Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
mozebi e prisuten samo stravot od nepoznatoto...sekogas go spomnuva oralniot seks iako znae deka do sega ne sum go napravila toa.. Mislite deka e vo red ako se sluci nesto takvo nadvor od vrska??
Не е во ред, ама ич. Имај малку почит према себе!
za nekoj mesec polnam 18...a za vrska ni jas ne sum sigurna dali saka zasto nekogas gi vrti muabetite na taa tema ama nisto direktno mi nema kazano:icon_conf:toe:
А да пробаш ти малку да бидеш отворена према него? Ете кога ќе сврти он муабет на таа тема, избаци му се ти, биди директна, кажи му што сакаш.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Сексот требит да оди заедно со љубовта.

Тоа ти е како пивото и кикириките.
 

romantic girl

sexyyyyy
Член од
11 март 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Не можам да кажам дали е во ред, тука мораш сама да процениш...види разгледај дали сака врска колку да те легни или за орален секс па после ЧАО, или стварно чувствува нешто, колку години сте разлика? Ти колку години имаш? Еве пробај, запознај го со другарки и другари или однеси го дома кај тебе на кафе и види како ќе реагира...излегувате во град заедно? Или преферира да се гледате "на само"...?
razlika sme 3 godini, inaku cesto izleguvame zaedno otkako se zapoznavme pa navaka sekoj vikend go pominuvame zaedno...me zapoznava so negovi drugari si pravime onaka light muabetcinja i so niv. poslednive 2 nedeli pocna da me prasuva zasto se gledame tolku retko i mi spomna deka saka ponekogas da se gledame na samo a ne samo so drustvo..
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.126
razlika sme 3 godini, inaku cesto izleguvame zaedno otkako se zapoznavme pa navaka sekoj vikend go pominuvame zaedno...me zapoznava so negovi drugari si pravime onaka light muabetcinja i so niv. poslednive 2 nedeli pocna da me prasuva zasto se gledame tolku retko i mi spomna deka saka ponekogas da se gledame na samo a ne samo so drustvo..
Вака како што ми кажуваш не гледам никаков проблем, а и не сте некоја голема разлика во години...само прашање е дали ти сакаш врска...запрашај се што сакаш и направи го тоа...ако ме прашуваш мене, според мене се е во ред и врска, и шема со дрпкање и лапкање, и другарски секс без граници...ама СЕ...е сега одбери си тебе што ти одговара, што навистина искрено сакаш и направи го...:smir:
 

romantic girl

sexyyyyy
Член од
11 март 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Вака како што ми кажуваш не гледам никаков проблем, а и не сте некоја голема разлика во години...само прашање е дали ти сакаш врска...запрашај се што сакаш и направи го тоа...ако ме прашуваш мене, според мене се е во ред и врска, и шема со дрпкање и лапкање, и другарски секс без граници...ама СЕ...е сега одбери си тебе што ти одговара, што навистина искрено сакаш и направи го...:smir:

hehe fala na pomosta i sovetite stvarno mi bea potrebni:))) se nadevam deka na kraj se ke bide vo red :))) :):smir:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.126
hehe fala na pomosta i sovetite stvarno mi bea potrebni:))) se nadevam deka na kraj se ke bide vo red :))) :):smir:
Се надевам дека ќе биде во ред...значи она што ти го сакаш, а не тоа што другите го очекуваат од тебе:smir:
 

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
Imam Problem ...
Znaci vaka ... Odevme so Devojkata 10 meseci se si bese ok ali edna vecer ona bese na rodenden kaj nezin drugar se opijanila i me izneverila. Potoa dojde i mi kaza se kako sto bilo so kogo me izneverila koj bil tipot.i sega mi se skaruva devojkata so obrazlozenie deka nemala lice so mene povejke da odi sakala da proba so nego kako ke mu bide i taka natamu ... sekoj den mi se javuva se druzime kako nisto da ne bilo osven da se bacime OV Usta :))))
Nekoj da mi pomogni vo Ova moevo Cudo ... oti ja sakam i mi znaci ... sepak 10 meseci da odis i se da otide vo voda za 1 den mislam deka ne e FER !!!
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Imam Problem ...
Znaci vaka ... Odevme so Devojkata 10 meseci se si bese ok ali edna vecer ona bese na rodenden kaj nezin drugar se opijanila i me izneverila. Potoa dojde i mi kaza se kako sto bilo so kogo me izneverila koj bil tipot.i sega mi se skaruva devojkata so obrazlozenie deka nemala lice so mene povejke da odi sakala da proba so nego kako ke mu bide i taka natamu ... sekoj den mi se javuva se druzime kako nisto da ne bilo osven da se bacime OV Usta :))))
Nekoj da mi pomogni vo Ova moevo Cudo ... oti ja sakam i mi znaci ... sepak 10 meseci da odis i se da otide vo voda za 1 den mislam deka ne e FER !!!
да не бидам дрзок
али те дупи у здрав мозок...
шутирај тоа одма...
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Imam Problem ...
Znaci vaka ... Odevme so Devojkata 10 meseci se si bese ok ali edna vecer ona bese na rodenden kaj nezin drugar se opijanila i me izneverila. Potoa dojde i mi kaza se kako sto bilo so kogo me izneverila koj bil tipot.i sega mi se skaruva devojkata so obrazlozenie deka nemala lice so mene povejke da odi sakala da proba so nego kako ke mu bide i taka natamu ... sekoj den mi se javuva se druzime kako nisto da ne bilo osven da se bacime OV Usta :))))
Nekoj da mi pomogni vo Ova moevo Cudo ... oti ja sakam i mi znaci ... sepak 10 meseci da odis i se da otide vo voda za 1 den mislam deka ne e FER !!!
Види... кажи и дека и е простено (ако ја сакаш де) и дека нема потреба да се одлучи на тој чекор.

Ако не те послуша, удри и добар ќотек. Така.. да не ја мслиш после.
 
M

M del Mar

Гостин
Imam Problem ...
Znaci vaka ... Odevme so Devojkata 10 meseci se si bese ok ali edna vecer ona bese na rodenden kaj nezin drugar se opijanila i me izneverila. Potoa dojde i mi kaza se kako sto bilo so kogo me izneverila koj bil tipot.i sega mi se skaruva devojkata so obrazlozenie deka nemala lice so mene povejke da odi sakala da proba so nego kako ke mu bide i taka natamu ... sekoj den mi se javuva se druzime kako nisto da ne bilo osven da se bacime OV Usta :))))
Nekoj da mi pomogni vo Ova moevo Cudo ... oti ja sakam i mi znaci ... sepak 10 meseci da odis i se da otide vo voda za 1 den mislam deka ne e FER !!!
ништо не се 10 месеци човече
батали што било било, можеби сега ја сакаш и сакаш да бидеш со неа, но со тек на времето ќе сфатиш дека е подобро што не е така.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.126
Dobro Toa ... ali me cudo kako mozi 10 meseci da bidi se vo red i sega za 1 den da se napravi Golem Presvrt ? :S
Не било тоа Голем Пресврт...врската почнала да се распаѓа од порано, само слепилото од хемиската состојба наречена љубов не ти дозволувало да го согледаш тоа...батали ја, не е единствена на светот...излези, удри една шема(лапанка, дрпанка) со некоја, или уште подобро хардкор секс со некоја и ќе видиш, за една микро стотинка ќе ја заборавиш...:wink:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Не било тоа Голем Пресврт...врската почнала да се распаѓа од порано, само слепилото од хемиската состојба наречена љубов не ти дозволувало да го согледаш тоа...батали ја, не е единствена на светот...излези, удри една шема(лапанка, дрпанка) со некоја, или уште подобро хардкор секс со некоја и ќе видиш, за една микро стотинка ќе ја заборавиш...:wink:
Но прво да ја натепа.
 

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
Види... кажи и дека и е простено (ако ја сакаш де) и дека нема потреба да се одлучи на тој чекор.

Ако не те послуша, удри и добар ќотек. Така.. да не ја мслиш после.
Hehehe Za cotek ne ali i kazav deka i e prosteno i ako saka mozi da se vrati no vo skoro Vreme ... i ona mi veli kao demek vazi ce se vratam ama nemam lice ova ona ./...

A sto ke iskomentirate na toa sto ... nonstop mi se javuva se gledame kako i porano .. da i kazam dojdi ovde i ke dojdi bez nikakvo mislenje , mi kazuva se sto ke ja prasam ... so edna recenica kazano isto kako nisto da ne se slucilo osven toa Bacuvanjeto vo usta ? :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.126
Hehehe Za cotek ne ali i kazav deka i e prosteno i ako saka mozi da se vrati no vo skoro Vreme ... i ona mi veli kao demek vazi ce se vratam ama nemam lice ova ona ./...
Брате, зарем не гледаш дека не те сака повеќе, немам лице бла бла...човеку, фати ја ако можеш најдобрата нејзина и другарка и изеби ја, тоа поштоваат жените без разлика дали се влезени у некој романтичен филм со њубов и нежности, они у суштина се сексуални ѕверки, ако ја опниш другарка и ти ветувам дека ќе ти се врати ако толку сакаш...поздрав...:wink:

Но прво да ја натепа.
Не сака тепање, ебање сака...:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom