Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Може ли некој да ми најде сервис пак 3? ми треба за ГТА 4 пошто јас сеа моментално иам сп2.

Фала однапред.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
dajte nekoja programa ako ima nekoj da moze da prevede cel tekst ako ima takvo nesto da prevede mi e potrebna za na fakultet ve molam da mi pomognete
Да имаше ваква прогама, сите ќе беа преведувачи...За големи содржини на текст не верувам дека има, знам дека сигурно има за 1-2 реченици...Побарај на google ќе најдеш
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
493
Поени од реакции
13
Windows XP SP 3 не мора да биде блек едишн (ама гадно е напишано :uvo:) торент по можност ! фалааааа ! :pipi:
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
ja imam programata CCleaner dali ako ja uklucam da gi cisti nepotrebnite raboti moze da se desi da mi izbrisi nekoj dokumenti, programi ili slicno...
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
ja imam programata CCleaner dali ako ja uklucam da gi cisti nepotrebnite raboti moze da se desi da mi izbrisi nekoj dokumenti, programi ili slicno...
Ќе ги избрише само непотребните temp files, cookies и слично. Уклучи, немај гајле :helou:
 

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Абе да прашам дали некој знае некое програмче за миксање музика, а да не биде Виртуал ДЈ .... У принцип барам нешто слично на Виртуал ...
 

Викиче

Sarcasm is my best friend
Член од
27 ноември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
A moze nekoj da mi dade nekoj dobar torrent od Windows Vista oti ne znam tocno koj da go spustam, paaa mi treba help :):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom