Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
e,jeste....kako da napišem,da se netko netkom uvlači u guzicu,sve znalci....a,international,car.....kome lista ni tjedan dana ne radi....neka me netko razuvjeri....[DOUBLEPOST=1481758083][/DOUBLEPOST]ima ljudi,koji znadu,zašto uvijek SF...pa da su toliko jaki,ne bi prosipali pamet po kajgani forumu...ima i sultanović,ali tamo ne mogu.....jbga,slobodno mišljenje....nemam protiv nitkoga ništa,čak dapače....vrijeme je darivanja....budimo ljudi,a ne pizde....
zavisi nekima radi duze nekima ne bakantv koje rade vec mjesec i vise ,ima preko 100 pm poruka gjde ljudi zahvaljuju ida im liste rade ok ,a drugima jedan dan specijalno onima sto istu probaju scanirati a nemaju osnovu za skaniranje ,vpn , sto je broj jedan zastiti svoj ip
 
Последно уредено:
Член од
9 февруари 2016
Мислења
50
Поени од реакции
17
sto je onda bilo sa tim tvviet... da li neko ima da listu od tamo ili login... ili je sve to stalo radit?
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
javno izvinjenje internationalu,malo sam ušao u konflikt s njim,ali čovijek je ok,stoga,ne ulazite u konflikt s njim,jer nema listi....[DOUBLEPOST=1481774218][/DOUBLEPOST]evo da i ja uvalim sliku.... vlcsnap-error084.png [DOUBLEPOST=1481774409][/DOUBLEPOST]i ne zaboravite,liste su prolazne,ali treba ostati čovjek....
 
Последно уредено:
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
Nisam znao da D3n1s se ne razume o skeniranju. Na sf objavljuje da mu treba mesec dana da skenira sa listom od 3 000 000 kombinacije. Evo primer sa Sentry koji moze da skenira preko 20 000 combo po minutu, tako da treba samo malo vise od 2 sata za 3 000 000 kombinacija.
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Nije to bas tako za /udp, neke liste sta sam skinuo prosle godine sa ruskog foruma-pola rade pola ne.Isto i torente al neka samo bez kavge.To je sve dobro 2sata za skeniranje probaj sa proxy videces koliko traje dan najmanje-i boot si stavio na 90 a treba od 5-7 zato ti nista ne nalazi..1HD Rumunija ta je super muzicka tv,.arene, match arene,footbal i ostalo nikad ne trza sto kazete ponekad.Pa znaci je slagao D3n1s,pravdao se za onaj playlist checker izlazim iz iptv ovo ono to su dobre app i tako.Nije dobro kad se laze,ko laze sam se laze.
 
Последно уредено:
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
Nema potrebe proxy ako ne banuju. Bot nema veze sa nalazenjem liste. To ti je da ide brze ako imas brz internet ili kompjuter. À treba nesto da znas da sentry ne preskace, sve dok ne dobije odredjeni odgovor od servera isprobace isti user i pass tako da nemoze da promasi. Ako bas nemoze da isproba neki user, on ti to javi u "to Check". Tebi je spor interent ili kompjuter zato skeniras sa bot 2 ili 3, vecinom se skenira sa bot preko 100.
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Svako ima svoje misljenje a moje je to da treba da bude 5-7,e sad ko kako hoce tako_Objavio si na slici i ip adresu to nije u redu ako je od D3n1s ip adresa.Jeste slab je pc i5procesor 3.70 8gb memorije, Internet bio 50 sad imam 100mbps, sta cu kriza kod nas bice belaja hoce da ruse legitimno izbrana vlast ovi albanci.Opet se mesaju ovi amerikanci-Bejli i tako to.
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147
Nije to bas tako za /udp, neke liste sta sam skinuo prosle godine sa ruskog foruma-pola rade pola ne.Isto i torente al neka samo bez kavge.To je sve dobro 2sata za skeniranje probaj sa proxy videces koliko traje dan najmanje-i boot si stavio na 90 a treba od 5-7 zato ti nista ne nalazi..1HD Rumunija ta je super muzicka tv,.arene, match arene,footbal i ostalo nikad ne trza sto kazete ponekad.Pa znaci je slagao D3n1s,pravdao se za onaj playlist checker izlazim iz iptv ovo ono to su dobre app i tako.Nije dobro kad se laze,ko laze sam se laze.
Ako D3n1sovi alati FLESUJU onda SVI alati iz ove oblasti to rade,samo sto Xenu pita posteno, hoces li da objavi, uzmite bilo koji snifer lako se proveri ima li prica istine.Torent liste se druze azuriraju na dnevnom nivou,jedan prestane drugi pocne da strima.........itd......
 
T

tissot75

Гостин
Nema potrebe proxy ako ne banuju. Bot nema veze sa nalazenjem liste. To ti je da ide brze ako imas brz internet ili kompjuter. À treba nesto da znas da sentry ne preskace, sve dok ne dobije odredjeni odgovor od servera isprobace isti user i pass tako da nemoze da promasi. Ako bas nemoze da isproba neki user, on ti to javi u "to Check". Tebi je spor interent ili kompjuter zato skeniras sa bot 2 ili 3, vecinom se skenira sa bot preko 100.
Neznam mozda grijesim ali imam osjecaj ako sa vecim bot skeniras da te prija skuze na dosta servera mi se desavalo ...Znaci sa manjim bot uspijem ga preskenirat a sa vecim Firewall blokira vjerovatno ?
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147
Nisam znao da D3n1s se ne razume o skeniranju. Na sf objavljuje da mu treba mesec dana da skenira sa listom od 3 000 000 kombinacije. Evo primer sa Sentry koji moze da skenira preko 20 000 combo po minutu, tako da treba samo malo vise od 2 sata za 3 000 000 kombinacija.
princip skenera pitas server, server odgovara, pingovanje, kombo listu preletis za kratko i ne dobijes nista osim zablude, na njoj ima usera, ali si preletio, mislim da u ,ini konfiguraciji ima bot brzina (ne kladim se , a mrzi me da pogledam, mislim kad sam ranije da sam to video) to se granici sa brzinom svetlosti,he.......[DOUBLEPOST=1481789698][/DOUBLEPOST]
Gale greska si nisam ja nikad rekao da krade liste ta D3n1sova aplikacija, NE gresi dusu
Izvini tako sam shvatio, a ja sam glup rodjen:facepalm:
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Taman posla gale meni si pomogao za one udp liste i velika hvala. Juce i danas koristim onaj Wot web i to je prava stvar.
 
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
Brzina skeniranja zavisi isto od servera. Ako je slab server i nemoze da odgovari na zahteva onda Sentry isporbava isti user dok server ne odgovori. Tako da ide sporije.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom