Техники на маструбација

  • Креатор на темата Латекс Бурка
  • Време на започнување
Л

Латекс Бурка

Гостин
Кои се вашите? Ве молам еден пример од пост, да се поттикне повеќе мислења да има.

Јас лично многу сакам кога ластиче за коса ќе си замотам околу тестисите да ме стега дур го маам. Опасен стимул ми дава, али downside е тоа што коа го правиш често почиња да те боли на рандом моменти во зоната околу бешиката. Но се дур го правиш од време на време во модерација, многу е кул.

Кој е вашиот ритуал? :)
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Jaс си седам на раката дур не ми утрне и после ко ќе го дркам, не ја осеќам раката и чуството е како некој друг да ми го мава.
А раката ти е завртена нагоре или сплескана на столот/креветот?
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Ја повлекувам кожата скроз назад, главицата убаво да е извадена и турам мнооогу лубрикат и ја масирам со рака.. вонземски оргазам!
 
Л

Латекс Бурка

Гостин
Ја повлекувам кожата скроз назад, главицата убаво да е извадена и турам мнооогу лубрикат и ја масирам со рака.. вонземски оргазам!
Само главицата? Јако. Мене не ми е толку осетлива освен кај делот кајшо се спојува главицата со foreskin-от. Многу опако реагирам таму. :$
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Па техника се знае колку поголем бицепс толку појако и побрзо се тегне алатот:drk: кој сака нека проба со викс да види оргазам хахаха
 
Л

Латекс Бурка

Гостин
Па техника се знае колку поголем бицепс толку појако и побрзо се тегне алатот:drk: кој сака нека проба со викс да види оргазам хахаха
Абе не се такмичиме ние за тоа кој побрзо ќе сврши. Квалитет пред квантитет. Понекогаш посветувам цел ден на маструбирање за да го извадам максимумот. Нормално дека можам одма да се олеснам али каде е уживањето таму?
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Desanka Rukic za poveketo poznata a za drugite nejzinata sestra Levanka Rukic :D
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Плукнам си на раката и почнам со работа...чувството е како некоја да ти го дудла :giggle:
 
Член од
22 јули 2014
Мислења
621
Поени од реакции
766
Значи погодила ти се е невестата на тебе :)
...дечки, најважно од се е да ви се погодат невестите, да ги бива и за домаќинска работа и за кревет...иначе знаете како викаат...
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
потколеница и се е можно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom