Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Дали знае некој кој конвертор претвора ДВД (или било кој друг голем видео фајл) филм во точно 700 МБ со супер квалитет? Ако го знаете Axxo знаете на што мислам.
:tv: aXXo до тебе има ногу голема разлика
aXXo е рипер цел живот а и користи сигурно многу добар рипер програм (појма неам кој го користи ке треба него да го прашаш можеш да го најдеш на Demonoid со ПП) иначе ја ке ти препорачам Magic DVD Ripper за мене е супер и вади добар квалитет не е бесплатен ке треба да си го симнеш од warez форумите или од некој торент
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Де бре како беше оваа програма што сите ја имаат од компјутерот додадена...
word 2003 .. не го знам целото име..
И сега слегнам јас и нешто кога кликнувам двапати едно ми пише Open - Cancel и одам Оpen и едно друго се појавува и одам OK и се така.
Ај ако може некој да даде линк да го симнам пошто едно од LeaguePad правев за проба некојпат ако треба и така:) Мислам дека само треба од word да го ставам и да го симнам.Ае поздрав и благодарам однапред.
Чекам БРЗ ОДГОВОР!:smir:
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Microsoft Office 2003/2007 ја ти го пратив 2003 бидејки тој си го користел порано вајда
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Барам програма за сликање на одреден дел од мојот Desktop:smir:
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
153
Поени од реакции
9
imas edeno kopce na tastatura nad INSERT TI E TOA (print screen se vika) udiras boks na nego od tamu odis vo paint ili ako si spremen do tolku ADOBE PHOTOSHOP i shamar na CORP i kraj eve ti slika :D :tv:

kraj kaeva zemi digitalkata i slikaj :D salam se be
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Само колку за информација си има таква вградена програма Windows 7 и Vista , функционира одлично се вика Snipping Tool.

Инаку ти можеш да ја користиш следнава бесплатна програма
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
imas edeno kopce na tastatura nad INSERT TI E TOA (print screen se vika) udiras boks na nego od tamu odis vo paint ili ako si spremen do tolku ADOBE PHOTOSHOP i shamar na CORP i kraj eve ti slika :D :tv:

kraj kaeva zemi digitalkata i slikaj :D salam se be
haha дигиталка...:smir:

Aма со Prt Scr се слика цел Desktop...јас сакам да сликам дел од Desktop-от барам такво нешо...Пошо имав едно такво ама го delete :pipi: и сеа неможам да го најдам
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Значи ете ти ја програмата горе ја постирав.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Ej aj ве молам дајте некоја програмата што ке можам да отворам League Pad една табела..
од LeaguePad направив за проба и сега не бива никаде да ја ставам, само коцки се појавуват..
Ај ако знае некој програма што може да го отворам тоа чудо!

И програмата да имa MDBfile.
така пише на тоа..:smir:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
MDBfile е екстензија и се отвара со Microsoft Access.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Microsoft Access?
Ако може некој да ми даде по ПП :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom