Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Paa, mogu reci, ne, mogu TVRDITI da si iskusniji u ovome.
Ali samo u tome. Kao covek, moze se reci obrnuto. Mozda si duplo, mozda i troduplo stariji, a takvo ponasanje. Sramota bi me bilo.
A te pretnje da ces objaviti sve. Rekoh vec, OBJAVI. Ali samo ces unistiti liste ljudima. I te pretnje, to je samo dokaz koliko si mentalno i psihicki zaostao.
daj podijeli ljudima liste pomozi ,pusti suplju ,[DOUBLEPOST=1487511089][/DOUBLEPOST]postavis scaner sa linkovima u njemu i sa linkom za skidanje koji obidje citav net ,onda optuzujete ljude da unstavaju ,koja ironija
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
i malo dijete tamo u tunguziji od 6 godina zna kako izvuci mac ,jer ga je mogao skinuti sa zna se gdje bez ikakvog hide ,smisljeno i odradjeno super svaka cast
 
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
nejer milsim da sve treba ici na pm ja imam macove godinama i uvijek sam davao na pm ,medjutim ,davanje scanera javno i postavljanje njihovih linkova javno za skidanje i uopste rasprava o macovima javno ,da svaki restrimer vidi sta se radi ,samo po sebi je unistavanje ,trebalo je sve uradiiti diskretnije ,sad sto i kako kome je bio cilj ko to zna
daj podijeli ljudima liste pomozi ,pusti suplju ,[DOUBLEPOST=1487511089][/DOUBLEPOST]postavis scaner sa linkovima u njemu i sa linkom za skidanje koji obidje citav net ,onda optuzujete ljude da unstavaju ,koja ironija
Prvi citat:
Jedno pitanje samo: Ko je trazio da se objave skeneri?
Drugi citat:
Ko mi poslao na PM poruku i potrazio listu, taj je i dobio. Oni mogu to i potvrditi, mogu i slikati. Ali nema svrhe.
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Ja nisam nkiad postavljao scennere dao sam doduse malo liste koje trazio ali sam juce postavio samo 2
servera od MAC i to je to sad kako sam ja doso do servera do scannera moji problem a ako neko hoce da skenira ide na netu nalazi sam servere napravi combo listu i cepaj nije nikakav problem.

E sad ima doduse ko zlo upotrebljavaju ja ne.
 

amos

Outstanding Сasual Dating - Verified Women
Член од
11 октомври 2016
Мислења
72
Поени од реакции
43
POZ INTERNATIONAL :)
MY Friend ako moze jednu listu ex-yu THANKS
 

Kajgana Shop

На врв Bottom