Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
ko ti je to rekao laze ,a tvoj avatar podsjeca na poznate avatare ,mogao si nesto bolje smisliti ,toliko
pa tako su mi rekli na pp zasto mene napadas kad ti nisam nista rekao? pitao sam za liniju i dobio sam odgovor hvala ljudima koji pomazu a ti ako ne zelis da pomognes ne moras da napadas svakog ko pomogne i ko trazi pomoc
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
dobro vecer forumci, jos uvijek trazim jedna korejska lista sa kanalima kao mnet, kbs, mbc itd?
bio bi vam veoma zahvalan ako neko ume i ima volje da mi dodeli gore navedeno.
svima prijatna vecer.
pozdrav maks
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
pa tako su mi rekli na pp zasto mene napadas kad ti nisam nista rekao? pitao sam za liniju i dobio sam odgovor hvala ljudima koji pomazu a ti ako ne zelis da pomognes ne moras da napadas svakog ko pomogne i ko trazi pomoc
ne napadam ti si rekao svoje misljenje ,ja svoje ,dsuki nije ovdje
 

bak

Член од
27 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
zdravoo na site kajganashi,jas sum nov na ovaa tema i ako ima nekoj i ako saka da mi dade nekoja linija za gledanje tv,bilo kakva ,odnapred vi fala
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
evo malo sredjivao stvari po pc i nasao orion listu....vidim da je lista stara vec 6 mjeseci i radi...
na listi ima osnovne kanale.....kanali su uglavnom srpski...vh1...bla bla..nema filmskih programa..idealno za nekoga tko zivi u bjelom svijetu da ima osnovne kanale od doma..
pa tko hoce nek mi se javi na pm da u dam...neka se jave samo oni registrirani prije 2017...
--------------------------
otislo
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
o cemu vi? zar se mora o svemu razglabati i napadati clanove sa coporima? ako sam dobio pogresnu informaciju od cetri clana koji su postavljali linije ne morate napadat mene
evo malo sredjivao stvari po pc i nasao orion listu....vidim da je lista stara vec 6 mjeseci i radi...
na listi ima osnovne kanale.....kanali su uglavnom srpski...vh1...bla bla..nema filmskih programa..idealno za nekoga tko zivi u bjelom svijetu da ima osnovne kanale od doma..
pa tko hoce nek mi se javi na pm da u dam...neka se jave samo oni registrirani prije 2017...
da radi jos uvijek dobro ,
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Pa i postavio javno ali hoce lik klikove, a ja to ne volim pa sa sam povadio i postavio ovako da se ne muce svi redom sa onim adfly-om. Sta je problem?

Cuj "Kome je od koristi unistati liste" a lik je unistio na hiljade listi samo sto je to sad malo zapakovao pa da mu se duplo isplati, unisti liste i dobije klikove, tj $ od klikova. A vi stvarno naivcine pa mislite da vam iko pomaze tim javnim objavljivanjem lista. Nisam te liste ja unistio vec on.
Pa drug i ti si u pravu,po tvome,ja se izvinjavam,ali vidi ima dosta kolega koji u forumu traze liste,pa kome treba nek skida,meni nit ide u djep,nit nista,ali covek naso metudu da zaradi nejkoj denar ,staces i on mora da zivi kao i ostali,mozda je i zasluzio .
pozzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom