Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

Член од
14 април 2012
Мислења
32.355
Поени од реакции
65.433
@vidooq и другарчето треба да потврдат само.
@Smith14 нема да може, го закачија со обврски со работа, а ја прееска направив мала беља, ми влета една будала прееска од зад грб на фудбал дур се обидував да шутнам, и убаво го пернав во пета, и не видов што сум направил се дур не ја собув чорапата дома, крв колку сакаш од палецот.
Само се надевам дека нема да помодре до изутрина, зашто тогаш дефинитивно нема играње.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.150
Поени од реакции
23.275
@Smith14 нема да може, го закачија со обврски со работа, а ја прееска направив мала беља, ми влета една будала прееска од зад грб на фудбал дур се обидував да шутнам, и убаво го пернав во пета, и не видов што сум направил се дур не ја собув чорапата дома, крв колку сакаш од палецот.
Само се надевам дека нема да помодре до изутрина, зашто тогаш дефинитивно нема играње.
E поради ова Рики не сакаше денеска фудбал да игра. :D
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
615
Поени од реакции
377
@Smith14 нема да може, го закачија со обврски со работа, а ја прееска направив мала беља, ми влета една будала прееска од зад грб на фудбал дур се обидував да шутнам, и убаво го пернав во пета, и не видов што сум направил се дур не ја собув чорапата дома, крв колку сакаш од палецот.
Само се надевам дека нема да помодре до изутрина, зашто тогаш дефинитивно нема играње.
Само ноктот си го скршил, гарант.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.571
Поени од реакции
5.223
Ти си луд што си ги стајл томи и андреј од иста:D али нема везе.. другиве не ги знам како играат
и ти си луд што се буниш имајќи ги илија, ивица, никола и кристијан (биомаге) од твоја ама ајде :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Пак ќе пишам, глеам никој не ми врати. Ако голманите не плаќаат, ќе дојде Кавагучи да брани.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.571
Поени од реакции
5.223
Пак ќе пишам, глеам никој не ми врати. Ако голманите не плаќаат, ќе дојде Кавагучи да брани.
колку што јас знам не плаќаат ама еве нека кажат и другиве сепак сега ни фали голман без simit
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.355
Поени од реакции
65.433
Нека дојде бе, по 10-20 денари ке се фати да се плати плус. :D
Некои ке плаќаат и бензин, и патарини, па сеа ке се правиме скаузери за 10-20 денари, ГК.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.571
Поени од реакции
5.223
Види го овој Андо ми вика. Абе дај имиња кај да знам јас кој е Андо.
Андерсон бе брат од јунајтед незнам што не е јасно (Castiel)

Иначе како што им се прогледа низ прсти на пеџа и епсилон ќе им прогледаме и на стефанКобе со еџ стефан сакал со карамела да игра се знаеле.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Андерсон бе брат од јунајтед незнам што не е јасно (Castiel)

Иначе како што им се прогледа низ прсти на пеџа и епсилон ќе им прогледаме и на стефанКобе со еџ стефан сакал со карамела да игра се знаеле.
А Дел Пиеро што сакаше со мене да игра?
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.571
Поени од реакции
5.223
А јас?


Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
те хејтам тебе бе слаб си. гледаш има 2 запирки пред марко ти таму беше ама кога сум ги копирал таговите изгледа сум селектирал троа појќе
ПС не сум те избришал тагот си стоеше само немаше ставено име помеѓу ознаката за таг па беше празно место или по на рики теоријата од денес имаш NULL вредност (програмерите знаат зашто :P)

[DOUBLEPOST=1413487651][/DOUBLEPOST]
А Дел Пиеро што сакаше со мене да игра?
па со тебе игра де незнам што не е јасно
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Лелее со рики играм :)))


Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.189
Поени од реакции
1.160
Од Рики не може да се побегне, секоја партија со него :( :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom