Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
48
Поени од реакции
30
posli put sam morao izaci jer imam obaveze ,moram li poslati odma? rekao sam da se jave oni kojim trebaju liste ,imam oko 3000 listi koje moram ispitati da li uopste rade ,moram ispitati da li vec neko gleda ,koliko konekcija ima ,a eto vi trazite i da imaju neke posebne kanale a onda moram i pretraziti sve liste koje imaju te kanale ,pa pustiti da vidim da li je stabilna ,ne moze to tako brzo ,strpi se poslat cu i tebi listu a ako neces nema potrebe da ovako pises ,nisam ti napisao nista lose! kad ispitam liste poslat cu i odgovorit kao i svaki put sta sam kome poslao ,drugo imam 57 poruka u inboksu sta mislis koliko treba da odgovorim na to? odgovorim na 10 dok odgovorim na drugih 10 doslo ponovo 10 od ovih prvih dok odgovorim na prvih 10 ponovo doslo od prethodnih i tako u krug
posli put sam morao izaci jer imam obaveze ,moram li poslati odma? rekao sam da se jave oni kojim trebaju liste ,imam oko 3000 listi koje moram ispitati da li uopste rade ,moram ispitati da li vec neko gleda ,koliko konekcija ima ,a eto vi trazite i da imaju neke posebne kanale a onda moram i pretraziti sve liste koje imaju te kanale ,pa pustiti da vidim da li je stabilna ,ne moze to tako brzo ,strpi se poslat cu i tebi listu a ako neces nema potrebe da ovako pises ,nisam ti napisao nista lose! kad ispitam liste poslat cu i odgovorit kao i svaki put sta sam kome poslao ,drugo imam 57 poruka u inboksu sta mislis koliko treba da odgovorim na to? odgovorim na 10 dok odgovorim na drugih 10 doslo ponovo 10 od ovih prvih dok odgovorim na prvih 10 ponovo doslo od prethodnih i tako u krug
evo javljam se za pomoc--posalji liste meni a ja saljem dalje koje rade--
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Што сам написао такав коментар. Још мало па ће људи почети пријављивати ако им недај боже неко напише име малим словом, непоштивање личности, нанио му душевну бол....Сами себи правимо медвеђу услугу, она тета :Dсамо погледа колико има пријава и затвори тему на пар дана, уопште се не замара детаљима - паметно.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Samo ti izvoli.



Ali prijatelju, ovo ti je vec treci put da trazis zelje.
Znam ja da je to veliki posao i postujem to. Ali ja bih prvo sve to pripremio, i mozda ovo sto sad pises napisao kao uvod.
Treba da znas da mi cekamo tu listu koja nam je ponudjena.
preko 78 ljudi gleda njegovu listu bez problema ,radi vec dvije sedmice nije trznula nijednom ,i prestanite ,kritikovati sta ste vi pridonjeli forumu osim daj ,daj
 

Kajgana Shop

На врв Bottom