Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Имам спуштено torrent 1.8.3 ама ко ке стегнам да барат не ми дават никакви разултати дали мојт некој да ми кажит која е причината.. :helou:
Изјасни се ...каде бараш и што бараш?
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
539
Поени од реакции
77
Изјасни се ...каде бараш и што бараш?
Сакам да спуштам филм го пишам името од филмот стегам search и недава никакви резултати , а истото се случува и ако барам песна..:helou:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Имам спуштено torrent 1.8.3 ама ко ке стегнам да барат не ми дават никакви разултати дали мојт некој да ми кажит која е причината.. :helou:
1. Види firewall-от да не го блокира µTorrent.

2. Види баланс на seeds/leechers. Ако има 0 seeds, барај друг торент.

3. Енкриптирај ја outgoing конекцијата.

Сакам да спуштам филм го пишам името од филмот стегам search и недава никакви резултати , а истото се случува и ако барам песна..:helou:
Ах, не барај преку вградениот search енџин. Нема никогаш да најде нешто пиратско. Барај на Demonoid, ThePirateBay, IsoHunt... и every other torrent site. Just google them, man. :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
539
Поени од реакции
77
1. Види firewall-от да не го блокира µTorrent.

2. Види баланс на seeds/leechers. Ако има 0 seeds, барај друг торент.

3. Енкриптирај ја outgoing конекцијата.



Ах, не барај преку вградениот search енџин. Нема никогаш да најде нешто пиратско. Барај на Demonoid, ThePirateBay, IsoHunt... и every other torrent site. Just google them, man. :)
ахаа... ај ке пробам Фала многу:helou:
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
Другари ај ако може некој да најде драјвер за звучна карта. Еверестот вака ја вика PCI Device C-Media CMI8738/C3DX Audio Device.. Ајде жити се 10 симнав до сега :toe:
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583

The Dude

Лајно
Член од
25 мај 2009
Мислења
502
Поени од реакции
321
Не знам дали е прашањево е за тука али ајде... Дај кажете некое линкче кај можам да најдам драјвери на едно место, ама не посебно туку како пакет, постои такво нешто така? И ако постои ве молам пратете ама по можност да биде на megaupload или евнтуаално rapidshare, торент за жал не можам да користам.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Не знам дали е прашањево е за тука али ајде... Дај кажете некое линкче кај можам да најдам драјвери на едно место, ама не посебно туку како пакет, постои такво нешто така? И ако постои ве молам пратете ама по можност да биде на megaupload или евнтуаално rapidshare, торент за жал не можам да користам.
драјвери во едно место? мислиш нешто како
?????????
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom