Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Некој пред неколку страни праша за на голој Англичани од втора лига, мој совет Португалија 2 лига за 2 + дават просек 1.45 нагоре коеф. а има голој чиниш за Холандска втора лига се работи, исто така Хрватите се исплаќа на голој да ги играш ама пауза имат сега тие, Австралија исто така има доста офанзивен фудбал.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Како ви се клават толку пари на играчи бе, после цацко ви е крив.
Кога веќе играте на голема уплата играј си ко чоек сингл на дуплирање и ај со здравје.
Eeejj .ne prosvetli .poslem vojna site generali,eve daj pogodi 25 pati od 30 dena dupliranje ili singl 1.9+ koef..
Stom tolku poznavas i sitkas pamet .
Ne e problem za mene,skoro sekoj 2/3 den mozam da bidam dobiten u dubl ili singl Nba igraci,no lakomost,sekogas naogam 3 par,i pagam .
Ako nesto ti se igra,eve uplati Curry 29.5- i eden od Parker 12.5+ ili Irving 16.5+
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Eeejj .ne prosvetli .poslem vojna site generali,eve daj pogodi 25 pati od 30 dena dupliranje ili singl 1.9+ koef..
Stom tolku poznavas i sitkas pamet .
Ne e problem za mene,skoro sekoj 2/3 den mozam da bidam dobiten u dubl ili singl Nba igraci,no lakomost,sekogas naogam 3 par,i pagam .
Ako nesto ti se igra,eve uplati Curry 29.5- i eden od Parker 12.5+ ili Irving 16.5+
Не ми е целта да те просветлам туку добронамерен совет да ти дам, оти гледам секој втор ден кукаш за играчи, играчот ти е тепка или ќе му оди или нема да му оди. Зато ти викам, истото е и со фудбалот кога играш тризнаци, 1&3+ 1 чист 1.20 а тризнак 1.50 во случајот со Дортмунд, то ти е глупост а не лакомост.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.008
Поени од реакции
112.316
Како ви се клават толку пари на играчи бе, после цацко ви е крив.
Кога веќе играте на голема уплата играј си ко чоек сингл на дуплирање и ај со здравје.
Ајде објасни како ќе се дуплираш на 1.90 квота?
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Не ми е целта да те просветлам туку добронамерен совет да ти дам, оти гледам секој втор ден кукаш за играчи, играчот ти е тепка или ќе му оди или нема да му оди. Зато ти викам, истото е и со фудбалот кога играш тризнаци, 1&3+ 1 чист 1.20 а тризнак 1.50 во случајот со Дортмунд, то ти е глупост а не лакомост.
Ova tvoevo e cisto solenje pamet,ondak i na Dortmund ako mu ide,ili ke klaj 3 gola i ke pobedi,ili ke izgubi .
A ja sto kukam e toa sto skoro sekoj
par sto go igram(ova znaci na toj sto me paga)dal -/+ ili vadi taa vecer 60% pogodeni obidi,ili e na 17% ako go imam - .
A ti daj pisi otkako ke zavrsi natprevarot,deka sigurica bilo .
Takada fala na sovetot,ke go imam u obzir .pozz
 
Последно уредено:

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Сити, Палас, Хул, Евертон, Баерн, Динамо Дрезден, Виљареал, Наполи, Рома и Панатинајкос.
99коеф

Викенд ливче. Аирлија
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Ova tvoevo e cisto solenje pamet,ondak i na Dortmund ako mu ide,ili ke klaj 3 gola i ke pobedi,ili ke izgubi .
A ja sto kukam e toa sto skoro sekoj
par sto go igram(ova znaci na toj sto me paga)dal -/+ ili vadi taa vecer 60% pogodeni obidi,ili e na 17% ako go imam - .
A ti daj pisi otkako ke zavrsi natprevarot,deka sigurica bilo .
Takada fala na sovetot,ke go imam na obzir .pozz
Другар не се пали мое мислење е то, ти ако сакаш 15 играчи играј на еден тикет то е твое право и твој пари ама гледам некако не оди со играчите, не те посочив тебе туку општо сите на играчи шо играт секој ден кукат како го заебал за еден гол/кош. Нема врска, терај.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Crotone - Perugia 1-X pozz
нема шанса. Перуџа губат од кој стигнат годинава, немаат постигнато гол веќе 3-4 гола и тешки дупки се. Додека Кртоне се во страшна форма. Последниот пораз им е некаде во ноември мислам. Нема шанса ако водат лесно да го испуштат водството, имаат добра одбрана. 1-Х во никој случај не е за играње. Типувам на чист кец.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Другар не се пали мое мислење е то, ти ако сакаш 15 играчи играј на еден тикет то е твое право и твој пари ама гледам некако не оди со играчите, не те посочив тебе туку општо сите на играчи шо играт секој ден кукат како го заебал за еден гол/кош. Нема врска, терај.
Nemozam da ti bidam drugar,svetot ne poznava masko/zensko drugarstvo ..se osven obostran interes,da ne navleguvam poveke i da ja prenasocime temata,sepak muabetot za tipovi bese .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom