Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.123

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
506
Поени од реакции
274
Многу прашуваш, да не те боли само после.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Па темава е педерлана и општо, што значи дека може да прашам со каков вазелин те мачкаат

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Тебе од која нафта дома ти даваат да пиеш? Which flavor? Dumb, Dumber, Dumberer?
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
A што тебе ти се шуња во глава што се реши да ја отвориш темава? Ај бркај си работа.
Ги одобрувам хомосексуалните врски, бракови но во никој случај не одобрувам посвојувањето на деца. Да си кажам он топик.
А инаку гледам дека си многу дрзок и глумиш мангуп на секој кој не ги подржува. Се прашувам дали и во живо си вака мангупиште и фраерче? Олабави се малку :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Ги одобрувам хомосексуалните врски, бракови но во никој случај не одобрувам посвојувањето на деца. Да си кажам он топик.
А инаку гледам дека си многу дрзок и глумиш мангуп на секој кој не ги подржува. Се прашувам дали и во живо си вака мангупиште и фраерче? Олабави се малку :)
Бев војска бев во кризни времиња старешина, пукав со пиштол, автомат пушкомитролез, пуушка, фрлаф бомби, исфрлав тромблон, пукав со топ, лансирав ракета, бев водач на воена формација со техника, камиони и људство, спиев по шатори и камиони, јадев од лимена канта со лајца која ја чував во чизмите, свирев во рок бенд, возев моториште, пробав некои супстанци, бев опколен и уапсен среде голем град ради носење на автоматско оружје, бев под присмотра и истрага на ДБК голем број на моите другари се по затвори ради пљачки, фалсификати, убиства гостував на ТВ ме имаше по весници ... но му признавам на секој кој е ебан в газ дека е помангуп од мене !
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.722
Поени од реакции
7.007
Бев војска бев во кризни времиња старешина, пукав со пиштол, автомат пушкомитролез, пуушка, фрлаф бомби, исфрлав тромблон, пукав со топ, лансирав ракета, бев водач на воена формација со техника, камиони и људство, спиев по шатори и камиони, јадев од лимена канта со лајца која ја чував во чизмите, свирев во рок бенд, возев моториште, пробав некои супстанци, бев опколен и уапсен среде голем град ради носење на автоматско оружје, бев под присмотра и истрага на ДБК голем број на моите другари се по затвори ради пљачки, фалсификати, убиства гостував на ТВ ме имаше по весници ... но му признавам на секој кој е ебан в газ дека е помангуп од мене !
Тоа е дека си неизживеан
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ги одобрувам хомосексуалните врски, бракови но во никој случај не одобрувам посвојувањето на деца. Да си кажам он топик.
А инаку гледам дека си многу дрзок и глумиш мангуп на секој кој не ги подржува. Се прашувам дали и во живо си вака мангупиште и фраерче? Олабави се малку :)
Зошто да не сум дрзок? Ти и колегите сте ми дале причина да биде поинаку? Изгледа не ги препрочитувате постовите пред да удрите "испрати"?

Инаку не, во живо сум подрзок. Пошто овде тепам само време во вакви дискусии, а кога ќе излезам надвор сум таму за да имам добар провод и да не замарам глава за вакви срања од дискусии. За тие што се искрено заинтересирани и пристапот не им е дрзок, подбивачки, потсмевачки или понижувачки, нормално дека поцивилизирано се разговара ако сме тет а тет.

Олабаен сум bruh, као пенис надвор од г'шти, немај гајле.

Госпоѓата мушка а ?
>implying shemale

(;~;)
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
506
Поени од реакции
274
Баш ме заболе што си направил во животот. Гледаш? Не мииии е ич гајле. Сеа одговори ми што к.р те боли тебе за сексуалниот живот на другите кога ни те допираат тебе, а? Што уствари сакаш да се мешаш во животот на другите? Дојден си за тролање, забава или филозофирање? Не разбирам што тоа до толку омраза за тоа што ќе заврши во нечива дупка. :3 Да не нае...а во шаторчињата што ги пиша погоре па сеа имаш комплекси? Пишав погоре од еднаш не се станува не се плаши, смири живци.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Зошто да не сум дрзок? Ти и колегите сте ми дале причина да биде поинаку? Изгледа не ги препрочитувате постовите пред да удрите "испрати"?

Инаку не, во живо сум подрзок. Пошто овде тепам само време во вакви дискусии, а кога ќе излезам надвор сум таму за да имам добар провод и да не замарам глава за вакви срања од дискусии. За тие што се искрено заинтересирани и пристапот не им е дрзок, подбивачки, потсмевачки или понижувачки, нормално дека поцивилизирано се разговара ако сме тет а тет.

Олабаен сум bruh, као пенис надвор од г'шти, немај гајле.



>implying shemale

(;~;)
Пошо некој мојт носот да ти го пукнит, не за друго :) Лесно е да си интернет фраер. Баш и то го пратам на темава, им се стаде дрско и на wot и на peja. Сите кои не ве подржуваат уште од старт ги етикирате како заостанати, прости.
Меѓу вас шо сакате правете, не ви се мешам, ама за да се посвојат деца, мало морген. За ова прв ќе реагирам, секогаш.
И аман пениси мениси тениси, не мора во секој пост истото да го пишите, не сум од твојте џабе ти е.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Сите кои не ве подржуваат уште од старт .
Можда од тука доаѓа дрскоста. Си се запрашал?

Вртена една плоча, па сменета со друга. Немам модикум цивилизиран дискорс на ум со дволични снобови.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Можда од тука доаѓа дрскоста. Си се запрашал?

Вртена една плоча, па сменета со друга. Немам модикум цивилизиран дискорс на ум со дволични снобови.
:pos:

Дечко, ти си луд. Немам никакво право да сум ПРОТИВ? Морам да ве подржам? Си имате вие проблеми, со мозокот.
А ти пак вреѓаш, а не ти е во прилог, верувај :)
Да бевте толку храбри и опасни во живо како шо сте по интернетов, поинакви ќе беа работите. А не да се криете ко глувци, да се жалите по фб и да ставате некакви си виножита и остали срања
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Дечко, ти си луд. Немам никакво право да сум ПРОТИВ? Морам да ве подржам? Си имате вие проблеми, со мозокот.
До толку не го сфати постот? Важно пак се најде увреден иако тој болдот не се однесуваше на тебе.

Ај нема везе, чим на македонски не се разбираме ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom