Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.124

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Princ,
Се надевам ќе бидеш убава мажоретка во минич и оние како перики на рацете за навивање. :D
Ко пичиња се криете... Само вака по интернетов сте јаки на збор :)
Ајде бре, ќе ја организирате еднаш таа парада на гордоста(т.е болеста) ?
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
525
Поени од реакции
279
Сериозен си со првото? Ова од македонче напишано? Лоооллл

Тешко дека и ние педериштата се откажувааме од оваа држава и не гледааме напредок.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Сериозен си со првото? Ова од македонче напишано? Лоооллл

Тешко дека и ние педериштата се откажувааме од оваа држава и не гледааме напредок.
Pa se kriete kako picinjaaa.... ajdeee CUTI DOK TE KARAM ! :))
Inaku ne mi odgovori vo vrska so paradata, zosto ne ja organizirate? koja e pricinata?
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
525
Поени од реакции
279
Pa se kriete kako picinjaaa.... ajdeee CUTI DOK TE KARAM ! :))
Inaku ne mi odgovori vo vrska so paradata, zosto ne ja organizirate? koja e pricinata?
А патриотите вие што се криете? Бегате од албанци на километар а на Фејсбук "колете и палите се по ред и список".

И парадата да заврши како се што завршува во државава? Мислам јасно е на сите дека оваа држава е заостаната, седете си со брача Руса и ќутете ај. ;)
Нема човек што ќе ја опорави состојбата во сите сегменти од државава и општествово.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
А патриотите вие што се криете? Бегате од албанци на километар а на Фејсбук "колете и палите се по ред и список".

И парадата да заврши како се што завршува во државава? Мислам јасно е на сите дека оваа држава е заостаната, седете си со брача Руса и ќутете ај. ;)
Нема човек што ќе ја опорави состојбата во сите сегменти од државава и општествово.
Каков патриот бе, јас сум прв шо ќе истам бугарски пасош и ќе заминам од овде. Не ја сакам воопшто нашава смотана држава.
Имам многу другари албанци, нема потреба ни да бегам. На фејс не се замарам воопшто со такви работи.
Ни вас педерчињава не би ве шамарал. Не сакам да кркам кривични, да лежам в затвор на 22 години , капиш? Преку кур ми е од полиции и такви срања.
 
Член од
22 февруари 2014
Мислења
188
Поени од реакции
123
Ako za zborot ,napredna drzava podrazbiras priznavanje na KHIGUFTF ,togas bas sum srekno covece sto ziveam vo ovaa drzava:)
Drzavata ja pravat lugeto,a ako sme siromasni ne sme smotani:):oeoeoe:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Парада на гордоста :pos: На која гордост бе o_O
Онаква каква некои имаат за време на Велигден. Христијанска да ја наречеме.

Ко пичиња се криете... Само вака по интернетов сте јаки на збор :)
Ајде бре, ќе ја организирате еднаш таа парада на гордоста(т.е болеста) ?
Скоро на сите форумски собиранки сум бил откако сум член, али тебе те нема да ме почастиш со присуство. Ако си бил присутен, зошто не си пристапил? Вака не знам кој е пичката во ситуацијава.

Не за друго, него со актот може и ќе ти омекне хејтот. Омекнал кај многу други, сигурно не си комплициран случај.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Онаква каква некои имаат за време на Велигден. Христијанска да ја наречеме.



Скоро на сите форумски собиранки сум бил откако сум член, али тебе те нема да ме почастиш со присуство. Ако си бил присутен, зошто не си пристапил? Вака не знам кој е пичката во ситуацијава.

Не за друго, него со актот може и ќе ти омекне хејтот. Омекнал кај многу други, сигурно не си комплициран случај.
Види вака дечко - прво ти се постави дрско на темава, почна да вреѓаш па после се вклучив и јас, по твоите стапки така, ферски? Не сум бил на никоја собиранка, можда ќе дојдам овај пат, можда не. Мислиш дека се плашам од тебе? :pos:

А ако имаш лично некој проблем, нешто против мене, кажи ако сакаш лично ќе се видиме во Скопје.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Види вака дечко - прво ти се постави дрско на темава, почна да вреѓаш па после се вклучив и јас, по твоите стапки така, ферски? Не сум бил на никоја собиранка, можда ќе дојдам овај пат, можда не. Мислиш дека се плашам од тебе? :pos:

А ако имаш лично некој проблем, нешто против мене, кажи ако сакаш лично ќе се видиме во Скопје.
Не те навредив, идам појако ако сакам да вреѓам :D, само направив разлика меѓу пичка како дефиниција и како изречица :D. Плус, не реков дека се плашиш. Пишав дека е социјален настан, луѓе се дружат, алкохол, ова-она, фрустрациите испаруваат полека. Чудно вака се сфаќаш ко навреда, проблем, или курчење.

Изгледа иако тврдиш дека не ти е до тепање со некој, сепак ти е. Трето нема. Али во ред е, пак ќе се најдеме некад на ист собир. You are welcome to act whatever way you feel appropriate :D. Немај гајле иначе, секад носам заштита :sekcza:
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Не те навредив, идам појако ако сакам да вреѓам :D, само направив разлика меѓу пичка како дефиниција и како изречица :D. Плус, не реков дека се плашиш. Пишав дека е социјален настан, луѓе се дружат, алкохол, ова-она, фрустрациите испаруваат полека. Чудно вака се сфаќаш ко навреда, проблем, или курчење.

Изгледа иако тврдиш дека не ти е до тепање со некој, сепак ти е. Трето нема. Али во ред е, пак ќе се најдеме некад на ист собир. You are welcome to act whatever way you feel appropriate :D. Немај гајле иначе, секад носам заштита :sekcza:
Барај си за фацата заштита. Ајде навреди ме појако. И не знам шо ти е со англискиов во секоја трета реченица, мислиш дека звучи поинтересно?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Барај си за фацата заштита. Ајде навреди ме појако. И не знам шо ти е со англискиов во секоја трета реченица, мислиш дека звучи поинтересно?
И замисли да се сретнеш со Шкорпи, и да те исплеска.

Ќе те заебаваат дека си добил ќотек од педер, цел живот ќе те дупат. Поарно да не доаѓаш на собиранка.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.650
Поени од реакции
20.700
Брате,сестро, Шкорпионе, што и да си
Од толко слатки розе дундиња на сфет, ти најде у кур да се заљубиш?
Кој ти курац?
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
И замисли да се сретнеш со Шкорпи, и да те исплеска.

Ќе те заебаваат дека си добил ќотек од педер, цел живот ќе те дупат. Поарно да не доаѓаш на собиранка.
Во друг град никад не се движам невооружен, така да не се секирај
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Во друг град никад не се движам невооружен, така да не се секирај
Леле, ти си бил мангуп. Еден педер те викна на собиранка, тебе ти е страв па со оружје ќе одиш. :pos:

Мажиште бе...
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Леле, ти си бил мангуп. Еден педер те викна на собиранка, тебе ти е страв па со оружје ќе одиш. :pos:

Мажиште бе...
Алооо, реков за општо во друг град, каква собиранка какви курци, јас се грижам за мојата сопствена безбедност, секакви пациенти шетаат по улици.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom