Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Некој да препорача нешто едноставно како Муви мејкерот. Ми треба да закачам песна на YouTube а мочаниот Муви мејкер има некој проблем. Па нешто паралелно?
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Некој да препорача нешто едноставно како Муви мејкерот. Ми треба да закачам песна на YouTube а мочаниот Муви мејкер има некој проблем. Па нешто паралелно?
Camtasia Studio го имам користено, прилично добар софтвер.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Camtasia Studio го имам користено, прилично добар софтвер.
Не знам што е со програмов, и дали е до него или до мојот компјутер, ама со саати го чекам да ми ги префрли во одреден формат, и на крај упак не успева поште не може поише од пола саат да ми стои “рендеринг 0.0%“.

Дај нешо друго, ова везе нема... :toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Не знам што е со програмов, и дали е до него или до мојот компјутер, ама со саати го чекам да ми ги префрли во одреден формат, и на крај упак не успева поште не може поише од пола саат да ми стои “рендеринг 0.0%“.

Дај нешо друго, ова везе нема... :toe:
Sony Vegas pro 8 :toe:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
IDM 5.15 со крак, или крак за него, Anyone ?
Земи си 5.12 од торент или рапидшер со крак и терај. Немора секогаш најновата верзија. Башка 1000% незнаеш што е разликата од 5.12 и 5.15 и дали ти е битно тоа :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Ок најдов еден асален еве го работи, фала ипак :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
dali znae nekoj nekoja programa preku koja moze da se vleze vo drug kompijuter a da ne se mrezno povrzani...
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
fala Sky Driver za programata...
Нема проблем за тоа, само ако мислеше некоја програма за Hack, ондак Team Viewer нема да ти заврши работа. Team Viewer е наменет за поврзување со друг компјутер со цел да се реши некаков проблем, а за да се влезе во друг компјутер со Team Viewer треба да добиеш дозвола од корисникот на компјутерот на кој сакаш да влезеш.
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
da na toa mislev a toa sto e id adresa e adresa od negovata konekcija na net samo taka mozi da se vlezi kaj nego???
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
da na toa mislev a toa sto e id adresa e adresa od negovata konekcija na net samo taka mozi da se vlezi kaj nego???
Он треба да ти даде ID и Password... одкако ќе ти даде ID и Password ќе ги пишеш и така ќе се конектираш кај него. Друг начин со Team Viewer незнам ни дали постои :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom