Фан клуб: МЗТ Скопје

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.689
Поени од реакции
2.961
haha so idevme be samo se pojavuvavme na tribina 10 dusi niso poise tuku vie IDOLI??? ne me zezaj molim te prvo da nemoezte da ni bitede idoli zs nemate originalnost COPY-PASTE GROBARI i takov film ziveete cel aerodrom i po naredba na nekoj aserrdomski faci mroa da se ide na utakmica ne deka se saka MZT ve svakam mn ubavo ali samo edno zapamti ORIGINALSTA JA KRASI GRUPATA ane brojnosta
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
koj ne tere nas be alooooooooooooooooo !!! vas ve teraat !!! a zatoa koj e orginalen, branko kockica vi kaza vo vasata tema, proveri si.. koj krade idei za znaminja i paroli.... proveri slobodno !!!! deka te mn brojni idete po 20 dusi...
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.689
Поени од реакции
2.961
haha mene nikoj ne me tera idam za rabotnicki ne idam za nikoj drug, a kazi mi idei koj na kogo kradel posoci mi ziti se
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Леле фала за линков хахахахаххуахуахуа е уште ова не ми се веруваше...после кој пати ние или вие...се изразувате по форуми по блогови.....уахуахуаху леле ова ми беше крај...револт преку блог на чичко ни наш радикал...
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
ај бе доста се карате.факт е дека CPB се постари и ДАЛЕКУ подобри од Family.не пратам баскет многу последниве 3-4 години али од порано знам дека CPB заедно со комити и чкембари беа поим за навивачки групи.тоа за песните сите песни си се стари и измислени си се пред многу години само текстовите се менуваат.знам дечки од Family кои викаат на секоја навивачка песна коа ке ја чујат "еј овие ни крадат песни"!!!!!каде со тој памет алоооо?????????:smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ај бе доста се карате.факт е дека CPB се постари и ДАЛЕКУ подобри од Family.не пратам баскет многу последниве 3-4 години али од порано знам дека CPB заедно со комити и чкембари беа поим за навивачки групи.тоа за песните сите песни си се стари и измислени си се пред многу години само текстовите се менуваат.знам дечки од Family кои викаат на секоја навивачка песна коа ке ја чујат "еј овие ни крадат песни"!!!!!каде со тој памет алоооо?????????:smir:
Поштуем брат...еве ви неутралец ви кажа :) :smir:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
ај бе доста се карате.факт е дека CPB се постари и ДАЛЕКУ подобри од Family.не пратам баскет многу последниве 3-4 години али од порано знам дека CPB заедно со комити и чкембари беа поим за навивачки групи.тоа за песните сите песни си се стари и измислени си се пред многу години само текстовите се менуваат.знам дечки од Family кои викаат на секоја навивачка песна коа ке ја чујат "еј овие ни крадат песни"!!!!!каде со тој памет алоооо?????????:smir:
Da da i jas mislam taka CPB se daleku podobri od family aerodrom,imaat poveke navivaci,dodeka family imaat mnogu pomalce...cpb bojkotiraa so pricina dodeka family bez...family vo bojkotot se sobiraa samo za so rabotnicki,dodeka cpb strogo se drzea na bojkotot...cpb izvadija pesnista i cela makedonija gi pee,dodeka family kopiraat samo...cpb u bojkot bea aktivni dodeka family gi nema nigde...cpb tepa se zivo i divo dodeka family kutek jade na site strani...i za na kraj vodzata na cpb e daleku poopasen od celo family aerodrom ;)
 

miki-MZT

F.A.
Член од
27 март 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
ај бе доста се карате.факт е дека CPB се постари и ДАЛЕКУ подобри од Family.не пратам баскет многу последниве 3-4 години али од порано знам дека CPB заедно со комити и чкембари беа поим за навивачки групи.тоа за песните сите песни си се стари и измислени си се пред многу години само текстовите се менуваат.знам дечки од Family кои викаат на секоја навивачка песна коа ке ја чујат "еј овие ни крадат песни"!!!!!каде со тој памет алоооо?????????:smir:
не лажи дека си неурален ти си пи*ка центарска за работнички навиваш и до кога ке лажеш?! ти е криво дека Family се далеку подобри од CPB за тоа го кажувас ова!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Da da i jas mislam taka CPB se daleku podobri od family aerodrom,imaat poveke navivaci,dodeka family imaat mnogu pomalce...cpb bojkotiraa so pricina dodeka family bez...family vo bojkotot se sobiraa samo za so rabotnicki,dodeka cpb strogo se drzea na bojkotot...cpb izvadija pesnista i cela makedonija gi pee,dodeka family kopiraat samo...cpb u bojkot bea aktivni dodeka family gi nema nigde...cpb tepa se zivo i divo dodeka family kutek jade na site strani...i za na kraj vodzata na cpb e daleku poopasen od celo family aerodrom ;)
Ауууууууууу Љубо...ова контра е али нема везе...ко бегал...кој сите не тепале...јас сум забораил кога имало фрка со вас а вас да ве има...сме бојкотирале без везе???/ тоа може вие и вашата навивачка група само си замислувате...а за кој воџа збориш тоа незнам...ние моментално неаме воџа...а да уствари вие сите песни ги измисливте...а ние копираме аууууууууу е ова брат не ми се веруваше дека ке го прочитам од тебе

не лажи дека си неурален ти си пи*ка центарска за работнички навиваш и до кога ке лажеш?! ти е криво дека Family се далеку подобри од CPB за тоа го кажувас ова!!!
Хаха дечкото има 800 и нешто постови а овој му е прв на фан клуб не треси зелени детенце
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
The Nightmare, забораи да спомнеш дека они се постара навијачка група :)

Киста, каде бе бато ? :)
Изгледа треба од постот да ти се зачува само делот: ''не пратам баскет многу последниве 3-4 години '' ...

Tи па кога си прател баскет бе ?
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
не лажи дека си неурален ти си пи*ка центарска за работнички навиваш и до кога ке лажеш?! ти е криво дека Family се далеку подобри од CPB за тоа го кажувас ова!!!
знаеш кај живеам и знаеш дека не глеам баскет затоа не збори многу.
живеам у стар аеродром така да види дали сум тоа шо рече.:helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Само едно ке кажам на другарите од аеродром за тоа копирање......
за вашите ремек дела....мислам уникати

 

miki-MZT

F.A.
Член од
27 март 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
знаеш кај живеам и знаеш дека не глеам баскет затоа не збори многу.
живеам у стар аеродром така да види дали сум тоа шо рече.:helou:
знам али цел живот навиваш за педерите т.е. работнички и порано идеше на уткмици со цпб и тоа знам јас и сега не се прај дека не е така :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom