Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
48
Ovo ti nije bilo javno mogao si nekome podijeliti ovako nista od toga ali evo da te pohvalim uspio si nesto naci sam svaka cast. Sad svacam da nekima netreba lista vec zele nauciti kako naci liste pa ih objavljivati da se dokazu da i oni nesto znaju naci ali ja bi predlozio da slikate ovako i da se vidi koliko ste ih nasli pa ako neko hoce da dobije listu neka se javi na pp. Ovo je samo prijedlog ja nista necu dijeliti sa ove slike tako da mi nemorate ostavljati poruke idem na dopust tjedan dana pozz za sve. Zivite dugo i sretno !!!

Прегледај го приврзокот 167513
Mislim da ti fali scrollbar. Evo popravio sam, sad je ljepse a i autenticnije :)

 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
dobto jutro kajganaši...
https://www.youtube.com/watch?v=qRZES4-hxTY
:oeoeoe:

pozdravljam internationala sto nam se je vatio sa havaja.
nadam se da nije pukla daska na sufanju.
(y)[DOUBLEPOST=1490764858][/DOUBLEPOST]
Fotomontaža. Nema teoretske šanse da nađe 20.000 listi uopšte, ikad. Sve preko 500 lažu.

Bez video dokaza čista laž ko god kaže da je našao bilo šta preko 500.

Ista slika ispravljena u paint kopiran progres 2 puta, kopiran broj 6 iz procenta od 26 i zamjenjen broj 2, takođe i broj pronađenih listi.





Mogao si ovo malo kulturnije napisat bez ovog da je poput Ćire, zašto vrijeđanje? Isto tako 5231 lista za 4 sata ne vjerujem ni ja jer znam na koji način server radi i nema šansi da bi tako brzo našao 5231 listu osim ako nemaš baš sva tačna imena sa tog servera što opet čisto sumnjam.

Bez video dokaza i jedan i drugi lažu i nema načina da pobiju ovo što sam rekao.
punisher moram reci da international nelaze.
nije stvar u serveru i svim imenima na njemu, nego sto on razmislja na drugaciji nacin.
uvjerio sam se u to.pa sam i ja malo ostao paf na neke stvari.covjek iznenadjuje znanjem.

ali najbitnije da covjek sam nauci bar malo svaki dan da moze naci sebi koju listu za gledati a i da pomogne nekome tko nema.
 
Последно уредено:
Член од
2 март 2017
Мислења
79
Поени од реакции
18
Moze li neko da mi kaze nesto oko C: linije!
Mogue li si koristiti na Android box ili MAG254?
Ako jes, kako?
Hvala!
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
269
Поени од реакции
186
ljudi kako da nadjem vojnu akademiju sezona 3 epizoda 1 2 3 4
 
T

The.Punisher

Гостин
dobto jutro kajganaši...
https://www.youtube.com/watch?v=qRZES4-hxTY
:oeoeoe:

pozdravljam internationala sto nam se je vatio sa havaja.
nadam se da nije pukla daska na sufanju.
(y)[DOUBLEPOST=1490764858][/DOUBLEPOST]
punisher moram reci da international nelaze.
nije stvar u serveru i svim imenima na njemu, nego sto on razmislja na drugaciji nacin.
uvjerio sam se u to.pa sam i ja malo ostao paf na neke stvari.covjek iznenadjuje znanjem.

ali najbitnije da covjek sam nauci bar malo svaki dan da moze naci sebi koju listu za gledati a i da pomogne nekome tko nema.
Nije uopšte bitno da li lažu ili ne. Lažu sebe, mene ne.

Ja imam php skriptu postavljenu na server i radi 24/7 znam o čemu pričam. Server ne može odgovoriti tako brzo i sve su to čiste laži. Ako kaže da za 4h nađe 5000 listi neka napravi video od 1h i postavi ga ovdje i da vidimo da li je našao 1200+ listi. Opet kažem, znam šta pričam. Neka se javi bilo ko od vas ko je sa bilo kojim skenerom našao 5000 listi. Ima neko?

Misliš da me blokirao jer misli da ću ga provocirat? Ne. Blokirao me jer zna da govorim istinu koju ne želi da čuje. Ja sam član ovog foruma od samog početka ove teme. Nikog nisam vrijeđao što može da se vidi od mog prvog posta.

Ovo je zdrava diskusija a on je iz nje izašao jer nema dokaza ni argumenta.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Ako ima mozno e,zavisno od serverot,ne se site serveri isti.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
и што ќе направиме ако одиме јавно?
за еден ден листа?
а тешко ти е приватно даму пратиш на некого?
подобро,не ги поставувај јавно воопшто
или постави еден канал,па пумешните нека ја сметнат цела листа,така може и да потрае недела дена,а вака само еден ден
Moje mislenje:
Prvo, pogresno e da na nekoj se govori da raboti kako ti sakas. Oti ti sam mozes da rabotis kako si sakas.
Vtoro, za javno objavuvanje na listite. I toa mislam deka ti e pogresno. Listite rabotat ili ne rabotat od mnogu faktori, a ne zatoa sto e javno objavena. Bese edna Amisova lista, i siguren sum deka ja imaat site. I dve godini rabotese stabilno, dodeka tie ne go promenia protokolot.
Dokaz da ne e samo do toa. Ne veruvam deka sme site bas na taa lista koja se objavi.
Jas mislam deka povece steta se raboti so toa stalno skeniranje i silenje na serverite, tuku sto e nekoja lista javno objevena.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
na kraju svi sad imate scanere ,i sta se promjenilo nista ,po meni samo gore ,sad imate svi na tone listi ,od kojih 98 posto nerade kako treba,i oni koji su davali liste sve im je teze davati ili ako imaju boje se dati ili ako daju daju samo uskom ,grugu prijatelja citam i gledam mnogi od vas koji su toliko dugo ovdje ,jos uvijek traze liste , pitanje zasto zbog cega ,itd a opet ima ,onih stvarno koji ma treba lista ,jer jednostavno nisu u tim vodama ,i ima naravno onih ,pozdrav netreba nista samo da se javim ,ili evo da ti se oduzim na neki nacin evo jedna lista sto sam je nasao ili moze pomoc kako da otvorim ovo ,gdje da ubacim ovo ,po meni to su pozitivni likovi naprimjer,naprimjer ,
kingdali
trazio je samo nacin uvijek kako da scanira , i na kraju je poceo dijeliti liste ,i bio izvrjedan od nekih clanova ,itd da nespamujem temu sto vise pm ,sto manje javno ,jer restrimeri su ovdje samo gledaju gdje je koja rupa gdje curi da krpaju
dati server ,ok da se scanira ok da svako sebi proba naci listu
Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
14 август 2010
Мислења
805
Поени од реакции
517
international javise na pm.... ne mi treba lista da te prasam nesto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom