Каков мобилен користите во моментов?

Sp1r0

Заљубен
Член од
8 мај 2010
Мислења
157
Поени од реакции
19
Nokia nekoj samo so radio.
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
nokia 6650 fold


и ц510 што го има неколку постови погоре
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.614
Поени од реакции
22.430
Од денсес...


Samsung f480
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
718
E71 кинез со 2 сима... фуче малиот... презадоволен сум.... ни баг, ни грешка, и да се закочи или ресетира... со јава поддршка, ви-фи, блутут, телевизија, радио, итн, итн....

 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
E71 кинез со 2 сима... фуче малиот... презадоволен сум.... ни баг, ни грешка, и да се закочи или ресетира... со јава поддршка, ви-фи, блутут, телевизија, радио, итн, итн....

И јас го имам истиот, само во бела варијанта, ептен ми врши работа, плус две сим картички, абе за мерак... и никогаш не сум била по задоволна од некој друг телефон, секоја чест на овие кинезиве знаеле и тие да направат нешто убаво
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
718
од кај го зема? од SPAIVA на водњанска.. позади далфуфо или од оние на бит пазар или јаја паша кај беа веќе... јас од спаива го зедов... со 12 месеци гаранција, само така се одлучив за кинез.. момците ме уверуваа дека телефоните не се само обична шкљопоција и дека не увезуваат такви телефони, туку се телефони со некаков квалитет... и секако не се луди да ти дадат 12 месеци гаранција ако телефонот се расипува како другите кинески телефони... оние другите што ги увезуваат сличниве телефони, (бит пазар или јаја паша) ти викаат гаранција 24 саати... абе брат ако работи 24 саати, тогаш ќе работи... е ма немој... пиши ти гаранцја 12 месеци па јас ќе поверувам дека ќе работи... а ако се расипе ќе имам кого да ќофтам...

од кај нив земав и уште еден телефон, супер ефтин телефон со 2 сима исто, чисто колку за златна резерва си го чувам, aма ќерка ми ми го експлоатира...



и овој телефон е со 12 месеци гаранциија.... а за телефон со 2 сима кој кошта нешто над 3000 денари... ЕПТЕН Е ДОБАР... а колку е гласен тоа е башка муабет... по гласен телефон во животов не сум видел... кога ќе зазвони и мртов да разбуди хахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom