Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Добро куров ми.

Мидјиланд на голови у прво од 3мин 1-0 остана

Штудгард на голови у прво од 3мин и 1-0 ќе ми остане ...а да ми го испуши Златна Копачка може?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Како што знаете Златна Копачка е секогаш тука за играчите и за истите да се задоволни имаме човек и за пушење....

Епа @Stefan-kobe баки мој....
Не јади гомна, го чекам говново од Интер ГГ1 и 3+ Пп , сеа решија да играат ко Интер на мурињо хахах ... маме им ебам[DOUBLEPOST=1480369773][/DOUBLEPOST]Мех, Палестино 3+ и нормално пенал утнат у 60та xD
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.238
Поени од реакции
36.509
На bwin дали има можност да се провери тикет по кодот како во нашиве кладилници?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Највише мрзам кога бркам Данци на голови (2+ пп 3+ пп гг1) и кога ќе ги отвори у 3та минута и 1-0 ќе остане ...на Ван Дер Варт жена му да ја изнаебам, да не може да оди нормално пичка и материна ќорава.
Што тие крива на Ван Дер Варт женаму ?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Па Ван дер Варт ли да го ебам ти ебам јетито влакнесто и лошофризуресто од Молика некоја симнато :masa::masa:
За кој кур да ја ебиш женаму на Ван дер Варт?..што ти е таа крива оо ти севселенски модифициран реинкенриран Казанова со минорно брадулче
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
За кој кур да ја ебиш женаму на Ван дер Варт?..што ти е таа крива оо ти севселенски модифициран реинкенриран Казанова со минорно брадулче
Дечко.

Ван дер Ваарт игра за Мидјиланд. Мидјиланд ја играв 2+пп, 3+ПП, гг1, 5+ итн. Мидјиланд поведе у 2ра минута. Мидјиланд остана 1-0 и сакам да ја ебам жена му на Ван Дер Варт!!

Може? Или треба да иам секси шишка ко твојата и да парлам секси битољски за да иам 6анса ?

Ти ебам паркингметарот проС
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечко.

Ван дер Ваарт игра за Мидјиланд. Мидјиланд ја играв 2+пп, 3+ПП, гг1, 5+ итн. Мидјиланд поведе у 2ра минута. Мидјиланд остана 1-0 и сакам да ја ебам жена му на Ван Дер Варт!!

Може? Или треба да иам секси шишка ко твојата и да парлам секси битољски за да иам 6анса ?

Ти ебам паркингметарот проС
А од кај кур ние да знајме дека Ван Дер Варт јакиот играч играл за Митиланд да те ебат тројца црнци ретардост еден..и не сум женкар(Казанова) како тебе па да ја имам секоја која ќе посакам,неможиме со тебе најголемиот ебач во Скопската окорија и пошироко...сигурно женска луѓето од тебе неможат да си фатат,не знам како стигаш на форумот да пишиш,дај барем кажи некој совет па и ние нешто настрана да пробаме :D
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
А од кај кур ние да знајме дека Ван Дер Варт јакиот играч играл за Митиланд да те ебат тројца црнци ретардост еден..и не сум женкар(Казанова) како тебе па да ја имам секоја која ќе посакам,неможиме со тебе најголемиот ебач во Скопската окорија и пошироко...сигурно женска луѓето од тебе неможат да си фатат,не знам како стигаш на форумот да пишиш,дај барем кажи некој совет па и ние нешто настрана да пробаме :D

Дечко ај испуши ми ја Моликава :)

Знаеш колкав кур има десниот штопер на Леганес а демек не знаеш Ван дер Варт кај игра :LOL:

Ти ебам коцкарот грозен!
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Oo jbm ti i Hill i glupavi igraci Minesote ..11 slobodni ..Harden i Isaiah ne iznuduva po tolku
So ubo si pocna,si kazav aj ke vlezi ..Whiteside 0poeni prva cetvrtina i na kraj over ..krv da sere,i Hill i cela Utah ..
Nikako da se odberat 4 tipa vcera,i da se uplatese na 500den ..eden od dobrite tipovi bese i Howard minus,ja skroz go zaborajv ..aj poveke sreka vecerva ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Oo jbm ti i Hill i glupavi igraci Minesote ..11 slobodni ..Harden i Isaiah ne iznuduva po tolku
So ubo si pocna,si kazav aj ke vlezi ..Whiteside 0poeni prva cetvrtina i na kraj over ..krv da sere,i Hill i cela Utah ..
Nikako da se odberat 4 tipa vcera,i da se uplatese na 500den ..eden od dobrite tipovi bese i Howard minus,ja skroz go zaborajv ..aj poveke sreka vecerva ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
44
Поени од реакции
9
Медвешчак 1 2.30 (одлична квота само Медвешчак да непочнат ко банда без команда да играат ке ги избушат плус овие без првиот поентер се Сибир и играат бедно последниве месец ипол плус голманов Тејлор од тука го земаа па ке го полнат Медведиве стариот другар)
Druze za deneska Niznekamsk 1 i 5+ gledam dobar e koef. u sportlife e 3.79
vredi li da se proba?
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.622
x-x vo hokejot, kako ke dojdi ova ?

Sent from my 5051X using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom