Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 јули 2016
Мислења
131
Поени од реакции
80

BugssBunny

Ако имаш две кошули дај едната на ближниот
Член од
31 октомври 2015
Мислења
226
Поени од реакции
128
Код:
http://www.iptvthebest.net/client/clientarea.php
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
[QUOTE="munjakg, post: 7987515, member: 85667"[DOUBLEPOST=1488736946][/DOUBLEPOST]
Mislio sam da tvviet ima FHD Sport Klub kanale[/QUOTE]
Добро си мислио, има фул
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Prepoznat ces ga i ovako... to je za one koji stalno cackaju mecku

Aplikacija za telefon koja pruza mogucnost da sjedim kod tebe kuci i da pokrenem aplikaciju na telefonu stisnem dugme za snimanje npr filma dodjem kuci i gledam ga jer H BOX posjeduje prozesor i HD 500Gb

Uz to gledas film na Tv preko H BOX-a stisnes pauzu odes vecerati vratis se nazad i na Play gledas dalje takodjer sam H BOX posjeduje aplikacije itd... itd.... po meni jako dobar provajder e sad svako ima svoj ukus


Moze se plafit malo vise da bi se gledalo kao Pink.. BN i jos neki kanali kod istog provajdera.... tu je i kompletan SKY HD DE pa i bosanski par kanala italy kanali do arapskih ima sta zslis samo plati i gledaj

Otprilike tako to izgleda..... ti znas sta i kako itd... tebi ne moram nista objasnjavati.... tako da mi pokraj tog sto imam i Total Tv bas nista dodatno nije potrebno

Pozdrav
HM!!!pozzz !!!!ja isprobao nesto slicno u fr .i dobio pisma od net provajdera:"koristis torrent user koristis zabranjene IP servere(CS i IPTV) i na kraju promenim njihov SUPERBOX za obican ruter na koga kacim sta ja hocu.samo komentarisem o FR provajderima .a isti su u celoj evropi.a koliko ti 4K guta interneta i koliko kanala prakticno imas na toj platformi§§§§pozzzzzz
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Mozda mu je istekla pretplata:sekc:
kad kupi neki laptop za 2500 eura pa stavi internet 1 Gbps i moze da gleda svaki kanal u svetu koj je 4k , a ne da ceka april mesec ovi nemci da mu pustat 4k.hehehe.Ne vidis li da na ovi televizor koj ima naj mnogo da pusti nekoja kombo lista koja odi na 2000kb/s a za 30000kb/s moze samo da masta.hahaha.Evo da vidi kako radi 4k kanal iz Korea to je filmski sa naj boli filmove trenutno u svetu.hahaha Screenshot - 5_3_2017 г 002.png
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Ko rece jednom da ima onaj kanal TV PARTIZAN HD koja je to lista?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom