Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 октомври 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
поздраааааааааааааааав како сте ај ако знае некој да ми даде линк за англиско македонски речник:pipi::pipi::pipi::pipi::pipi::helou::helou::helou::helou:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Ај ако може некој да ми даде кодови за да го регистрирам BitDefender Total Security 2009 pls. Јас најдов едни ама не ги прифаќа најверојатно се истечени или blacklisted или можно да се за друга верзија на BitDefender-от...Благодарам Однапред...:toe::coffee:
Anyone...? Please!!!:tapp:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
некоја програма за правење форуми за после само да ја прикачам на нет?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
некоја програма за правење форуми за после само да ја прикачам на нет?
Тим4е брат за правење форум оди на forumotion.com, а ако сакаш ти да си направеш форум тогаш ќе ти треба мноооооооооогу учење програмски јазици :)
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Тим4е брат за правење форум оди на forumotion.com, а ако сакаш ти да си направеш форум тогаш ќе ти треба мноооооооооогу учење програмски јазици :)
од др месец поцнувам со учење на програмските јазици како и да е ке ги научам за месец дена:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
од др месец поцнувам со учење на програмските јазици како и да е ке ги научам за месец дена:smir:
Абе ти ќе научиш, секој ќе научи ама прашање е КОЛКУ. А искрено ти да направеш форум, невозможно е. Ако беше така лесно да се прави форум, секој втор ќе имаше. Гледаш колку луѓе работат на кајгана ?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Абе ти ќе научиш, секој ќе научи ама прашање е КОЛКУ. А искрено ти да направеш форум, невозможно е. Ако беше така лесно да се прави форум, секој втор ќе имаше. Гледаш колку луѓе работат на кајгана ?
абе да знам оти е тешко ама ако не пробам како ке наушам а плус и млад сум како и да е за 2-3 год ке направам форум:pos2::pos2:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
од др месец поцнувам со учење на програмските јазици како и да е ке ги научам за месец дена:smir:
За колку време ке научиш програмски јазици? Како прво да те прашам што јазик ке избереш за да направиш форум? После ке те прашам какво познавање имаш од јазици, си работел некој јазик претходно? Јазик не се учи така лесно брат.
абе да знам оти е тешко ама ако не пробам како ке наушам а плус и млад сум како и да е за 2-3 год ке направам форум:pos2::pos2:
Абе оди на forumotion.com и имаш веке готови форуми. Само ке треба да направиш некои работички таму и се е завршено.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
HTML, CSS и php обавезно ти треба, и плус пропратни срања. А со 2 месец учење на овие, после тоа немаш шанси да направиш сам форум :x)
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
За колку време ке научиш програмски јазици? Како прво да те прашам што јазик ке избереш за да направиш форум? После ке те прашам какво познавање имаш од јазици, си работел некој јазик претходно? Јазик не се учи така лесно брат.

Абе оди на forumotion.com и имаш веке готови форуми. Само ке треба да направиш некои работички таму и се е завршено.
HTML, CSS и php обавезно ти треба, и плус пропратни срања. А со 2 месец учење на овие, после тоа немаш шанси да направиш сам форум :x)
абе знам оти е тешко ама ако не пробаш како ке научеш а сега за време траењето ??ного ке е btw шо не сум научил па тава да не го научам:vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom