Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
pisite kome treba lista i sa koliko konekcija ,sve sto imam poslat cu ,nebitno da li cete staviti liste na stranice ,restrimovati m3u8 ili rtmp liste ,saljem svima sve ,i onim koji su se registrovali danas
Moze onda jedna exyu lista sto duze i vise konekcija da mi vise nista nezapinje. Lijepi Pozdrav
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
33
Поени од реакции
11
pisite kome treba lista i sa koliko konekcija ,sve sto imam poslat cu ,nebitno da li cete staviti liste na stranice ,restrimovati m3u8 ili rtmp liste ,saljem svima sve ,i onim koji su se registrovali danas
Ako može neka domaća sa crime and investigation sa prevodom. Ima npr. u kreka.dvrdns.org.
unaprijed hvala.
 
Член од
17 март 2017
Мислења
116
Поени од реакции
71
pisite kome treba lista i sa koliko konekcija ,sve sto imam poslat cu ,nebitno da li cete staviti liste na stranice ,restrimovati m3u8 ili rtmp liste ,saljem svima sve ,i onim koji su se registrovali danas
Mani ako moze jedna exyu m3u8 lista da je barem donekle stabilna ali da sto duze traje barem 3 mjeseca ako ne i duze . Sve najbolje ...
 
Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
F.E.A.R imam osjećaj da će biti kao i prošli put.Mi svoje želje iznesemo,a tebe nigdje...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom