Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 декември 2014
Мислења
9
Поени од реакции
8
Hehe ovo je moje sranje i drugacije pakovanje. Ovo sam ja napisao :pos: upravo radim na art da vidim sta tu ne stima. Ako radi Net Plus sto nebi i ovo imam resenje za sve :pijani::pijani::kluc::kluc::kluc:
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
pokusavao sam skenirati sa IPTV Playlist Scanner i do sada mi nije izaslo nista
Ja za tvoe dobro ti vikam ne e fintata jas da,ti pratam lista najmal problem,fintata e sam da si najdes.Eve ke ti pratam edna exyu vcera najdena so salezli.Inaku sasko e decko koj najvise razbira od site zatoa mu ljubomorat no toa e eden e saskon.skenirajte hdmi i hdmi_ext.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Ja za tvoe dobro ti vikam ne e fintata jas da,ti pratam lista najmal problem,fintata e sam da si najdes.Eve ke ti pratam edna exyu vcera najdena so salezli.Inaku sasko e decko koj najvise razbira od site zatoa mu ljubomorat no toa e eden e saskon.skenirajte hdmi i hdmi_ext.

Ne tolku odamna ti druze neznaese u sto se pustaat strimovite

i sega ke mi kazues jas sum mu ljubomorel na sasko, bar da mi kazes na sto se odnesuva ljubomorata.

drimboks e ovaa ne trza ne koci i ne pada listata a ti produzi so skeniranje i tresenje zeleni
1_0_19_786_C6D4_16E_A00000_0_0_0.jpg
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ok neka bide taka deka ne sum znael, kako se pustaat strimovite,a kodi koristam 10-godini.Skystar2 imam od 89godina i red drugi resiveri stvarno e taka no nema veze ke naucam zasto da ne ima vreme ne brzam.Slynet koristam 3-4godini i Lazyiptv,no nema veze-ne dobro da se vregaat drugite samo ti ko da mozes da mu pratis lista-sto drugite se glupavi ili zaostanati.Ako sum te prasal dve tri raboti,i si mi pomognal ne treba toa da se prezentira javno.Jas na kolku sum pomognal nekoj ne vikaat ni fala pa ne sum i rekol nisto nivno pravo e toa.Drombox si e drimbox,jas ne sum tolku glup da neznam sto e drimbox i satelitska do pred 2godini,koristev satelitska od 90 do 2015,mi go zaeba snegot tanjirceto zatoa i ja izvadiv i ostana se taka ne ja namestiv povtorno.
[Abe od sasko i od pance sega da dobies nekoja lista cisto sumnjam aki ok nikad ne se znae u koja grmuska lezi zajako./QUOTE]
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Ok neka bide taka deka ne sum znael, kako se pustaat strimovite,a kodi koristam 10-godini.Skystar2 imam od 89godina i red drugi resiveri stvarno e taka no nema veze ke naucam zasto da ne ima vreme ne brzam.Slynet koristam 3-4godini i Lazyiptv,no nema veze-ne dobro da se vregaat drugite samo ti ko da mozes da mu pratis lista-sto drugite se glupavi ili zaostanati.Ako sum te prasal dve tri raboti,i si mi pomognal ne treba toa da se prezentira javno.Jas na kolku sum pomognal nekoj ne vikaat ni fala pa ne sum i rekol nisto nivno pravo e toa.
ha ha ha
tolku imam da kazam u tvojot slucaj
radi ovakvi p........i bataliv da pomagam na lugeto ili pa da im prakam listi, ke mu pokazes ke go opravis i ke ti zabode noz u grb
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom