Фан клуб: МЗТ Скопје

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387
Поарно еден ден цар, одколку цел живот говедар. Тоа сте вие цел век немате титула.

тоа си ти и твојата дефиниција за верност Анусе добро е што само ти ја дефинираш така т.е ти и Козарот
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе јас спијах се одморих а вии оште се препукувате..лолз
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
SKOPJE IMA AERODROM,AERODROM. KU*OT MI E AVION,AVION
Руралче нема да одговориш на моите факти ништо? И ти сакаш да бидеш Авиомува а? Каква е оваа песна у пичку матер. Од Хорто Магико е подобра, ви ебам тоа неписмените аграрци.

Немој така за аеродромци, они се најпаметни суштества на светот.

Ќе видам сега МЗТ кога ќе пропадне за кој ќе навиваат.
:pos2::pos2:
Замисли, Мзт не е Струмица да пропаѓа на две години, Мзт е бренд, Мзт е поим, ако не е јак, не значи дека ке пропадне. А ако отстапи од лига, ке ве видам вас и вашите спонзори тогаш. Кога ке се прогалси лигата за неважечка и џабе што сте земале титули кога ке неможете во европа да одите, ниту па ке ви се рачунаат во историјата, пошто првенството ке биде неважечко. Па кога ке ви излезат спонзорите, па кога наместо на утакмици, ке се собирате сред село и ке си кажувате за жетвата, сеидбата, сепак таа е ваша генетска определба, да рмбате по нивите за да може ние да јадеме. Имаше една реклама од владава... БИДИ ЗЕМЈОДЕЛЕЦ...БИДИ ОНА ШТО СИ, што се мачите со кошарката кога вака или онака, душата ке си ја пуштите во нивите
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
vecni gubitnici. pocna uste na mladi godini da im paga kosata
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Руралче нема да одговориш на моите факти ништо? И ти сакаш да бидеш Авиомува а? Каква е оваа песна у пичку матер. Од Хорто Магико е подобра, ви ебам тоа неписмените аграрци.



Замисли, Мзт не е Струмица да пропаѓа на две години, Мзт е бренд, Мзт е поим, ако не е јак, не значи дека ке пропадне. А ако отстапи од лига, ке ве видам вас и вашите спонзори тогаш. Кога ке се прогалси лигата за неважечка и џабе што сте земале титули кога ке неможете во европа да одите, ниту па ке ви се рачунаат во историјата, пошто првенството ке биде неважечко. Па кога ке ви излезат спонзорите, па кога наместо на утакмици, ке се собирате сред село и ке си кажувате за жетвата, сеидбата, сепак таа е ваша генетска определба, да рмбате по нивите за да може ние да јадеме. Имаше една реклама од владава... БИДИ ЗЕМЈОДЕЛЕЦ...БИДИ ОНА ШТО СИ, што се мачите со кошарката кога вака или онака, душата ке си ја пуштите во нивите
druze niedno skopsko glupavo ako ne znaes feni 2008/09 ce igraat ili u nlb ili u novoformiranata balkanska liga
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Жално е да немаш титула, ептен жално.
Жално е цел живот да работиш на нива за некој да си јаде ајвар за безпари. Жално е да си сељак, да сонуваш да излезеш од село да живееш во град, жално е да си Викторанус...

А титула кад-тад, се надевам само ке бидеш тука за 3 месеца кога ке се објават некои работи, и ти и твоите следбеници со микрограмски мозок, тогаш да ве видам што ке правите со титулите и куповите кои ги купивте со пари....аааааааааа да да, ке си пикнете во шупакот и ке прекинат да ви постојат клубовите. Не е далеку, само 2-3 месеци се во прашање
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387
druze niedno skopsko glupavo ako ne znaes feni 2008/09 ce igraat ili u nlb ili u novoformiranata balkanska liga
да а може и во НБА да ги викнат

хаххаха Лозари во Американ Ерлајнс Арена им пеат“ курот ми е авион’ hahahahahaha
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Многу ми се допаѓа делот каде што и струмичаниве и кавадарчаниве реплицираат со факти, да да.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom