Новата Мис Македонија

А

Атомската мравка

Гостин
Во Македонија секој/а втор/а е манекенка/диџеј во зависност од полот, со ваква младина нема зошто да се грижиме за нашата иднина :LOL:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.386
Поени од реакции
6.456
Ја капа му симнувам на тој шо ги убедил сите овие дека можат да се кандидираат за мис.
Убеден сум да го пратиме човеков кај Самарас ќе го убедеше да не признае под уставно за 2 саата, и дури ќе не молеше да си го зееме егејскиот дел.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Многу слабо девојчево (второво) што го одбравте, нека иде да се провери анорексија недај боже и ногата и се искривила, само на коса останала. Али фацава и е поубава од онаа на мисот, додека мисот мора да признаете дека има добро тело. Да не биде дека му ја уништуваме кариерата на девојчето :)
 
F

FARANG

Гостин
Не ми е за друго ќе ја пратат надвор како избраничка која ќе ја преставува земјата , шо ќе мислат за останатите оваа ако е мис

Дали сериозно сакаш мислење од мене за ова? :pos:

За жал парата го врти светот, деновиве ќе дознаме кој и се мама и тате.
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
Абе шо јадете :гомце: за Шчипјанката моја,вие поубави да не сте,девојката и не е толку лоша во споредба со конкуренцијата,одете на нејзиниот Фејсбук профил таму има поубави фотоси од овие

 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
912
Поени од реакции
2.558
Срцки...
БОГ ДА ЧУВА! :гомце: :facepalm: :sick:
 

Dave

subcomandante
Член од
15 февруари 2008
Мислења
1.663
Поени од реакции
2.949
Ај разбирам небитна работа ова.....ама девојчињава бе, малку да се приземни, да рече „чекај, освен домашниве некој дали комплимент ми дал у животов?“.....па и тие без памет, жени - него скотот што го организира ова :facepalm:
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Ај разбирам небитна работа ова.....ама девојчињава бе, малку да се приземни, да рече „чекај, освен домашниве некој дали комплимент ми дал у животов?“.....па и тие без памет, жени - него скотот што го организира ова :facepalm:
Мики Црнокрак
Инаку освен број 4 другите на карневалот во Струмица мажоретки не би ги стал
 
T

Tamora

Гостин
Абе шо јадете :гомце: за Шчипјанката моја,вие поубави да не сте,девојката и не е толку лоша во споредба со конкуренцијата,одете на нејзиниот Фејсбук профил таму има поубави фотоси од овие

Овде не е лоша воопшто можеби и не е фотогенична а на сликите од изборот како да заборавиле да ја извадат од солариум o_O
 

Kajgana Shop

На врв Bottom