Најглупите вицови

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Знам дека темава е дебилска ама што да се прае тоа е македонска работа :vozbud:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.567
Поени од реакции
6.696
Си бил мали џокица и имал ливче.........................................................и ливчето летнало (многу долг виц е ама ме мрзи да писувам)
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Американски виц : си бил еден зајак, трчал, трчал, заборавил да дише и умрел !
Зошто е американски ??
Зајакот го викале Џо !!!
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
си играле две деца на улица поминала кола и после си играло само едно дете:pos2:
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
256
Поени од реакции
18
Си биле две топцинја едното отисло лево другото десцно 3тото по нив
Си биле две деца си оделе по улицата и двете паднале

[FONT=Comic Sans MS, Helvetica]GLUPAVI STUDENTI
Razgovaraat dvajca profesori.
- Nema da veruvas, kolega, kolku se glupavi moite studenti.
Pred nekoj den im objasnuvam edna teorema, a tie nisto... Tapa Djonson. Im ja objasnuvam vtorpat, pak nisto ne im e jasno.
Objasnuvam tret pat... nisto! Nikoj ne reagira.
Jas objasnuvam uste ednas coveku, duri i jas konecno ja sfativ, a tie - pak nisto



[/FONT][FONT=Comic Sans MS, Helvetica]NE MOZE
Mujo go prasa Haso: Koga uste ednas bi se rodil, sto bi sakal da bides?
- Konj - odgovoril Haso.
- E dvapati isto, ne moze
[/FONT]
 
С

Спенсер

Гостин
Си бил мали џокица и имал ливче.........................................................и ливчето летнало (многу долг виц е ама ме мрзи да писувам)

лелеел брат,еден другар, си бил мали џокица, и учителката му нашла ливче,па го пратила кај овој,оној,пола саат го кажување,и ние цело друштво го слушаме,и на крај вика, ....и ливчето летнало,:pos2::pos2::pos2::pos2:го замававме малце,пола саат од вечерта,у ветер отиде
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Дај бе кажете го целиот виц со мали џокица :vozbud:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.567
Поени од реакции
6.696
леле ај ке ви го кажам цел.......Па вака: СИ бил мали џокица и си имал едно ливчеееееее си напишал мали џокица на ливџето нешто ама не давал на никој да го видииииии,така еден ден си седел мали џокица на час и си го гледал ливчетоооооо,дошла класната и го прашала "Што ти е тоа во раката Мали Џокица?" а мали џокица и одговорил "Неможам да ви кажам професорке ке ме пратите кај директорот" a оваа му вели "Не се секирај нема да те пратам нигде" Maли Џокица : "не не нема шанса" и професорката се изнервирала и му го земала ливчето од рака и вели: "Па добро бе говедо едно како не ти е срам да пишуваш вакви работи!!!!" и го пратила кај директорот.Одишол мали џокица кај директорот и почнале да си праат муабет,директорот го прашува "Maли Џокица што бараш ти тука " a овој му рекол "абе заради едно ливче ама ако ви го покажам ке ме избркате од школо" Директорот му вика : " не се секирај Мали Џокица не ти правам ништо" и мали џокица му го покажал ливчето и доректорот го избркал од школо, попосле Мали Џокица дошол дома и почнал да му објаснува на таткому што му се случило. "Тато абе денес напишав нешто на ливче и го покажав на професорката па таа ме прати кај Директорот а тој ме избрка од Школо" Таткото вика : "аман бе сине што пишува на тоа ливче", МЏ му вика "ako ти покажам ке ме избркаш од дома " ,Таткото вика " не се секирај бе сине таман работа да те избркам од дома па ти си мој син моја гордост бла бла бла" и МЏ му го покажал и таткому го избркал од дома.Така МЏ си шетал по улеца и го сопрел еден полицаец и го прашал 'МЏ што барас ти вака сам во ова време" и МЏ почнал да објаснува 'па вака имам едно ливче на ливчто и заради него професорката ме прати кај директорот а тој ме избрка од школо и му го покажав на татко ми а тој од дома ме избрка" полицаецот му вика "аман бе што пишува на тоа ливче ? a МЏ му вика 'ако ти кажам ке ме пратиш во затвор" и полицаецот му го земал насилно го порчитал се изнервирал и го пратил во затвор,Седејки си така во затвор му почнало судењето и почнал да му објаснува на Судијата , и МЏ почнал 'па вака драги судија,седејки на школо во себе имав едно ливче и го покажав на професорката таа ме прати кај директорот ,па го покажав на директорот тој ме избрка од школо,му го покажав на тато тој ме избрка од дома ,му го покажав на чичко полицаец тој ме прати во затвор и сега сум тука" и судијата му вика "ајде Мали Џокица те молам прочитај на глас што писува во ливчето' ,и МЏ го вади ливчето го исправува и во тој момент силно дувнал ветар и ЛИВЧЕТО ЛЕТНАЛО од прозорецот....................:tapp:(леле пукнав од пишување)

Иначе го имам кажувано вицов на класен час у средно ме слушаа сите го будали некој и кога им кажав дека летнало ми се пуштија да ме тепаат хехе (ама им киднав) :vozbud::vozbud::vozbud: ПОЗ до сите кајганаџии од МАЛИ ЏОКИЦА :vozbud::vozbud::vozbud:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
si bile dve ribi, plivale plivale.....i go sretanle delfinot...
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506
Си биле две мравки, едната ја згазила кола, а другата имала тетка во Скопје!!!

Си биле две дрва. Едното било Бор, а другото Пинокио.

Биле две гуми и, едната и рекла на другата: Ај ма бриши!!?

Си биле 3 деца, едно прднало и се родил Јордан Пиперката.

Си биле две кокошки. Едната отишла на фризер, а другата се успала.

Си биле две шатки,едната била искубана, а другата пливала со гипс.

Седат две баби во соба. Влегува трета и им го пали светлото.

Си биле 5 деца, 4 биле глуви, а едно било со кратка коса.

Си биле две кучиња. Едното се чешка, другото се словачка!

Си биле два точаци и едниот му рекол на другиот глуп си ко точак.





:cheeky1:
 

ExOdUs

El Caballero de la Noche
Член од
3 ноември 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Си биле двајца старци(полуглуви) и се среќаваат на улица и едниот му вика
-Абе кај си ти, по леб да не идеш?
-Не бе по леб идам..
-А добро јас мислев по леб идеш...:zver::bravo:
 

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
Оди дедо во аптека и прашува:
-Имате бурек со месо?
-Не имаме само тетратка со коцки
-Епа добро јас дојдов со точак
:pos::pos:
 

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Pepelashka si otishla porano od balot (u 23:00) oti princot bil mnogu grd.

Si bile A i B i ne znaele sho da praat.

Si bile dve muvi i se muvale.

Si bile glviot i prostiot. Gluviot go prashal na prostiot kolku se 1+2? Prostiot rekol 5. I glviot rekol .. POD JAJCA MI SE SKIRI! :P:pos2:
 

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Si bile mujo i spaso .... hahahahahaha:pos2::pos2::pos2:
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
леле ај ке ви го кажам цел.......Па вака: СИ бил мали џокица и си имал едно ливчеееееее си напишал мали џокица на ливџето нешто ама не давал на никој да го видииииии,така еден ден си седел мали џокица на час и си го гледал ливчетоооооо,дошла класната и го прашала "Што ти е тоа во раката Мали Џокица?" а мали џокица и одговорил "Неможам да ви кажам професорке ке ме пратите кај директорот" a оваа му вели "Не се секирај нема да те пратам нигде" Maли Џокица : "не не нема шанса" и професорката се изнервирала и му го земала ливчето од рака и вели: "Па добро бе говедо едно како не ти е срам да пишуваш вакви работи!!!!" и го пратила кај директорот.Одишол мали џокица кај директорот и почнале да си праат муабет,директорот го прашува "Maли Џокица што бараш ти тука " a овој му рекол "абе заради едно ливче ама ако ви го покажам ке ме избркате од школо" Директорот му вика : " не се секирај Мали Џокица не ти правам ништо" и мали џокица му го покажал ливчето и доректорот го избркал од школо, попосле Мали Џокица дошол дома и почнал да му објаснува на таткому што му се случило. "Тато абе денес напишав нешто на ливче и го покажав на професорката па таа ме прати кај Директорот а тој ме избрка од Школо" Таткото вика : "аман бе сине што пишува на тоа ливче", МЏ му вика "ako ти покажам ке ме избркаш од дома " ,Таткото вика " не се секирај бе сине таман работа да те избркам од дома па ти си мој син моја гордост бла бла бла" и МЏ му го покажал и таткому го избркал од дома.Така МЏ си шетал по улеца и го сопрел еден полицаец и го прашал 'МЏ што барас ти вака сам во ова време" и МЏ почнал да објаснува 'па вака имам едно ливче на ливчто и заради него професорката ме прати кај директорот а тој ме избрка од школо и му го покажав на татко ми а тој од дома ме избрка" полицаецот му вика "аман бе што пишува на тоа ливче ? a МЏ му вика 'ако ти кажам ке ме пратиш во затвор" и полицаецот му го земал насилно го порчитал се изнервирал и го пратил во затвор,Седејки си така во затвор му почнало судењето и почнал да му објаснува на Судијата , и МЏ почнал 'па вака драги судија,седејки на школо во себе имав едно ливче и го покажав на професорката таа ме прати кај директорот ,па го покажав на директорот тој ме избрка од школо,му го покажав на тато тој ме избрка од дома ,му го покажав на чичко полицаец тој ме прати во затвор и сега сум тука" и судијата му вика "ајде Мали Џокица те молам прочитај на глас што писува во ливчето' ,и МЏ го вади ливчето го исправува и во тој момент силно дувнал ветар и ЛИВЧЕТО ЛЕТНАЛО од прозорецот....................:tapp:(леле пукнав од пишување)

Иначе го имам кажувано вицов на класен час у средно ме слушаа сите го будали некој и кога им кажав дека летнало ми се пуштија да ме тепаат хехе (ама им киднав) :vozbud::vozbud::vozbud: ПОЗ до сите кајганаџии од МАЛИ ЏОКИЦА :vozbud::vozbud::vozbud:
хехе си имал среќа бате

и си бил Ilijaiko и го кажувал вицот со мали џокица со лифчето ко му летнало и на крајот почнале да го бркат и тој бегал бегал и бегал и избегал и не јал ќотек и после дошол torrent да го цитира и да му каже дека имал среќа и да го напиши ова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom