Сакам да знам!

Член од
12 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
26
Може билетот за четврток за студенти да се користи за жичарата на Водно или само за автобуси е?
Може билетот за четврток за студенти да се користи за жичарата на Водно или само за автобуси е?
Да може,важи и за жичаρата.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Колкав е животниот век на бетонот, т.е. колку години би траела една градба целата од бетон?:)
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
До колку часот работи Фондот за вработување?
 
Член од
26 мај 2014
Мислења
29
Поени од реакции
18
Почна да се наплаќа паркингот во градски парк? Читав негде од септември ќе почнело и тоа.:)
 
Член од
17 јуни 2013
Мислења
42
Поени од реакции
50
Дали има некоја дискотека во Ѓорче? Вчера се слушаше музика бааги..
 
Член од
26 мај 2014
Мислења
29
Поени од реакции
18
Дали има некоја дискотека во Ѓорче? Вчера се слушаше музика бааги..
Не не , нема никаква дискотека . Цел ден имаше некакви активности ради Денот на општината,може тоа си слушала :)
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Kako da stanam diabetolog? Imam zelba za taa oblast ama ne sum dovolno upaten sto treba da produzim po sredno. Sea sum treta god i znam deka e rano no me interesira :P
 
Член од
26 април 2013
Мислења
558
Поени од реакции
114
Здраво. Ме интересира нешто во врска со facebook. Таму и на Youtube,не успеав да го најдам одговорот,па се надевам дека вие ќе ми помогнете. Сакам да го ИЗБРИШАМ фб-от. Значи воопшто да не постои. Имам проблем што кога ќе отворам на search и ќе напишам delete (за да ме упатат што понатаму),не ми се појавува апсолутно ништо. И ме интересира дали ако го деактивирам после одреден период,тој сам ќе се избрише..???
 
H

HoT IcE

Гостин
Видов еден на стаза трчање кај трча со гас маска..Ми беше непријатно да го прашам шо и како оти не го познавам човекот, ама баш ме интересира зошто трча со маска на лице?
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Видов еден на стаза трчање кај трча со гас маска..Ми беше непријатно да го прашам шо и како оти не го познавам човекот, ама баш ме интересира зошто трча со маска на лице?
Ne e gas maska :P toa e maska za trening ne mi teknuva kako se vikase. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom