Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Za mene jedini krivac je adresa SF FORUM .

Zato sam i prijavio forum mrznja po nacionalnoj osnovi mogu ocekivati depesu za koji dan,nekim slucajem znam kako to ide prijava
E ovo si ti , sto si napisao gore , to su tvoji geni .

Ti si Cinkaros i jajara i bolestan covek.

Prijavio si forum ?

A zasto?

Zato sto mrzis i sto si bolestan.

Ma daj administracija banujete ovog bolesnika sa foruma izaziva mrznju ,provocira stare clanove sa Kajgane ,cinkari i seje zlo.

Tu depesu koju cekas nabij sebi u dupe .

Pa isti si ko Ilija Cvorovic-stara skola.

Cinkaros.

Bolesnik ,ma daj jel ima neka ustanova da ga pokupi na vreme i izleci .
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Razmisli malku koj ja objavil i zasto ti se zeznala listata.Me interesira dali se istite skeneri za koj vikas deka ne vredat a skoro site gi koristite.Zaboravi deka ne mnogu odamna toa go kaze za salezli deka e super skener, pred toa vikase bile glupi skeneri.
kakav salezi o cemu ti to ,tebi dobar meni dno dna i toje to svako ima svoje misljenje
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
30
Поени од реакции
9
Ja ljudi hocu da budem pravedan sto jest jes Denis je prvi objavio e sad nema veze mozda je covek mislio da da ljudima da se sami snadju da ne mole za liste ni to nije lose sto je uradio e sad sto nekima malo 10 ili 20 liste pa ne gase pc samo ljujaj sta ces nekaih a imam i tu adresu odakle je skener uzet.
Ja isto koliko sam vidio Denis je kriv za mac svi tako govore na drugim forumima.Ma namjerno ja bih reko necu ulazit zasto je to i uradio on zna najbolje.
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
sto se bre ljudi ne organizujete i ne otvorite vas iptv(sa 100-ak EX-YU kanala plus 100-ak inostranih) i ne lupite neku normalnu cenu 2-3 evra i eto zezanjaaaaaaaa!!!!!niko se ne svada i svi zadovoljni.i normalno 100-200 besplatnih korisnika koji stvarno nemaju da plate.ovako ste podeljeni a to koriste budale koje do juce nisu znale ni da kompjuter postoji(a i dalje ne znaju).mozda glupa ideja ali nikad se ne zna??????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom