Браво браво !! Тоа секоја чест на момците ! И Христов и Анус и сите курот да го пушат сеа!

MOZE DA PROCISTAT GRLO,A TIE RURALCITE OD KAVADARCI NEKA SE SPREMAAT,I NIV ISTOTO GI CEKA

30 септември 2007
369
0
Cestito pobeda . Vi vodevme 20 razlika do sredina na 3 ta cetvrtina no nasite ''zvezdi'' vo timot mislea deka e se gotovo se opustija i eve toa e toa. Taci vo poslednata sekunda ni bapna edna 3 ka. inaku za novite igraci sto gi imate ovoj crnecov pod kosevite so vi e e cista katastrofa ke vidite i samite.uste ednas cestito na pobedata :) pozz

iLe

Prototype
27 јануари 2007
1.399
29
Значи честито победа МЗТ .

Првата четвртина се показажавте како достојни противници и дека нема да ни биде лесно ја добивме првата четвртина со 26 : 25 благодарение на латович и на пупович , од мзт првата четвртина немаше некој поединец , на полувреме струмица замина со 9 поени разлика , во 3тата четвртина предноста ја зголемивме на 20 благодарение на латович и тасовски , за на крајте тачи и 7цата забораив име да направат чидо и да го победат шампионот .
Еве случка од последните 30 секунди , 92 : 95 водеше МЗТ напад за струмица богоев погоди 3 , нерешено , после направен фаул на хилл , топка од страна јане му предава на тачи и тројка во последната секунда .

Хилл е одличен играч , се гледе неможат да го прочитат иначе имаше некој добри асистенции .

И на крај едно големо браво за ТАЧИ , играч со срце.

Овој пост е наменет за радикал и аеродромка.

gODHEAD

Crucified
6 декември 2007
1.827
1.163
Честито дечки па повелете у сабота у Кавадарци.

469
0
ABE SELJACISTA PA NASIVE AKO NE GI BIVA(A VE TEPAA) VASITE TREBA DA GI PUSTITE NA NIVA.DOSTA SO TOA NE POTCENILE ILI NE ZNAM STO.AJDE FATETE MOTIKATA I KOPACOT VO RAKA I RABOTETE,VREMETO ZA VAS E PARI

gODHEAD

Crucified
1.827
1.163
Добро е шо вака испадна, сеа дури ќе биде пекол у Кавадарци верувај. Ах кутрите струмичанчиња што ги снајде....

469
0
VAS DA NE VI SE PISUVA POARNO,HEHEHEHEHEHE KE GO JADETE I TOA KAKO.SPREMETE SA ZA LUDNICA VO KAVADARCI,VE OCEKUVA NESTO SLICNO KAKO NASETO GOSTUVANJE VO VELES OD PRED DESETINA GODINI,PA ZATOA MISLETE MU JA