Како до најјаките девојки?

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Никола напиша:
пеер..овие муабетитуку ти одамна не си наминал до Скопјево а? Ако, ни јас не сум.
Јесте да не сум бил одамна, ама една конзервативна претпоставка ќе дадам дека може кај нас пичките се по-материјалисти:icon_lol: Сепак, како што велам, practice practice and more practice, не значи ако ништо не биде петоко навечер па одма да се губи расположение...продолжуваш, сабота навечер, наредниот викенд, никако разочарување и ќе искочат на дело некои "јаки" пички.:wink:
Никола напиша:
Значи ли дека колку што можев да забележам од коментарите погоре, поголемиот дел од вас се на мислењето дека не постои разлика помеѓу пи*ките, туку дека секоја пи*ка е еднакво пожелна? Секоја девојка е еднакво убава?
Секоја пичка е еднакво желна, за жал секоја жена не е. Ние да можеме, ќе ги направиме пичка, нозе и раце само, ама не е таков светот:icon_lol::icon_lol:
Секоја девојка не е исто така еднакво убава...Убавината е дел од нејното его и психичко понашање во места каде може да добие внимание. Тоа не носи во други поенти: Да речеме одиш во некој класичен бар, влагаш и гледаш околу 100-ина луѓе, 50 машки, 50 женски. Од тие 50 женски, едно пола сигурно се или со дечко, или мажени. Едно 5-6 од нив се гарант кучки на PMS ден, или некои anti-men лезбејки...Или пак се имале долга врска само што прекинала и не се чуствуват 'in the mood':icon_lol::icon_lol:
Значи 30 пички треба да се забрават до сега:wink:
Одиме натаму, остануват 20. Од тие едно пола се со другарки и си ги полнат чашите и егото меѓу себе, сигурно се илузија на некоја "јака" пичка и би се срамиле да се мешат со било какви дечковци тек така...
Значи остануват 10 пички за кои гарант давам дека им се ебе таа вечер. Тие се хорни, ама не би го кажале на никого тоа, чекаат некој да се појави, некој културен, паметен ама истовремено што знае да ја седуцира (Seducing ако погрешив на МК). И сега ти како новајлија, треба да почнеш со играта, ама како што рекофме погоре, ако не биде со првата, акни се на фтората, ако не биде после тие 10 оди во друг бар или lounge или клуб...Веруј ми, ќе има една од тие 'јаките' што ќе ја дрмнеш:wink:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Wolf Pack напиша:
Јесте да не сум бил одамна, ама една конзервативна претпоставка ќе дадам дека може кај нас пичките се по-материјалисти:icon_lol: Сепак, како што велам, practice practice and more practice, не значи ако ништо не биде петоко навечер па одма да се губи расположение...продолжуваш, сабота навечер, наредниот викенд, никако разочарување и ќе искочат на дело некои "јаки" пички.:wink:

Секоја пичка е еднакво желна, за жал секоја жена не е. Ние да можеме, ќе ги направиме пичка, нозе и раце само, ама не е таков светот:icon_lol::icon_lol:
Секоја девојка не е исто така еднакво убава...Убавината е дел од нејното его и психичко понашање во места каде може да добие внимание. Тоа не носи во други поенти: Да речеме одиш во некој класичен бар, влагаш и гледаш околу 100-ина луѓе, 50 машки, 50 женски. Од тие 50 женски, едно пола сигурно се или со дечко, или мажени. Едно 5-6 од нив се гарант кучки на PMS ден, или некои anti-men лезбејки...Или пак се имале долга врска само што прекинала и не се чуствуват 'in the mood':icon_lol::icon_lol:
Значи 30 пички треба да се забрават до сега:wink:
Одиме натаму, остануват 20. Од тие едно пола се со другарки и си ги полнат чашите и егото меѓу себе, сигурно се илузија на некоја "јака" пичка и би се срамиле да се мешат со било какви дечковци тек така...
Значи остануват 10 пички за кои гарант давам дека им се ебе таа вечер. Тие се хорни, ама не би го кажале на никого тоа, чекаат некој да се појави, некој културен, паметен ама истовремено што знае да ја седуцира (Seducing ако погрешив на МК). И сега ти како новајлија, треба да почнеш со играта, ама како што рекофме погоре, ако не биде со првата, акни се на фтората, ако не биде после тие 10 оди во друг бар или lounge или клуб...Веруј ми, ќе има една од тие 'јаките' што ќе ја дрмнеш:wink:
Има и друга опција. Доаѓаш со друштво, фаќаш позиција, и во рок од 20 минути најмногу сите тие 10, плус сите што се со другарки, плус понекоја од тоа мажените или во врска, се воодушевуваат од тебе, и веќе без да сакаат СЕ ЗАМИСЛУВААТ како би било да се со тебе. За тие 20 минути, иако ти си тераш со друштво забава, сепак со секоја девојка се подшмекнуваш, на секоја и се насмевнуваш (веќе од 95% имаш вратена насмевка), и чекаш она да тргне поглед при такво насмевнување (МНОГУ БИТНО).

После тоа, само решаваш на која ќе и пријдеш... И твоја е.



Р.Ѕ. Е сега, некои маШки претпоставувам знаат како да бидат приметени верувам, а и знаат како да и пријдат после тоа, а и секоја минута понатаму...

За другите.... Тоа не се учи, ако не си роден така.... Ама и да си роден така, пак мораш да се трудиш додека да го достигнеш нивото на мастер... Во заведување...


Това би било углавном.






Сега дури видов дека место машки сум пишал мачки!
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Да, заборавив и на таа опција. ДОбра е пошто барем знаеш која е твојата компетиција т.е. твојте другари:)

Насмевката носи многу поени, а и едно обично "Здраво" следено со културно "Како си" исто така може да предизвика спонтана конверзација...ти самиот ќе осетиш колку се интересира таа 'јаката' во тебе и дали е малку напалена:)

Good one Dolphin:wink:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Од мое лично искуство, еве една ваква ситуација:

Ја приметеш мачката шо ти го дига најмногу и со поглед ја манијачиш, и манијачиш, и манијачиш доволно долго додека не и стане непријатно и почне да те избегава со поглед, па дури и да се дислоцира. Е ова е вистински моменат да се покажеш ко прав муж, онака да се знае кој е кој у кафана. Бараш некој послаб физички од тебе(жртва) у нејзин радиус, како она би можела да те примети на нејзин хоризонт. Поминуеш до типот-жртва и демек онака нешо буљаш горелево или доледесно и се лупаш рамо у рамо од него. Наместо извини, не сакав ова она, го грабаш и го грбачиш, млатиш и џигериш со клоци, боксои евентуално и глаа му мааш. Е сеа е најбитниот момент, ако планираш на дугачка стаза. Мачката е више ќарена, него поентата е она да те сака. Ако идеш одма да ја частиш пијачка ќе знае дека едноставно може да те има. Затоа ти ќе и свртиш грб без да и обраќап вниманние и ќе си отидеш ко победник у ситуацијата со пуно его. Палиш кецот/југцето и со шкрип го напушташ местото. Утре дента си највеча фаца на местото, сите те знаат и те зборат. Идеш онака ја наоѓаш мачкава и ја ебеш у веце. По три дена она ти кажуе дека е трудна и гарант ти нуди брак.

Знам сеа ќе си помисли некој на форумов дека сум јебо, али не е се така едноставно. Мислам лесно е овде ја као најголем јебач да ви давам совети на сите, али у пракса многу е тешко ова да го изведеш, треба тренинг.
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
A od iskustvo na mnogu drugi so visenje na netov ne se fakaat devojki...malku olabavete ...:)
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
I sto ispadna na kraj...bitno e da bide izvikana i ako moze da se zbori deka e elitna, pa neka ima i rogovi.
Fino, sto vise takvi to vise slobodni zenski za nas. :)
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Da vi kazam ja edna situacija:

Izlegvame so drugarite u kafic,vamo tamo... i zatvarat kaficite i odime u barot i so se desava tamo.
Edno nogo jako mace igra pred mene. ja gledam taka cela vecer malku i podnapien i i odam tamu na tipkata i ja prasuvam dali saka da se zapoznaeme.Me odnese vo 300 p.m. :pos:
i kako taka mi rasipa vecerta i jebi ga. ojdeh si so ke prais.

Odame vcera istite drugari ista relacija:centar,kafici i pak odame u barot.
Ja gleam istata tipka a jas zdroban pijan,kamen,zemja,mortus:)

Mi se pogodi i imenden i imav extra pari u mene. I taka imav pari samo so vo prvio slucaj ne i gi pokazav na tipkata. I da se vratam za vcera...
Pocnav na site da gi castuvam tamu i sto gi znam i sto ne gi znam. I se sleduva interesnoto:
Tipkata mi doaga i pocnuva da mi igra na kurot. jas ja gledam i mi tekna deka e onaa od prethodnata vecer so me preeba i niso ne napraih.Cekav prva da pocne.i taka bevme okolu 20 min. i posle toa taa na mene:
-Ke me castis nesto? nesto ozednev od igranjevo?
Na mene mi puka filmot i davam 50 evra i gi staviv vo prslukot i i kazuvam koj sum,kao mi go fukna vecerta pred toa i i vikam zemi parite i majni mi se od pred oci da ne te gledam.
Tipkata se zakopa vo zemjata 100 metra i si otide.
Poentata mi e:SAMO SO PARI DO JAKI PICICI
SUROVA VISTINA ALI JEBI GA
_________________________

GIVE MI MONEY CALL ME HONEY:ojea:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Handsome напиша:
Da vi kazam ja edna situacija:

Izlegvame so drugarite u kafic,vamo tamo... i zatvarat kaficite i odime u barot i so se desava tamo.
Edno nogo jako mace igra pred mene. ja gledam taka cela vecer malku i podnapien i i odam tamu na tipkata i ja prasuvam dali saka da se zapoznaeme.Me odnese vo 300 p.m. :pos:
i kako taka mi rasipa vecerta i jebi ga. ojdeh si so ke prais.

Odame vcera istite drugari ista relacija:centar,kafici i pak odame u barot.
Ja gleam istata tipka a jas zdroban pijan,kamen,zemja,mortus:)

Mi se pogodi i imenden i imav extra pari u mene. I taka imav pari samo so vo prvio slucaj ne i gi pokazav na tipkata. I da se vratam za vcera...
Pocnav na site da gi castuvam tamu i sto gi znam i sto ne gi znam. I se sleduva interesnoto:
Tipkata mi doaga i pocnuva da mi igra na kurot. jas ja gledam i mi tekna deka e onaa od prethodnata vecer so me preeba i niso ne napraih.Cekav prva da pocne.i taka bevme okolu 20 min. i posle toa taa na mene:
-Ke me castis nesto? nesto ozednev od igranjevo?
Na mene mi puka filmot i davam 50 evra i gi staviv vo prslukot i i kazuvam koj sum,kao mi go fukna vecerta pred toa i i vikam zemi parite i majni mi se od pred oci da ne te gledam.
Tipkata se zakopa vo zemjata 100 metra i si otide.
Poentata mi e:SAMO SO PARI DO JAKI PICICI
SUROVA VISTINA ALI JEBI GA
_________________________

GIVE MI MONEY CALL ME HONEY:ojea:
Леее кој јебо си....Ептен јака пичка таа шо на кур ти играла од прв пат у живот шо те глеа. Сигурно си и остаил посебен впечаток..онака мислам финансиски. Блазеси ти, никој неможе да ебе таква пичка
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
abe toa e problemot. Izgleda ne si razbral ili ne znam...
Bese od vtor pat. Ma so ja ebam.so pari mozam koja sakam da ja kupam ama nije to to

________________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY :eek:jea:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Handsome напиша:
SAMO SO PARI DO JAKI PICICI
SUROVA VISTINA ALI JEBI GA
_________________________

GIVE MI MONEY CALL ME HONEY:ojea:
Handsome, разбираме дека со пари би ги намамил, темата беше ако немаш толку пари да фрлаш:) Ако се снаџеш, имачеш:icon_lol::icon_lol: ако не, галени има во МК полно, ќе дае тато пари...
VMRO напиша:
A od iskustvo na mnogu drugi so visenje na netov ne se fakaat devojki...malku olabavete ...:)
VMRO, ебна ли нешто овај месец бре?
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Handsome напиша:
Na mene mi puka filmot i davam 50 evra i gi staviv vo prslukot i i kazuvam koj sum,kao mi go fukna vecerta pred toa i i vikam zemi parite i majni mi se od pred oci da ne te gledam.
Tipkata se zakopa vo zemjata 100 metra i si otide.
Poentata mi e:SAMO SO PARI DO JAKI PICICI
SUROVA VISTINA ALI JEBI GA
1. Не се разбацавај со пари, во Етипија немаат шо да јадат. Кај ректорат се по 500 МКД, со ценкање моеш да спуштиш на 300 МКД
2. Каде да обрнам внимание во текстот дека се работи за "јака пичица", пошто од прво читање не ја глеам јакоста.
3. Мислам дека не му одговори на прашањето на Никола.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Na pocetok:nogo jako mace(picica,dunda...)
a za Nikola: nikade ne pisuva deka treba bez pari tuku samo kao da dojdes do niv.
A najlesno so pari :pos:

__________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY :eek:jea:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Handsome напиша:
abe toa e problemot. Izgleda ne si razbral ili ne znam...
Bese od vtor pat. Ma so ja ebam.so pari mozam koja sakam da ja kupam ama nije to to
Можеби не сум искусен и секси ко тебе, или можеби затоа што имам просечно пари не те разбирам тебе и уште некој на форумов. Или сум толку несреќен па налетувам на антипатични мифки кои се ебат со се и сешто чисто ради хоби. Или можеби си бил жртва на една стара шема(пуштање вода) на профитирање на сопствениците на локалите со секси курвичиња кои се гребат пијачки од начукани магариња кои неебнале нишо долго време.
Обратно, тие неколку, според мене убави девојки кој сум ги имал, не ги фатив ни на пари, ни на кола, ниту па ми играаа на кур од второ глеање.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Pa toa mi e i problemot. Ne deka sum Brad Pitt ama koga resiv da istrosam taka nekoja para povise(ne deka sum i milioner) ama porano i jas naletuvav na takvi koga ne trosev vise od 500 den na izlevanje .Ednas ke izlezes ke se rasfrlas so po nekoe evro i eve ti jaki p**** okolu tebe.HELP :pos:

____________________________

GIVE ME MONEY CALL ME HONEY:eek:jea:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom