Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Добро кој му кур бизнис со тоа „We were unable to fetch your previous messages in this conversation“ ?
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Да не те блокирал тој/таа или да го деактивирал профилот?
Не е тоа сигурно.
Еве 2-3 дена на моменти тоа ќе ми го покажеше и ќе напраев еден рефреш и се ќе си се вратеше у нормала, а денес не можам ништо да видам од пораките, не ми покажува ни кога некој ќе ми пише...
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Не е тоа сигурно.
Еве 2-3 дена на моменти тоа ќе ми го покажеше и ќе напраев еден рефреш и се ќе си се вратеше у нормала, а денес не можам ништо да видам од пораките, не ми покажува ни кога некој ќе ми пише...
Исто и кај мене така се грешава на моменти, му бапкам рефреш и се средува.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.014
Поени од реакции
7.730
Да му ебам се јас на ова, покасно ги праќа пораките, да си мислиш не ти враќа и ниту ти му пишуваш.
Ми замина чупето...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ме интересира дали ако во Search барот на пример внесам буква А - прво ќе ми ги извади имињата на тие што сум им го посетувал профилот во последно време (по ред) или ?
 

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
Дали тоа што јас го пишувам во некоја група ќе се појавува на почетната на моите пријатели иако тие не се во групата?
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Дали тоа што јас го пишувам во некоја група ќе се појавува на почетната на моите пријатели иако тие не се во групата?
Ако е затворена група само за членови нема да се појави ако е јавна отворена тогаш ке се гледа

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
Има ли некаква шанса преку ip адреса да дознаеш кој те заебава преку фејк профил ? преку net stat -an поклопување на 2 исти адреси или нешто слично. Ако некој се разбира нека ме контактира.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Таман цена даде, кажи ми за колкави бројки си заинтересиран. За добра цена ќе ти дадам и цела методологија и акумулирано знаење, а несакајќи ќе добиеш и еден куп гратис работи и (многу профитабилни) можности.


Ти го препорачувам ова, просто не си свесен какви се други можности има, 24-каратен мерак:
https://www.facebook.com/fluffbustingpurity
Гледам дека си упатен околу функционирањето на нет просторов, па ме интересира доколку може да ми помогнеш од едукативен аспект околу начинот за пронаоѓање добри форуми за генерирање сообраќај.
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Името и презимето ми се на кирилица НО, кај средното име сакам да напишам нешто на латиница .. дали е можно и како?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.971
Поени од реакции
84.436
По грешка на еден пост имав кликнато "I don't want to see this", има начин да се undo ова ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom