Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Ja
Evo ja sam skinuo ovaj skener i netrazi mi nikakav password jedina stvar je sto ga nemogu pokrenuti ocito nepodrzava moje windowse. http://macscannerbyrevolution.blogspot.hr/2017/03/iptv-playlist-checker-v107.html
Ima li jos neko da koristi win xp ili sam ja jedini zaostao.
Sto se tice skenera ja koristim ovaj skener http://macscannerbyrevolution.blogspot.hr/2017/02/iptv-playlist-checker-v101-by-salezli.html
Moze se dodati proxy i to je dovoljno i nije bitan skener vec vasa masta za kreiranje combo.
koristi Windows 10 ,ali ne ide
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
pa sad izvini da ne spamamo previše tu , znas li da pomognes sta o tome da napravim neki skener, da se sve to skrati malo ne da skeniram ko lud i na kraju još ništa skoro nebih nasao
 
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
Sta imas da pravis kad vec postoje? Http Proxy ili TCP Port Scanner ce ti zavrsiti posao.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
to nije skener koji bi ja trebao , te skeneri su mukotvorni kome se da skenirat mjesec dana da nađeš jedan status
 
T

The.Punisher

Гостин
pa sad izvini da ne spamamo previše tu , znas li da pomognes sta o tome da napravim neki skener, da se sve to skrati malo ne da skeniram ko lud i na kraju još ništa skoro nebih nasao
Stvarno ne vidim potrebu za pravljenjem skenera kad ih ima već desetak koji imaju i video tutorijale i raspravljano je o njima na dosta foruma otvorenog tipa. U kojem programskom jeziku bi to pravio? Zašto misliš da bi napravio nešto bolje i brže?
Bolje bi bilo da neko napiše rangove iptv provajdera ili da otvorite temu pa da se postavljaju adrese a i portovi su poznati. Nema tu ništa skriveno, sve se dobro zna. Samo kad ne znaš onda uvijek misliš šta li još ima što nam se ne govori a u stvari nema ništa. Sve je to poznato ovim malo iskusnijim članovima koji su tu od samog početka teme kao saskon i drugi.

to nije skener koji bi ja trebao , te skeneri su mukotvorni kome se da skenirat mjesec dana da nađeš jedan status
Mjesec dana? To i jest problem kod svih skenera pa i ovih u&p. Umjesto da napravite kombo za domaće servere sa našim imenima vi skenirate sa stranim i obrnuto. Ne trebaju vam Italijanska, Arapska, Njemačka imena samo gubite vrijeme i logično da na domaćem serveru nećete naći u&p da ide Emmerich ili Engelbert. Isto tako i sa udp, port 1935 je default port za RTMP/RTSP protokol. Ako ne znaš rang IP: PORT onda ćeš i skenirat mjesec.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Domace liste u/p sa stranim imenima postoje... ocu reci prave domace .. ljudi stavljaju strana imena ... ;).znaci nije strana lista pa da imaju nasi kanali nego obrnuto.... kao sto imamo domace liste nama svima poznate i u njima imamo i strane kanale

Pozdrav
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
mali savjet: gledajte malo u italiju .. ima puno puno lista koji imaju nase kanale
evo ja danas naso 2 super liste
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
T

The.Punisher

Гостин
Domace liste u/p sa stranim imenima postoje... ocu reci prave domace .. ljudi stavljaju strana imena ... ;).znaci nije strana lista pa da imaju nasi kanali nego obrnuto.... kao sto imamo domace liste nama svima poznate i u njima imamo i strane kanale

Pozdrav
Nije ni bitno da li imaju ili nemaju. Bitan je omjer, ako imaš 90:10 domaća strana onda ti to ništa ne znači jer čisto sumnjam da ćeš pogodit to strano ime. Veća je vjerovatnoća da će neko staviti ime svog djeteta, žene nego punice. Ima servera koji još uvijek i uvijek rade stabilno ali naš Balkanski mentalitet je takav da čim jedan kaže ima ovdje onda smo svi tu dok to ne iscrpimo.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom