од
16 ноември 2011
Мислења
222
Поени од реакции
67
PA kako da nisi naucio nista?, A i za to si bez liste
Ne me vlece ova nauka druze, citam sam skoro svaki post, probao sam sa Taramu i drugi skenere,ali treba ti dobar combo i otkazao sam, a i blizim 50 tu .
Iimao sam skoro god dana listu Izvolte koju sam gledao na smart tv i nije mi trebalo nista vise.
Odkad je izasla javno Izvolte od tada nemam stabilnu listu.
Nedostaje mi vreme kad sam gledao raat iptv na smarttv, pa zato molikam ovde ako neko se smiluje :), @international zadnju mi je pratio listu ali je bila sa EXTIVLCOPT i nisam mogao da ja gledam
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
334
Поени од реакции
220
DA SPUSTIMO MALO LOPTU :)
Dosta sa se prepucavao sa pojedinim clanovima ovde, znam ih, ne mora da se kriju iza duplih nikova.
Malo sam im terao inat, priznajem, ali samo zato sto su me napadali da zaradjujem na klikovima, sto je smesno. Mogu da klikcu 3 dana a ja od toga necu imati ni kutiju cigara. Jednostavno taj host daje najbolji pregled koliko je puta neka lista skinuta, sa kog foruma iz koje zemlje. U sta se mozete i sami uveriti. Ali je sve izgubilo smisao posto ih Damir odmah objavi javno.

A SAD PROMOTIVNO NARODNA TV NOVI SERVER

5000 KONEKCIJA

ZAHTEVE SLATI ISKLJUCIVO NA PM RADI BOLJEG PREGLEDA I BRZEG ODGOVORA

Znaci jedna lista se deli i ako je ne budete sirili i postavljali javno ima da traje. U suprotnom niko se nece nagledati
eto iskren post,dobro je ,rijetki su oni koji ce priznati"pogreske"......dobar

btw eto da nebi previse hvalio ali dobio sam listu novog servera ....respect
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
:D slatko sam se :D @torpedoo to je normalno... zadnjih sta znam skoro 15 stranica "moze meni lista" i slicno hahaha ... ovo je bas zanimljivo al bas, bas ...

Pozdrav
Ali zar taj sistem nije bio i na onom forumu mesecima,dok nije zakljucana tema.
Zahtevi (Liste i Kanali)
Cak su i mog omiljenog @torpedaa jednom prilikom kritikovali da se od njega ocekuje da deli liste.
Mislim da je ista situacija ovde kao onda tamo.
Cini mi se ili se varam da ni tamo nije bilo selekcije.
Pozz.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom