Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Д

Демијан

Гостин
luge pomagajte, vo petokot so moeto momce pocnavme da se galime onaka kako i sekoja vecer ama toj po4na da me soblekuva i na mene mi bese ubavo :) i ne mu rekov da prekine i taman koga sakase da ... znaete sto jas mu rekov deka mi e strav i toj samo so prstot me zadovoluvase (da kazam taka) ... ama ne mi pote4e krv ni nisto ...potoa malku imavme analen seks :D :kesa: i sega neznam zosto mi e strav deka moze da sum trudna :mad::mad:@ neznam zosto mislam taka
VE MOLAM pisete mi :S:S:S:S ama imam 16 god i stvarno mi e strav a dodeka da mi dojdi menstruaciata imam use 10 dena ke zbesnam do togas :mad::mad::mad::mad::mad::mad: pi6ete :S:S:S :kesa::jaj:
Девојко неможеш да затрудниш од таков секс.Не се плашни ништо не е само друг пат не се е*и во задник.Пред да правиш било што со дечко ти информирај се што може да се деси од тој чин.

П.С И јас како мал си мислев дека ако жената несака секс а сака бебе треба да ја испие семената течност на мажот,ама јас тогаш имав 7 ГОДИНИ.
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
A da mi kazese nekoj kako odi ova so plodnive denovi???zs ne se razbiram:D:jaj:

jas mislam deka ne sme tuka za da se potsmevame tuku daj kazete ako znaete nes:( i jas mn se plasam,16 god imam:(
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
A da mi kazese nekoj kako odi ova so plodnive denovi???zs ne se razbiram:D:jaj:

jas mislam deka ne sme tuka za da se potsmevame tuku daj kazete ako znaete nes:( i jas mn se plasam,16 god imam:(

А пред да се онадите не мислите ли на заштита, па така полесно ќе е и нема да морате да се засновате на тие плодни денови, кои може и да не ви гарантираат ама баш никаква заштита.:nesum:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
A da mi kazese nekoj kako odi ova so plodnive denovi???zs ne se razbiram:D:jaj:

jas mislam deka ne sme tuka za da se potsmevame tuku daj kazete ako znaete nes:( i jas mn se plasam,16 god imam:(
Што не се плашеше пред да се иглупираш или додека се глупираше? Како тоа отпосле ти дојде стравот? Тогаш имаш напишано дека ти било убаво... И после кампањи знаењето е сила знаењето е моќ :uvo:. Џабе фрлени пари. Кому не му е до учење, повторно нема да знае ни најосновни работи.
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ako znae nekoj neka kaze ako ne,dr ne me interesira...nekako mn iskusni site pa se smeete na tie so ''neznaat''...ako znaes pomogni ako ne kuti si:nenene:

i uste nesto...jas ne napisav deka mi bilo ubavo,od kaj znaes ti kako mi e???
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
luge pomagajte, vo petokot so moeto momce pocnavme da se galime onaka kako i sekoja vecer ama toj po4na da me soblekuva i na mene mi bese ubavo :) i ne mu rekov da prekine i taman koga sakase da ... znaete sto jas mu rekov deka mi e strav i toj samo so prstot me zadovoluvase (da kazam taka) ... ama ne mi pote4e krv ni nisto ...potoa malku imavme analen seks :D :kesa: i sega neznam zosto mi e strav deka moze da sum trudna :mad::mad:@ neznam zosto mislam taka
VE MOLAM pisete mi :S:S:S:S ama imam 16 god i stvarno mi e strav a dodeka da mi dojdi menstruaciata imam use 10 dena ke zbesnam do togas :mad::mad::mad::mad::mad::mad: pi6ete :S:S:S :kesa::jaj:
Многу си неупатена за вагинален секс....а си пробала анален.....прво информирај се е‘аго.
Трудна не си, не се секирај:nenene:.
Ај фати информирај се околу тоа бременоста и сексот.

п.с. Абе еј....што се дешава со постовиве....2-3 дена по ред само глупости читам.
 

ForMyLove

Don
Член од
7 октомври 2008
Мислења
54
Поени од реакции
1
Хаха ова е најголемата глупост шо сум ја слушнал, но од машка страна и јас се имам почуствувано така лудно да кажам.
Еве пример:
Со една девојка знаеш немавме секс, само така анален и потоа и јас со прст ја задоволував, но тоа ќе ти мине така ти е затоа што ти е прв пат и сеуште не знаеш до каде си спремна да одиш....ВЕРУВАЈ НЕ СИ ТРУДНА НЕ СИ ИМАЛА НИКАКОВ КОНТАКТ СО НЕГОВИОТ ПЕНИС А УШТЕ ПОМАЛКУ СО НЕГОВАТА СПЕРМА ( освен ако не свршува од прстот:pos2:)..... мислам дека помогнав:smir:
 
Д

Демијан

Гостин
Значи во мое време девојките на 16 години прв пат се депилираа:) а овие на 16 години имаат секирации за плодни денови.:vozbud:
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
добро имаш 16 години и незнаеш како ти идат плодни денови? кај учиш? имаш биологија?
седни дома отвори книга научи нешто зашто верувај ќе ти треба, а можеш и мама да си ја прашаш успат...
срамота е, СРАМОТА да незнаеш ништо околу твојот менструален циклус освен тоа дека ќе ти тече крв месецот:uvo:
 

Lanna

Taller, Stronger, Better
Член од
30 септември 2008
Мислења
550
Поени од реакции
165
A da mi kazese nekoj kako odi ova so plodnive denovi???zs ne se razbiram:D:jaj:

jas mislam deka ne sme tuka za da se potsmevame tuku daj kazete ako znaete nes:( i jas mn se plasam,16 god imam:(

Ај провери го линкчево

Календар за девојки


Напомена: Зборуваме за тоа најголема и најмала ВЕРОЈАТНОСТ да затрудниш, не за сигурна заштита од бременост
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Темава е за проблеми. Кој има совет нека го даде. Не се сите родени совршени и учени. Следниот кој ќе ремети на темава, ќе добие бан. Опоменати сте, сега пишувајте,со памет во глава.
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
вака ча се убацам со полесен проблем.... има една типка... троа постара од мене (година) и фрлив око бааги... сеа работата е да и кажам.. фак како??..
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
263
вака ча се убацам со полесен проблем.... има една типка... троа постара од мене (година) и фрлив око бааги... сеа работата е да и кажам.. фак како??..
Е па ти, година дена разлика, ситница.
Немој да и` кажеш, покажи и`. :wink:
 

Mind In Motion

Smirking Revenge
Член од
29 мај 2007
Мислења
816
Поени од реакции
46
вака ча се убацам со полесен проблем.... има една типка... троа постара од мене (година) и фрлив око бааги... сеа работата е да и кажам.. фак како??..
Без кнедли. :) Најсериозно. Кнедлите заебаваат. Ме имаат дупено во панкреас веруј ми. Али ко ги голтнав, певав еј! :)
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
вака ча се убацам со полесен проблем.... има една типка... троа постара од мене (година) и фрлив око бааги... сеа работата е да и кажам.. фак како??..
Хмм сличен проблем имам и јас бро....така да неможам да ти помогнам....
фак е како де ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom