Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ке има полека нека остои малку не брзај-само полека од секој може да се научи понешто.Ова е бомбонче апликација има 2-3 верзии оваа тцп прокси сканер и уште една.
Код:
http://www.majorgeeks.com/files/details/network_ip_scanner_shared_resources.html
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Vidiš Maleševac, razlika između tebe i mene postoji. Lako je provjeriti jesam li ja nekoga uvrijedio, opsovao i slično. Pogotovo nisam tražio ni javno ni tajno da se neko banuje, ali to je do karaktera čovjeka.
Isto tako, ja kad nekom hoću da pomognem ja to ne stavljam javno - danas je bio takav slučaj. Samo neobjektivan čovjek ne razumije šta sam napisao u prethodnom postu. Sa ovim završavam diskusiju na ovu temu.
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
175
Поени од реакции
301
Ке има полека нека остои малку не брзај-само полека од секој може да се научи понешто.Ова е бомбонче апликација има 2-3 верзии оваа тцп прокси сканер и уште една.
Код:
http://www.majorgeeks.com/files/details/network_ip_scanner_shared_resources.html
ne sum rabotel dosega so skripti i odi malku potesko
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ok prasaj nekoj od Vip ke ti objasnat poubavo ako e za sentry hitman ili vertex ne treba nisto da rabotis samo kupi gajba pivo i meze i vikni 2-3 komsiki i uzivaj.
 
Член од
3 јануари 2015
Мислења
57
Поени од реакции
22
pozdrav na site!
fala na site koi mi dadoa listi
baraf samo MKD kanali ,ama tie rabotea edna do dve nedeli od @inernational rabotese okolu 20dena
postopoveke nesakam da prosam ko na kameni most,i da molam prasanje
imali nekoj tuka da prodava ova BITKANANERETVA
posto gledam tika ima makedonski ve molam neka se javi koj ja ima blagodaram!
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
pozdrav na site!
fala na site koi mi dadoa listi
baraf samo MKD kanali ,ama tie rabotea edna do dve nedeli od @inernational rabotese okolu 20dena
postopoveke nesakam da prosam ko na kameni most,i da molam prasanje
imali nekoj tuka da prodava ova BITKANANERETVA
posto gledam tika ima makedonski ve molam neka se javi koj ja ima blagodaram!
cuj 20 dana uuh svi kazu moje liste rade dan dva[DOUBLEPOST=1484511312][/DOUBLEPOST]
pozdrav na site!
fala na site koi mi dadoa listi
baraf samo MKD kanali ,ama tie rabotea edna do dve nedeli od @inernational rabotese okolu 20dena
postopoveke nesakam da prosam ko na kameni most,i da molam prasanje
imali nekoj tuka da prodava ova BITKANANERETVA
posto gledam tika ima makedonski ve molam neka se javi koj ja ima blagodaram!
imas pm netrosi pare na gluposti ,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom