Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Затоа што незнаев кај да пишав, овде ќе прашам. Каде можам да купам реинсталационо цд за windows xp?
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
ke moze li nekoj da mi najdi edna programa:eek:ptimik za optimizacija na krojni semi na iverica
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
fala brat ama programot ne vrsi rabota oti moze samo 10 parcina da se vnesat aj daj ja ovaa 100 pro da videme
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.562
Поени од реакции
7.329
fala Strelec a od kaj da ja istaliram taa ruska kodna tabela
Vaka, kodna tabela nema da treba da menuvas iako e ruski programot. Ima edna mnogu dobra i besplatna alatka za aplikacii praveni vo neangliska kodna tabela i se vika "Microsoft AppLocale Utility". Raboti pod XP ili Server 2003 a moze da se simne odovde:
http://www.microsoft.com/globaldev/tools/apploc.mspx

Znaci Applocale sluzi da bez menuvanje na kodnata tabela na cel Windows se izbere program koj sakame da ni raboti vo druga kodna tabela (primer makedonska ili vo tvojov slucaj ruska).Samo treba da mu pokazes kade ti e instaliran programot i sam ke si podesi cak i shortkatot ke napravi da nemoras sekojpat istoto da go pravis.Treba da imate Genuine Win za da moze da go simnete ova Applocalevo. I to :)
 

Alek_Sk

If you wanna learn something, bring your mothers!
Член од
14 септември 2007
Мислења
614
Поени од реакции
18
Znaete li nekoe programce so koe sto ke mozam da gi gledam i appear offline kontaktite na msn?
 
Г

Гоццццце

Гостин
Некој ако може да најде целосна верзија на Dj MixStation 3 нека ми прати линк на ПП.
Фала
 

Alek_Sk

If you wanna learn something, bring your mothers!
Член од
14 септември 2007
Мислења
614
Поени од реакции
18
Ima nekoj nekoe programce sto ja meri momentalnata brzina na internetot?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom