Иван Исцелител - воскреснувач - телкинезер

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
BREEEEEE OVOJ NASIO MESIJA BREEE SEGA GLEDAV I VO REPUBLIKA SRBSKA GO SNIMALE I PUSTALE VO PROGRAMA ETERO BREEEEEE
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
SEGA SE UVERIH DEKA NASIO IVANCO IMA VISTINSKA MOK KAJ ZANKO ,,NE BERI GAJLE VO NASA TV IVANCO SO DOKAZE I FAKTE POKAZA VIDEO I DOKUMENTE DEKA IMA 85 PACIENTA OD SIDA IZLECENO BRAVO SEKOJA CEST
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.178
Поени од реакции
57.720
Дај бе не се репетирај, жити се...
 
R

Rigel Kent

Гостин
Дај бе не се репетирај, жити се...
Во мај не очекува невреме со големи поплави
Во јуни и јули Македонците ќе се релаксираат ќе имаат добри вести за нивната иднина
Во август не очекува топло и сушно време што ќе се резултира со голем дел пожари во јужна Македонија
Во септември и октомври ќе има колективна нервоза кај народот и политички превирања и една јавна личност трагично ќе го загуби животот.


Види го ти Иванчо :eek:

:icon_lol:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.178
Поени од реакции
57.720
Во мај не очекува невреме со големи поплави
Во јуни и јули Македонците ќе се релаксираат ќе имаат добри вести за нивната иднина
Во август не очекува топло и сушно време што ќе се резултира со голем дел пожари во јужна Македонија
Во септември и октомври ќе има колективна нервоза кај народот и политички превирања и една јавна личност трагично ќе го загуби животот.


Види го ти Иванчо :eek:

:icon_lol:
И за Нова Година ќе има повредени од петарди :D
(изјава на Иван на Наша ТВ)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.118
Поени од реакции
84.786
Во мај не очекува невреме со големи поплави
Во јуни и јули Македонците ќе се релаксираат ќе имаат добри вести за нивната иднина
Во август не очекува топло и сушно време што ќе се резултира со голем дел пожари во јужна Македонија
Во септември и октомври ќе има колективна нервоза кај народот и политички превирања и една јавна личност трагично ќе го загуби животот.


Види го ти Иванчо :eek:

:icon_lol:
Е па супер да не се грижам за следниов период онда ?

Ама ме фати жал за јавнава личност.. :unsure:

Иван дај кажи која е да пробам автограм да му најдам у меѓувреме ?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
кога одиш кај него, одиш 3 дена ( понеделник, среда и петок ), првиот пат бев, седнав на столче ме праша за што сум дојден му реков за тоа и тоа, и застана позади мене идемек као со рацете нешто ми прави и 10тина секунди трае тоа, и за чудо првиот пат одма право во главата нешто осетив, као топло да ми дојде, и така и на мајка ми и татко ми.. и нормално среќен си, веруваш дека нешто ке се случи :) , отидовме во среда и исто пак праша како ми било името, за што сум дојден но вториот пат не осетив ништо.. океј, отидовме и краен пат во петокот исто така ме праша и пак немаше ништо како првиот пат, и рече 30 дена да не ставам ништо, да не сум се чешал бидејќи нема да ми помине ( нема проблем .. ) и јас се чешав често али што има веза тоа, ако е исцелител ке се излечи :D ама тоа е само bullshit.. на татко ми ич не се чешнал ај можеби малце поминало, али нема ништо поконкретен ефект :)
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
[DOUBLEPOST=1400480272][/DOUBLEPOST]........................................................................
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
[DOUBLEPOST=1400524413][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1400524448][/DOUBLEPOST]
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
NASIO MESIJA TOCNO POGODE ZA POPLAVITE VO 2013 godina VI REKOV VO MAJ CE IMA NEVREME I POPLAVI. VO INTERVJUTO ZA ON.NET.MK no togas ne veruvavte SEGA SE UVERIVTE SE STO REKOV SE SE OSRVARI.........................................................................http://on.net.mk/kolumna_d.aspx?id=40
 

Kajgana Shop

На врв Bottom