Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Pozz!
Dali oma netko;Prva Hercegovacka i NASA TV iz Mostara.

HVALA
 
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
Imam NASA TV, ali PRva Hercegovacka nemam.
PS: ne naucna NASA TV nego domaca NASA TV.[DOUBLEPOST=1465731175][/DOUBLEPOST]Na ovu li si mislio?
nasatv.jpg
PS: Al sam je uhvatio ovu sa slike. :D :D :D :D
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
118
Поени од реакции
46
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
NIDJE VEZE OCI MOJE LIJEPE OVAJ PITA IZ MOSTARA TI POKAZUJES IZ NEKOG DRUGOG GRADA INFO NE LUPETAJ
Ma nisam ni video to iz Mostara, samo Nasa TV. Ne moras da se deres. Hteo sam da mu pomognem. I postavio sam sliku i lepo pitao da li je sto zeli. Molim i ja tebe da i ti vise ne lupetas. Hvala puno
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
118
Поени од реакции
46
glupane nije reklama , covek je pitao gde ima, u ovoj temi se pominje mnogo listi od gradine do nase,rapid itd
pa glupane tupane ako radis za nekog reklamu pa nemoj ovde glupane pa ako si mislio da pomognes daj mu tu listu da gleda glupane pa ili nek ti da taj sto ga reklamiras glupane pa njemu taj ondah ucini dobro dijelo glupane[DOUBLEPOST=1465757205][/DOUBLEPOST]
glupane nije reklama , covek je pitao gde ima, u ovoj temi se pominje mnogo listi od gradine do nase,rapid itd
pa glupane tupane ako radis za nekog reklamu pa nemoj ovde glupane pa ako si mislio da pomognes daj mu tu listu da gleda glupane pa ili nek ti da taj sto ga reklamiras glupane pa njemu taj ondah ucini dobro dijelo glupane
 
Член од
28 јануари 2016
Мислења
23
Поени од реакции
11
pa glupane tupane ako radis za nekog reklamu pa nemoj ovde glupane pa ako si mislio da pomognes daj mu tu listu da gleda glupane pa ili nek ti da taj sto ga reklamiras glupane pa njemu taj ondah ucini dobro dijelo glupane[DOUBLEPOST=1465757205][/DOUBLEPOST]
pa glupane tupane ako radis za nekog reklamu pa nemoj ovde glupane pa ako si mislio da pomognes daj mu tu listu da gleda glupane pa ili nek ti da taj sto ga reklamiras glupane pa njemu taj ondah ucini dobro dijelo glupane
hahahahha sad si ispao jos veci glupan da imam dao bih mu reko sam mu za gradinu zato sto moze da se skenira glupane mali ne razumes se ni 1% u pronalazenje liste zato bolje da cutis , inace ne moj se pravis da si advokat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom