Пропорции на пенисот - задоволство или болка?

Член од
18 ноември 2013
Мислења
6
Поени од реакции
0
epa moze li da mi kazete kolku stvarno e golem vo miruvanje ??
 
Член од
18 ноември 2013
Мислења
6
Поени од реакции
0
neee masko sum ... samo voj profil porano beshe na sestrami no ne i trebashe i ja si go zadrzav :S ajdee kazete mii za da znam
 
Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
znam no sepak sakam da znaaam
Еми ај кога толку сакаш да знаеш, а ко што гледам не разбираш англиски теле си :LOL:, арен линк ти прати @Сталкерот

еве од линкот преведено
нееректирана просечна должина 9.16 цм
еректирана просечна должина 13.12 цм

нееректирана просечна дебелина обем се мери овака 9.31цм
еректирана просечна дебелина 11.66 цм

ајт оди зимај метрото:ROFLMAO:
 
Последно уредено:
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Гледам сите се занимавате со големина ??? Побитно е сепак колку машкото е спремно да ја задоволи девојката и дали мисли само на себе. Што дека ако некој има 20 цм, а секогаш свршува за 5 мин и си заминува, без да му е гајле дали девојката уживала и доживеала оргазам. Битно он си завршил работа... Нека има и 13 цм, ама многу побитно е заедничкото уживање и несебичноста.. секое машко може да доведе девојка до уживање ако се потруди, па колкав сака нека му биде. Инаку јас имам чист просек околу 15-16 цм и сите девојки биле задоволни досега, баш од таа причина што не гледам само за себе. Нормално ми се случувал и секс набрзина во некои ситуации каде што девојката не уживала, но то било во несекојдневни моменти и места :vozbud:
 
Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
Инаку јас имам чист просек околу 15-16 цм и сите девојки биле задоволни досега, баш од таа причина што не гледам само за себе.
Машала богами не си баш чист просек, над просек си вака искрено речено.
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Знаете ли вие што е Машала? Ако не да ви објаснам:
-Го фаќаш со една рака. Па го фаќаш со друга, и тоа што ќе остане горе, Е тоа е машала! Па сеа вие сметајте!
Иначе, да, машала сум!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom