Универзитет "Гоце Делчев" - Штип

Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
здраво дечки
знаете ли која е адресата на медицински факултет и телефонскиот број..
поздрав
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Има некој вртено на инфо центар или студентски прашања последниве 3-4 дена ? Ги барам никој не крева слушалка мм им е*** а ми требаат итно![DOUBLEPOST=1453940676][/DOUBLEPOST]
Партиципацијата колку кошташе, 2-3 илјади? xD
Шо збориш бе брат :D 6125 за редовни и 12 250 за вонредни (од семестар). Дисперзираните се мислам по 50 евра...
 
E

Epsilon

Гостин
Има некој вртено на инфо центар или студентски прашања последниве 3-4 дена ? Ги барам никој не крева слушалка мм им е*** а ми требаат итно![DOUBLEPOST=1453940676][/DOUBLEPOST]

Шо збориш бе брат :D 6125 за редовни и 12 250 за вонредни (од семестар). Дисперзираните се мислам по 50 евра...
Е толку бе! :mad:

На дисперзиран сум.

:D
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
Здраво,
Дали има некој тука запишан на Компјутерски Науки.Ми треба било каков материјал од предметот Линеарна Алгебра.Фала однапрад
 

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
562
Поени од реакции
393
Здраво,
Дали има некој тука запишан на Компјутерски Науки.Ми треба било каков материјал од предметот Линеарна Алгебра.Фала однапрад
Јас сум инженерство, имав некои испити низ компјутерот ако ги најдам ќе ти ги пратам.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Која е процедурата за префрлање од редовен студент,во вонреден..Јас сум редовен студент,т.е плаќам апсолвентски стаж,во меѓувреме ми испадна работа,и сакам да се вработам,ама мора да ме осигураат..Што треба да направам?
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
522
Поени од реакции
462
Која е процедурата за префрлање од редовен студент,во вонреден..Јас сум редовен студент,т.е плаќам апсолвентски стаж,во меѓувреме ми испадна работа,и сакам да се вработам,ама мора да ме осигураат..Што треба да направам?
ништо, нека те осигураат, секако во факултет нема да знаат дека си вработен. Јас работев така и никому ништо. Од ноември до март така работев со стаж со се, во април дипломирав.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
ништо, нека те осигураат, секако во факултет нема да знаат дека си вработен. Јас работев така и никому ништо. Од ноември до март така работев со стаж со се, во април дипломирав.
А со документите од средно конкурираше така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom