Секс школо

S

Samurai_Sk

Гостин
Што мислите, дали е залудно да користиш нет, интернет chat страници да најдеш некоја за парнтер? имам мислење дека во нашата ама баш ич не профункционира таквиот метод.
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Јас мислам дека не функциоира подобро излези на журка или слично пробај си ја среќата :)
 
Член од
19 јули 2014
Мислења
142
Поени од реакции
23
zdravo ... dali fimozata go sprechuva rastot na penisot ??
Не, јас имам фимоза (17 години имам) и просечна големина (15цм)..
Малце боли кога ќе имаш секс, пошто мислам дека пенисот при секс има поголема ерекција од него кога дркаш..
Иначе во последно време собирам храброст да појдам да доктор али денеска утре и никако да појдам, страв ми е :(
 
Член од
26 септември 2013
Мислења
20
Поени од реакции
2
Не, јас имам фимоза (17 години имам) и просечна големина (15цм)..
Малце боли кога ќе имаш секс, пошто мислам дека пенисот при секс има поголема ерекција од него кога дркаш..
Иначе во последно време собирам храброст да појдам да доктор али денеска утре и никако да појдам, страв ми е :(
Фимозата е нешто што се решава за 1 ден, и нема потреба да се плашиш да отидеш на доктор... јас имав фимоза и тоа не максимално изразена но сепак мораше хирушки да се среди, еве после 2 години, се си е најнормално, т.е подобро, неможеш никако сам да процениш дали треба да се среди хирушки или со некоја крема или нешто слично, затоа најубаво доктор, преглед, мислење...
 
S

Samurai_Sk

Гостин
Абе не се шегувајте со девојчето, ако сте имале секс без кондом се може да се случи.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Абе не се шегувајте со девојчето, ако сте имале секс без кондом се може да се случи.
се работи за искусни фаци во секс светот, не ги карај ;)

он: може ако пред тоа сте имале секс па останала сперма во каналот која подоцна се излачиоа во предсемената течност, али ептен се мали шансите.
 
Член од
14 март 2015
Мислења
2
Поени од реакции
0
sakam da prasam mozno li e da zabremenam bidejki samo mi gi lizgase penisot po vaginata no ne mi go stavi ?
 
S

Samurai_Sk

Гостин
Зошто на жените им е тешко да признават дека сакат да бидат е.ани и тоа добро :icon_mrgr:. Сум читал дека мнозинсвото жени сакат не само секс туку hard one, а зошто толку го комплицират тоа не можам да сфатам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom