Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Доста бе како така ние ќе праиме песни и сите ќе ја пејат а? мисли малце:tapp:
Прва работа немој ти на мене "мисли малце", второ нема ништо лошо во тоа навивачи на Вардар да ти превземат песна затоа што има членови во Фемили кои што идат да го гледаат Вардар (не се Комити или Лојал Фанс ама идат да го гледаат).

Башка што се работи за песна против Пелистер и Битола
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Прва работа немој ти на мене "мисли малце", второ нема ништо лошо во тоа навивачи на Вардар да ти превземат песна затоа што има членови во Фемили кои што идат да го гледаат Вардар (не се Комити или Лојал Фанс ама идат да го гледаат).

Башка што се работи за песна против Пелистер и Битола

:cuc::cuc::cuc::pred::pred::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Прва работа немој ти на мене "мисли малце", второ нема ништо лошо во тоа навивачи на Вардар да ти превземат песна затоа што има членови во Фемили кои што идат да го гледаат Вардар (не се Комити или Лојал Фанс ама идат да го гледаат).



Башка што се работи за песна против Пелистер и Битола


peder so ti e be, mesas 2 poimi... i tie gnidite komti sekoja pesna jaka nasa ja kradat, marsot go dignaa sea i ovaa
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
peder so ti e be, mesas 2 poimi... i tie gnidite komti sekoja pesna jaka nasa ja kradat, marsot go dignaa sea i ovaa
Не може да се разбереме, нема врска нема да се расправам на форумов за тоа со никој од вас.

Инаку повеќе од јасно е дека Фемили идат исклучиво и само на натпревари на МЗТ.
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Ma не смеат да пејат наши песни кој ги ебе дали се комити ,дали се педери и дали играле против пелистер голем кур нека измислат сами песна!!!
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ma не смеат да пејат наши песни кој ги ебе дали се комити ,дали се педери и дали играле против пелистер голем кур нека измислат сами песна!!!


Taка е! Потполно се слагам..Знам дека Фамилијата од Аеродром е институција за навивање ама па не може да не копираат цел живот!
:nenene::nenene::nenene::nenene::nenene:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
kao zavrsi vardar pelister???

Утре се игра... Пички наши песни таму промовирање а тоа дека од Аеродром дека идат луѓе голема цевка не иде цело фемили за да пејат наши песни:toe:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Утре се игра... Пички наши песни таму промовирање а тоа дека од Аеродром дека идат луѓе голема цевка не иде цело фемили за да пејат наши песни:toe:

Brat i jas se nerviram be.. posle ke izvadat muabet nivni se pesnite, pederi !!!
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Па да бе брат лошо е тоа ама глеј наши луѓе го правдаат тоа:toe: мизерија се пичките се од нас да се земе...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom