Што мислите за невини дечки и девојки од 21+ години?

Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Sega , 99% od cimerite sto sum gi imal bile ok so toa da imaat seks dodeka jas sum vo sobata , ke si pustam muzika ili film na slusalki , ama - koga za mene e toa nesto novo , ednostavno ne mi bese prijatno da go pravam so drugi prisutni vo sobata o_O
Они на една страна се сексаат а ти на друга си гледаш филм и си слушаш музика?
Па што не сте праеле тројкааааа?
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Garant nemaat SPB,a za drugite stalno imat mesto za somnez!:cautious:
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Или се асексуалци или геј (ради прЕдрасуди и неможност да најдат партнер често остануваат невини) или имаат ниска самодоверба или стварно никој не би ги чепнал :ROFLMAO: а за религиозни до коска ретко овде да има, можно е од муслиманиве да има такви случаи да се чуваат до првата брачна ноќ xD од нашиве не веруем.
 

Femme fatale

Љубената на Гаро
Член од
13 јуни 2016
Мислења
231
Поени од реакции
183
Ни муслимани ни ништо... немаат толку голема самодоверба, а некои имаат и ограничени размислувања дека треба да се биде невин до брак. За жал познавам како вториот случај.
 

Justin Sidher

Bad Boy
Член од
15 јуни 2016
Мислења
83
Поени од реакции
26
И мене до 21 година не ми текнуеше на секс ради слаба самодоверба. Имав многу мозолки по лицето.
Потоа се смени се...
 

Apofis

Оператор
Член од
20 септември 2009
Мислења
158
Поени од реакции
21
Нема везе тоа дали ќе биде 21, 22, или 25, битно е да уживаш со тој/таа што имаш секс.
Притисокот е се поголем од 18тата па натаму и се зависи од тоа дали ќе пробаш да пливаш, дали имаш храброст да уживаш. Реално првиот пат повеќе доаѓа како формалност и очекувањата 99% не се исполнуваат. али јебига... еднаш мора да се почне а тука според мене нема везе со годините туку со можноста за реализација на истото...
 

Tako

Student
Член од
26 октомври 2011
Мислења
23
Поени од реакции
11
повеке се исплати да пропешачиш до водно отколку да трошиш време со некоја шо има коефициент на интелигенција колку собна температура
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Исто така и јас имам 21 сеуште сум невин... Зошто? Не ми излегла вистинската прилика. :( :(
 

Mr.MisteryMan

Шарлатан по природа
Член од
4 март 2017
Мислења
90
Поени од реакции
45
Зарем се уште има невини дечки/девојки од 21+ години?
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.404
Поени од реакции
3.313
Зарем се уште има невини дечки/девојки од 21+ години?
Има и тоа многу, како што една ластовица не носи пролет, така и локалниве курави што ги гледате и слушате кој со кого се плескал не ја преставуваат правата слика за младите
 

Mr.MisteryMan

Шарлатан по природа
Член од
4 март 2017
Мислења
90
Поени од реакции
45
Има и тоа многу, како што една ластовица не носи пролет, така и локалниве курави што ги гледате и слушате кој со кого се плескал не ја преставуваат правата слика за младите
Можно е, јас не сум сретнал такви луѓе до сега, веројатно поради тоа што не сум во такво опкружување.
 
Член од
12 октомври 2020
Мислења
4
Поени од реакции
1
Skoro 20 i uste sum nevin jebiga.. Sepak mislam deka ne e koj zna e so ako si nevin na ovie godini (y)(y).. a i ne sum imal prava prilika taka da IDK...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom