Бодибилдинг суплементи

Член од
11 август 2014
Мислења
5
Поени од реакции
1
Zdravo sakam da prasam koi topaci na masti se podobri fat burning ili rapidcuts? I dali dovolno e sekoj den vrtenje na orbitrek po 60-70minuti i pravenje drugi vezbi kako stomacni tegcina, squats....?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Zdravo sakam da prasam koi topaci na masti se podobri fat burning ili rapidcuts? I dali dovolno e sekoj den vrtenje na orbitrek po 60-70minuti i pravenje drugi vezbi kako stomacni tegcina, squats....?
ги пиев фат бурнинг,моментално пијам рапид,и за мене боље беа фат бурнингот.

подобро тоа време да го потрошиш во трчање/возење точак или тренирање некоја вештина или спорт(кик бокс пример) така повеќе калории ќе стопиш,и обавезно вежбање теретана,чучњави и други големи вежби.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
A za ultra rapid tie poslabi se od ovie drugive? A so orbitrekot bi nemala efekt??
Аббе би имала,ама јас ти кажувам што е според мене подобро.

Не ги знам ултра рапид,али горе доле сите фат бурнинзи се исти,само разликата кој кај кого како ќе реагира.
 
Член од
11 август 2014
Мислења
5
Поени од реакции
1
Mhm epa ke gi zemam ko taka fat burning i ke probam so vezbanje orbitrek i trcanje ako nema nekoj super efekt teram fitness. I fala mn :)
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
1 такво на ден се пие ?
21 доза имаш, се пие само во денови кога правиш тренинг (јас го пиев во такви бидејќи во ден кога не вежбав беше невозможно да го испијам буквално горев кога го пиев).[DOUBLEPOST=1407787810][/DOUBLEPOST]
1 такво на ден се пие ?
21 доза имаш, се пие само во денови кога правиш тренинг (јас го пиев во такви бидејќи во ден кога не вежбав беше невозможно да го испијам буквално горев кога го пиев).
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Која продавница за бодибилдинг суплементи во СК е најдобра/има најголем избор и каде се наоѓа?
 
Член од
9 август 2014
Мислења
421
Поени од реакции
980
Екстракт од зелен чај? Дали може да се купи од аптека и колку би чинел?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
21 доза имаш, се пие само во денови кога правиш тренинг (јас го пиев во такви бидејќи во ден кога не вежбав беше невозможно да го испијам буквално горев кога го пиев).[DOUBLEPOST=1407787810][/DOUBLEPOST]
21 доза имаш, се пие само во денови кога правиш тренинг (јас го пиев во такви бидејќи во ден кога не вежбав беше невозможно да го испијам буквално горев кога го пиев).
Мислам дека е прилично скапо,се исплати да се купи...? моментално сум во фаза на чистење,пијам само протеин и топач,од септември ќе пијам протеин,креатин,и muscleprime,не знам дали и тоа би ми дошло како добар + или ништо посебно ?
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Мислам дека е прилично скапо,се исплати да се купи...? моментално сум во фаза на чистење,пијам само протеин и топач,од септември ќе пијам протеин,креатин,и muscleprime,не знам дали и тоа би ми дошло како добар + или ништо посебно ?
STAK 2 tesko deka ke go najdes nekade niz zemjava, M-Stak isto taka bidejki nemam cueno nekoj od preprodavacite nasi da plati licenca za istite za vnes i trgovija, kako i za pogolemiot del od proizvodite na Universal Nutrition pred se bidejki site sodrzat mnogu pogolemi kolicini od sekoja sostojka od granicite koi se dozvoleni za nasata drzava.
Mozes da go najdes na crn pazar, so ne ti preporacuvam bidejki SE moze da ti prodadat vo pakovanje na koe samo imeto ke bide isto, a toa sto treba da go ima vnatre e znak prasalnik dali ke go ima. Ista prikazna e i Jack 3D. Plus i cenata na crn pazar varira i do 1000 denari razlika od preprodavac do preprodavac.
Koga bi zemal povtorno jas pak bi igral so Stak 2.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
STAK 2 tesko deka ke go najdes nekade niz zemjava, M-Stak isto taka bidejki nemam cueno nekoj od preprodavacite nasi da plati licenca za istite za vnes i trgovija, kako i za pogolemiot del od proizvodite na Universal Nutrition pred se bidejki site sodrzat mnogu pogolemi kolicini od sekoja sostojka od granicite koi se dozvoleni za nasata drzava.
Mozes da go najdes na crn pazar, so ne ti preporacuvam bidejki SE moze da ti prodadat vo pakovanje na koe samo imeto ke bide isto, a toa sto treba da go ima vnatre e znak prasalnik dali ke go ima. Ista prikazna e i Jack 3D. Plus i cenata na crn pazar varira i do 1000 denari razlika od preprodavac do preprodavac.
Koga bi zemal povtorno jas pak bi igral so Stak 2.
Не е исто што и анимал пак ? тоа мислам го има по продавнициве...муабетот ми беше,дали е ок суплемент и дали би дал добри и видливи резултати колку што дозволува еден суплемент,нели.
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Продавам Atrotone еден од најдобрите суплементи за обновување и заштита на зглобови и рскавици за сите оние кои сакаат да тренираат паметно или имаат проблеми со зглобовите (30таблети-30дена) Таблетите се со одложено разложување што значи ги снабдувааат зглобовите со материјал за обновување во тек на целиот ден. Инаку не станува збор за суплемент сматен во некој подрум туку е од англиската фирма HealthAid чиишто суплементи се продаваат само по аптеки. Цена 400ден. Контакт во ПП.


 
Член од
11 август 2014
Мислења
5
Поени од реакции
1
si gi poracav rapidcuts i kako se pijat edna kapsula pred obrok ili posle obrok ? I sto bi bilo najdobro za prv obrok bidejki jas ja drzam UN dieta i dali da prodolzam so nejze?? I jas planiram nasabajle da vrtam 30-40tina minuti na orbitrek doma i porucekta kaj 4 da odam vteretana i sega da rucam pa posle kolku vreme da odam vteretana???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom