Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јуни 2016
Мислења
334
Поени од реакции
220
netko te natjerao da stavis ale user? ili si dobrom voljom to onako iz zezanja ljudima sto gledaju dobru listu upropastio,nije problem ali mogao si skloniti kad te ljudi upozore ,mogu ja objaviti tvoju listu sto gledas pa ce biti onda zasto i kako!a ale danas ode u zaborav,pa ce biti za 2 dana jel ima netko listu da mi da ,nemam sta da gledam.Tvoje je pravo da objavis sta hoces ,ali ipak malo senzibilnosti i kolegijalnosti za forumase koji ne vise na forumu i kopaju streamove ne bi bilo lose.opet kazem listu stavim polujavno ionako i imaju ju sigurno skoro svi clanovi dosada kao neki backup pa je pointless ovako prostituirati,nisi bedast pa ces shvatiti i sam.
Maknuo sam listu.
na user josip i miro mozete hrt i bh i rts pogledati uvijek.
nesto za ljeto jos dodam mozda
pozdrav,netreba pm-at ne gledam to.
 
Член од
28 февруари 2016
Мислења
38
Поени од реакции
35
#EXTINF:-1,======= MAKEDONIJA =======
#EXTINF:-1,MRT 1 HD (MK)
#EXTINF:-1,MRT 1 (MK)
#EXTINF:-1,MRT 2 (MK)
#EXTINF:-1,MRT 3 (MK)
#EXTINF:-1,TV 24 VESTI (MK)
#EXTINF:-1,TV SITEL (MK)
#EXTINF:-1,TV SITEL 2 (MK)
#EXTINF:-1,TV SITEL 3 (MK)
#EXTINF:-1,TV KANAL 5 (MK)
#EXTINF:-1,TV KANAL 5+ (MK)
#EXTINF:-1,TV TELMA. (MK)
#EXTINF:-1,ALFA SKOPLJE (MK)
#EXTINF:-1,TV ALFA (MK)
#EXTINF:-1,TV NOVA (MK)
#EXTINF:-1,TV NOVA 12 (MK)
#EXTINF:-1,TV EDO (MK)
#EXTINF:-1,TV NASA (MK)s
#EXTINF:-1,TV SONCE (MK)
#EXTINF:-1,TV VIS (MK)
#EXTINF:-1,TV STOP (MK)
#EXTINF:-1,TV+ PLUS (MK)
#EXTINF:-1,TV GURA (MK)
#EXTINF:-1,TV SUTEL (MK)
#EXTINF:-1,IN TV (MK)
#EXTINF:-1,ZDRAVA TV (MK).
#EXTINF:-1,RB TV MUSIC LIVE (MK)
#EXTINF:-1,TV ALSAT M (MK)
#EXTINF:-1,TV ERA (MK)
#EXTINF:-1,RTV 21 MAKEDONIJA (MK)[
https://iptv.zone/playlist/96457 392 channels
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
IPTV[DOUBLEPOST=1468444703][/DOUBLEPOST]FilmOn
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
5 јуни 2016
Мислења
70
Поени од реакции
90
netko te natjerao da stavis ale user? ili si dobrom voljom to onako iz zezanja ljudima sto gledaju dobru listu upropastio,nije problem ali mogao si skloniti kad te ljudi upozore ,mogu ja objaviti tvoju listu sto gledas pa ce biti onda zasto i kako!a ale danas ode u zaborav,pa ce biti za 2 dana jel ima netko listu da mi da ,nemam sta da gledam.Tvoje je pravo da objavis sta hoces ,ali ipak malo senzibilnosti i kolegijalnosti za forumase koji ne vise na forumu i kopaju streamove ne bi bilo lose.opet kazem listu stavim polujavno ionako i imaju ju sigurno skoro svi clanovi dosada kao neki backup pa je pointless ovako prostituirati,nisi bedast pa ces shvatiti i sam.
Maknuo sam listu.
na user josip i miro mozete hrt i bh i rts pogledati uvijek.
nesto za ljeto jos dodam mozda
pozdrav,netreba pm-at ne gledam to.
Odlicnu lekciju si mu odrzao i odmah zatim uradio ono zbog cega si drzao lekciju OBJAVIO si dzenana koji je mi je radio nekoliko meseci bezproblema...sad ja ostadoh bez vredne liste ,,, pa ti vidi......
 
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
Dzabe vam rasprave. Ako vam objave neki user koji ste imali, uzmite preksenirajte, nadjite drugi i uzivajte dok traje.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Mozda nekom dobro dodje?

Postovani korisnici, jos jedna uspjesna godina je iza nas. Hvala svima koji ste svojom podrskom omogucili da svakodnevno napredujemo. Takodjer dajemo besplatan racun svima koji zele testirati nas sistem. Testno korisnicko ime je: tvvietfree i sifra je: tvviet.
Link za nasu android app je:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.tvviet12
Preko pc ili ios uredjaja mozete pratiti preko nase stranice: www.tvviet.tv

Pozdrav
 
Член од
5 јуни 2016
Мислења
70
Поени од реакции
90
Dzabe vam rasprave. Ako vam objave neki user koji ste imali, uzmite preksenirajte, nadjite drugi i uzivajte dok traje.
Ma ne taman posla da se raspravljamo ja od rasprava bezim ko.... , ali nisam mogao da odolim .....:)
Прегледај го приврзокот 152278

kruzi po forumima punom brzinom i prije objave ovdje

pozz
a ti druze ,nemoj te kruzi te ovo te ono;) dodjes mi ili listu exyu ili gajbu ladnog piva:pijanco: na tebi je izbor:zloo:
Ziveli !!!
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
ako ima neko dobre volje da mi posalje neku combo list bio bi zahvalan
hvala
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
Mozda nekom dobro dodje?

Postovani korisnici, jos jedna uspjesna godina je iza nas. Hvala svima koji ste svojom podrskom omogucili da svakodnevno napredujemo. Takodjer dajemo besplatan racun svima koji zele testirati nas sistem. Testno korisnicko ime je: tvvietfree i sifra je: tvviet.
Link za nasu android app je:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.tvviet12
Preko pc ili ios uredjaja mozete pratiti preko nase stranice: www.tvviet.tv

Pozdrav
to nikomne treba za istu sliku sam dobio ban sa serbianhj foruma
ako ima neko dobre volje da mi posalje neku combo list bio bi zahvalan
hvala
ima como listi al sve sto nadjete javno objavite upravo scaniram objavicu rezultat za nekih 1h
 

Kajgana Shop

На врв Bottom