Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 октомври 2016
Мислења
34
Поени од реакции
149
svi koji hoce dobru sportsku listu ,arene ,sport klubovi ,bt sportovi svih 6 ,i mnogi drugi stabilna lista ,sa moi stadium kanalima ,usa kanalimai tsn sportovima nek se jave ,12000 usera na rapolaganju ,naravno nikad objavljenih
i sto je najvaznije stabilna lista
Takodje se javljam za jednu dobru sportsku listu. Hvala unapred International.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Член од
26 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
48
svi koji hoce dobru sportsku listu ,arene ,sport klubovi ,bt sportovi svih 6 ,i mnogi drugi stabilna lista ,sa moi stadium kanalima ,usa kanalimai tsn sportovima nek se jave ,12000 usera na rapolaganju ,naravno nikad objavljenih
i sto je najvaznije stabilna lista
Moze sportska lista i meni, pogotovo ako je dobra.

Hvala

P.S. Imas li mozda neku listu sa madjarskim kanalima, da bude HBO i ostali filmski kanali ali na madjarskom, ili ako nista adresu od takvog servera pa da probam sam skenirati

Hvala jos jednom
 
Член од
20 септември 2016
Мислења
47
Поени од реакции
23
to govoris jer nemas pojma ,koje orvi objavio mac scaner javno i stavio liink ,i objasnjenje ,kako ga traziti bez ,hide i spoljlera , dovoljno da stavis jedan mac i server javno o gotovo je to je banda sa sf foruma ,namjerno uradila ,na celu sa onim bolesnikom denisom ,jer su njegove scripte pale u drugi plan
iz prilozene slike se vidi ,koje poceo unistavanje zar se fino nevide linkovi ,prije nego sto sam ja objavio ijedan mac ,ali posto si ti pontron i dupelizac pomenute bande nije ti za zlo uzeti ,sreca pa nemas servere koje sam ja ovdje podijelio pojedinim clanovima pa ko ljudi gledaju ,samo od juce je podjeljeno oko 214 listi .i svi koji su dobili ,su dobili uustvo da me ne spominju ,mozete ga internacionalu kolektivno ,vas grupa od 12 sa sf ,po,,,,ti
[DOUBLEPOST=1488301801][/DOUBLEPOST]da i po tom pomenutom redu ,su ti isti ,i podijelili najvise listi ,sjebali ste crowa ,meni ga mozete ,znas sta vec
Pogledaj na pm pa mi odgovori
 
M

malesevac

Гостин
Koliko kosta postavljanje i odrzavanje jednog panela preko kog bi mogli svi uz neku simbolicnu cifru da gledamo neometano? Mislim da bi se naslo medju nama onih koji bi i volontirali na odrzavanju. Naravno, mislim bez ikakve zarade. Je li takvo sta izvodivo, i ima li nas zainteresovanih za tako nesto?
Moze li neko da odgovori ko poznaje materiju ?
Ja bih tako nesto bio zainteresovan
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Evo novi skener od salezli jos malo pa nestalo tko hoce neka skine jer uskoro se nece imati sta skenirati na prilozenom skeneru za MACovo cvijece koje polako nestaje zbog odredenih ljudi koji su objavljivali javno a koji su jos uvijek ovdje prisutni.
http://macscannerbyrevolution.blogspot.hr/2017/02/iptv-playlist-checker-104-by-salezli.html
Magdalenica ma nista nije stalo sve radi i dalje,cak i bolje nego prije.Balkan tv media radi jos uvijek oko 3000 list,i mac svi rade ali ne vise da ih mozete skenirati hehheeh.Super rekao sam ja kad je denis na sf objavio stace to,ali niko nije slusao.Samo skenirajte su vikali svi heheh.Jos malo ima jos ali jako malo
Mali ce ostati bez icega.Da vidis kako sad ljepo izgledaju macevi milina dopada mi se jos malo i svi ce da srede.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom