Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
В...АНУС боли, знам дека те боли. Не е лесно да не гледаш нас Скопјаните дури од таму од селото ти твое, ние на кафиња по сабајле, ти по нивите, бем лига, тако је судбина хтела
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
В...АНУС боли, знам дека те боли. Не е лесно да не гледаш нас граѓаните од селото, ние на кафиња по сабајле, ти по нивите, бем лига, тако је судбина хтела
abe radikal znaes deka sudbinata nekogas znae da bide teska,ama sto e deteto krivo sto se rodilo vo ruralna sredina,aj mozda ke go ogree i nego nekogas sonce.dodusa so ovoj muabet mozda zgresiv,on sigurno ke kaze abe kakvo sonce mene da me gree batali toa daj domative neka gi ogree da uzreat poarno da zemam nekoj denar da ne pocrkam od glad
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.986
Викторанус ајде бе олади да му ебам мамата досаден си бетер од Коле си станал :bil:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Misticen nejkam da ti mesam u rabota ama kako mozes vakvi luge kako Cakorceto da pustas na forum . Ne e internet za sekogo.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Само како чакорчето барем малко ако ги прочиташе другите постови ке ти станеше барем тебе јасно , ако не провоцират кој к.. ке пишува чакорчето и вие не сте во право ..

Не го бранам чакорчето ама и вие не сте во право овај вепар секој 2-ор збор му е мотика . . .
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Да не ги фати за мади*** на аеродромциве па што ги бранаш толко , такви како тебе со мрсење ги имам помината ного и не лагам да се замарам со тебе , ако мислаш оти си ного фраер грешка си , или посватливо кажано мислиш дека леташ премногу а уствар уште си на земјата .
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
VIdi cim gi branam aerodromcite znaci stvarno e ocigledna situacijata , inace ja da branam Aerodromec (cista retkost) :vozbud: . Inace se izvinuvam gospodine John Travolta sto ne sum fraer kako tebe , i te molam ne se zamaraj so mene zasto ja stvarno ama stvarno ni na kraj pamet ne bi se zamaral so tebe. Glej si rabota nikoj ne te spomna tebe sto odma da stavas kapace na tenjerevo
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
cakor4e i za tebe ima tezga vo skopje ako sakas da prodavas neso od nivata so si obral!seljandruroooo
А што ти е на тебе Аеродором?!? Мислиш дека веќе немаат закупено паркинг простор кај салата Јане Сандански за продажба на т.н чушки, кои се тотално различен вид на пољопривредничка култура од пиперките?????? Или дека не поминуваат низ нашите маала со мотокултиватор со приколка (за ова се издава посебна возачка дозвола во руралните средини само, во Скопје неможе да се земе дозвола за возење на ваков вид превозно средство) и викаат „АЈДЕ БОООООСТАН„????
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
А што ти е на тебе Аеродором?!? Мислиш дека веќе немаат закупено паркинг простор кај салата Јане Сандански за продажба на т.н чушки, кои се тотално различен вид на пољопривредничка култура од пиперките?????? Или дека не поминуваат низ нашите маала со мотокултиватор со приколка (за ова се издава посебна возачка дозвола во руралните средини само, во Скопје неможе да се земе дозвола за возење на ваков вид превозно средство) и викаат „АЈДЕ БОООООСТАН„????
abe radikal pa ne go svakjajte taka toa.za da sednes da se napies edna rakija pozelno e da ima i salaticka uz toa,znaci odma imame problem.za taa salaticka da ja ima po prodavnicive treba nekoj od nekoja ruralna sredina ili pak nekoe gradce so ruralni karakteristiki,celo leto pocnuvajki preku kopanje,seenje i navodnuvanje da vlozi mnogu trud,mnogu pot,mnogu maka.koga seto toa ke se sobere zaedno zemjodelskite proizvodi se nosat na pazar,od kade sto sopstvenicite si gi snabduvaat svoite prodavnici.od nasa gledna tocka,nie ne se zamarame mnogu,odime vo prodavnica i so potroseni 15 denari dnevno nie ja imame salatata na masa.zemjodelcite pak nezaadovolni od plasmanot na svojata "stoka" i od cenata sto ja dobivaat za nea,od malite subvencii sto vladata im gi dava ke gi stavat svoite traktori na nekoj regionalen pat i vo znak na revolt od slabata zarabotuvacka ke protestiraat.togas se pojavuva onoj VELJO TANTAROV sto go spomnav vo eden moj prethoden post i navodno pocnuvaat pregovori so vladata kako da dobijat podobar plasman na zemjodelskite proizvodi.vlada kako vlada ke veti sto ke veti i zemjodelcite ke si odat doma i ke legnat srekni deka postignale nekakov dogovor so vladata no i pricina plus e stanuvanjeto vo 5 casot utroto i obvrskite na nivata sto sekoj nareden den im gi nosi.ete taka sme i nie od golemite gradovi srekni i gospodata od ruralnite sredini uste posrekni

mislam deka posle ova pojasnuvanje rabotite okolu problemite na odredeni luge ke vi bidat pojasni,zatoa aj ziveli i mozebi utre ke bide nekoj podobar den za ovie namaceni dusi sto iskreno im go posakuvam
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.986
:bilor: Доста!!

ti si beznadezen iskompleksiran
:bilor:Доста!!

Да не ги фати за мади*** на аеродромциве па што ги бранаш толко , такви како тебе со мрсење ги имам помината ного и не лагам да се замарам со тебе , ако мислаш оти си ного фраер грешка си , или посватливо кажано мислиш дека леташ премногу а уствар уште си на земјата .
њии њиии њии ти престани да глумиш нема да бидеш Модератор разбери џабе ти е све :baeh::baeh::baeh:

Струмичани ве молам откачете се од темава досадни станавте

:back: позз и кисс.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
:bilor: Доста!!



:bilor:Доста!!



њии њиии њии ти престани да глумиш нема да бидеш Модератор разбери џабе ти е све :baeh::baeh::baeh:

Струмичани ве молам откачете се од темава досадни станавте

:back: позз и кисс.
hahahaahahahahaha:pos2: :pos2: :pos2: itrec si me iznasmeal,hahahahahahah dosta hahahahahahahahah
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
:bilor: Доста!!



:bilor:Доста!!



њии њиии њии ти престани да глумиш нема да бидеш Модератор разбери џабе ти е све :baeh::baeh::baeh:

Струмичани ве молам откачете се од темава досадни станавте

:back: позз и кисс.
како прво нема врсак за модератор

како второ ти неможеш да ми казаш дали да не пишам на таа тема не си никој и ништо ако сакам ке пишам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom