Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
да да бев на утакница последна четвртина перфектно ја изигравме..:vozbud: :vozbud:
да да ај нека иде и мзт
за да биде поинтересно....:vozbud:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
vide te smo kolku se ludi mac i deki se utepav od smeenje BRAVO ZA KLIPCEVO hahahahhahahahahahahhahaha
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
i posle nie sme kradele pesni od F.A. pesnata e od CPB i ide vaka:Rabotnicki samo napred,odsekogas najdobar ti si sampion
Се гледа колку време идеш на утакмици. Оваа песна ја пеевме ние 100 години пред вие да смислите текст за неа. 100% не ни знаеш од каде е мелодијата ни ништо. Ние сме ја украле од вас. Човече вие не постоите на наши песни мењате текст само, куртони невидени сте
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
i posle nie sme kradele pesni od F.A. pesnata e od CPB i ide vaka:Rabotnicki samo napred,odsekogas najdobar ti si sampion
Оффф мисир еден пенсава ја имам слушано на секој божји стадион вие ке сте измислеле песна не биди смешен седи на штрајк и кога ке те викне командантот на пролет активирај се пак.
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
abe daj ne me smeete rabotnicki ima navivaci i pesni uste od koga aerodrom kako naselba nepostoela zatoa sedete si u toa seloto i pravete si se hooligani sami na sebe
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
офффф мочко можеш само да гледаш да ќутиш и д учиш не се лажи сам себе дека c.p.b е група имате 3 профитери и 20 запалени малолетници ништо друго не сте...се не се џабе сперма сте вие
Село кое село ГеГе Припор извини твоите воџи се од таму ние не сме.
Abe osti gi opasni se .. A ostvari se najgolemite p***i ...
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
офффф мочко можеш само да гледаш да ќутиш и д учиш не се лажи сам себе дека c.p.b е група имате 3 профитери и 20 запалени малолетници ништо друго не сте...се не се џабе сперма сте вие
Село кое село ГеГе Припор извини твоите воџи се од таму ние не сме.
mnogu dobro znam jas mojata vodza od kaj e, ne edna 2 zgradi podole od mojata a jas ziveam kaj ramstor zatoa koga neznaes kuti
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Micule соземи се пред да биде касно...

Ова е фан клуб: МЗТ Скопје не е Работнички Фершпед ако дојде на оваа тема да правиш кавги напушти ја...

Истото важи и за другите членови...не ви велам да не одите во другите Фан клубови ама мора да има до негде воздржаност во изразите...и полека со карањето...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
ej daj ne se pravi smesen i nemam namera tebe da ti objasnuvam kade ziveam jas i od kade e mojata vodza jas sum od centar i nie od Centar Boys si imame vodzi sto se isto od tuka.
Кој се прави смешен бе теле едно озбилно ти зборам јас не лажам си знаеш гореспоменатите од каде се не измислувам ништо.Едниот е од Геге сере у полско веце другиот од Припор пие вода од бунар ако тебе тоа ти е смешно не знам....
Не знам шо е па сега Центар Бојс од каде излезе вие сте 20 души се на се па уште и подгрупа сте направиле ли??:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:

е више ова е смешно
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Кључ ако не престанете...

Доста е препуцавање...Мацуле кај живееш живееш...

Никој од никого не краде песни...

КРАЈ!

МЗТ!
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Честито за победата и за добрата атмосфера ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom