Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 септември 2016
Мислења
33
Поени од реакции
11
'Ajmo sad' jedno pitanje !
Za koji TV kanal se stream najteze moze naci;
ili, koji stream se najredje gleda (samo nemojte ono - onaj koji ti nemas:))?
Mislim da su od domaćih crime and investigation network i fine living najteži za pronaći. Ja sam dugo tražio ci network i nisam mogao naći. sad ga imam al ako ima jos neko u nekoj listi taj kanal volio bi da mi pošalje ako ovaj moj stane, ili barem da mi kaže u kojim listama ima.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Mislim da su od domaćih crime and investigation network i fine living najteži za pronaći. Ja sam dugo tražio ci network i nisam mogao naći. sad ga imam al ako ima jos neko u nekoj listi taj kanal volio bi da mi pošalje ako ovaj moj stane, ili barem da mi kaže u kojim listama ima.
Screenshot - 7_12_2016 г 003.png Screenshot - 7_12_2016 г 002.png
Telekom Slovenija i T-2
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
33
Поени од реакции
11
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
Pa eto, taj kanal je iz te liste koja kosta 5e mesecno. Zatrazio test,dobio, iskenirao :D
Tako da, umesto sto se mucis da nadjes liste, kupi :D :D
Ili sedni i nauci da skeniras. :D :D
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
Mislim da su od domaćih crime and investigation network i fine living najteži za pronaći. Ja sam dugo tražio ci network i nisam mogao naći. sad ga imam al ako ima jos neko u nekoj listi taj kanal volio bi da mi pošalje ako ovaj moj stane, ili barem da mi kaže u kojim listama ima.
ci je jedan od boljih kanala ja ga imala do pre 10 dana od tada naovamo neuspeli pokasaji da se nadje
 
D

deli

Гостин
ajmo mini anketa:)
Ja imam combo listu od 4mb,pa zanima me koi je prosek combo liste koi koriste clanove kajgana.
dali je to do 5mb ili nad 5mb combo listu?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom