Како до најјаките девојки?

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Факт е дека најјаките девојки се движат по места каде има најголема концентрација на кеш и моќ. Ти немаш ни едно ни друго.
Што би направило некое машко, млад, дипломиран, симпатичен се, али пустото, не си дел од скопската елита, немаш пари за јака кола или прескапа облека, а ти се присакало да опнеш нешто квалитетно. Курви не те интересираат, до Бугарија, Србија, Албанија, Струмица, Кочани,:) те мрзи да одиш.
е сега свесен си дека е многу тешко до таква јака девојка да припариш (не знам Исаиева, Каролина, нема врска како репер), а ти се увртела во глава некоја фикс идеја баш неа да ја легнеш.
Знаеш дека е проблем самото тоа да влезеш во некој таков круг, камо ли да почнеш да ја шмекаш.
Кој пристап би го имале, како би се однесувале?
на пример позајмуваш добра кола, некое купе од другар од некој друг град (пошто елитниве Пи*ки, горе долу знаат која добра кола низ градов е чива)
се пицнуваш...

Она што ми беше муабетот, дали оние машки кои не се во шемата, елитата итн., се осудени најчесто да ебат само третокласни пи*ки?
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Никола напиша:
Она што ми беше муабетот, дали оние машки кои не се во шемата, елитата итн., се осудени најчесто да ебат само третокласни пи*ки?
осудени се да не ебат, уопште.
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Temava ke da e malku glupai...zivo,mrtvo,sakato....vazno dupka da ima...toa e naseto masko razmisluvanje. taka da...nie samo moze da se palime na Isaieva i na Karolina, ama drugi gi e*bat....i toa ako primetis, site tie licnosti imaat grozni maski za deckovci....kako Grozdan na Karloina primer :)


E sega...so treba da znaci toa tretoklasni? malku navreduvacki zvuci....
Ti ako imas seks so nekoja od elitata tebe ke te pali toa sto e od elitata a ne deka nesto posebna moze da bide...e ako se palis na takvo nesto.......ne znam sto da kazam. koja e poentata? A devojka sto ne e vo elitata znae taka ubavo da se dotera, taka ubavo da izgleda, sto nema da gleda kakva kola vozis, kolku pari trosis, kolku na nea frlas itn itn... i seksot so nea ke bide po dolgotraen, za razlika od drugive devojki, koi za edna nok ke te otkacat i posle ti ke trcas po niv, a ne oni po tebe.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
хммм... Не е така Офчар. Ја би поставил само едно прашање до тие јаки пи*ки: Кои се тие имаат ли тие свое јас и дали имаат храброст да погледнат назад и да видат од какви семејства излегуваат. Мојата дефиниција за јака пи*ка е дека јака е онаа која сама се изборила за тоа, а не да се фалат со тоа шо го заработиле мама и тато. Со тие девојки треба според мене да идеш и да им плеснеш у фаца ако почнат да ти курчат па да видиме каде ќе се завртат после тоа. Мразам луѓе кои мислат дека имаат виша вредност, а уствари немаат вредност и дури и еден орбит на парче е повреден од нив.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
So ku do najjakite zenki, nikako drukse.
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Site tie patat od kompleks, zatoa i tolku se digaat vo oblaci.
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
Никола напиша:
...Она што ми беше муабетот, дали оние машки кои не се во шемата, елитата итн., се осудени најчесто да ебат само третокласни пи*ки?
а бе муабетиве ко од амерички ефтин филм или од некој најголем битолски маџар излезени...


од кај вакво искуство?

јас никоаш не сум бил ниту Цане, ниту Елита, ниту пак сум бил шема...

ама жена ми, а и голем дел од моите бивши изгледат поарно од Хајди Клум .)

а сеа ти думај кај е проблемот :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Никола, Никола ... ајде еднаш да ти вратам како што ми лежи на срце:icon_lol:
Факт е дека најјаките девојки се движат по места каде има најголема концентрација на кеш и моќ.
Јас сум јака девојка и не се движам на места каде што има најголема концентрација на кеш и моќ. Одам кај што ми се оди, без да промислам што народ има таму и што е најмногу концентрирано.

Што би направило некое машко, млад, дипломиран, симпатичен се, али пустото, не си дел од скопската елита, немаш пари за јака кола или прескапа облека, а ти се присакало да опнеш нешто квалитетно. Курви не те интересираат, до Бугарија, Србија, Албанија, Струмица, Кочани,:) те мрзи да одиш.
Такво машко би си нашло тоа што му одговара. Значи, доколку е зрел, млад, дипломиран, симпатичен и све ... сигурно не би му паднало на памет да бара нешто само колку да ебе дека би бил опкружен со добри девојки од кои ќе може да бира со која ќе е. Да не зборам колку па ич не би ни размислил за курви.


е сега свесен си дека е многу тешко до таква јака девојка да припариш (не знам Исаиева, Каролина, нема врска како репер), а ти се увртела во глава некоја фикс идеја баш неа да ја легнеш.
Знаеш дека е проблем самото тоа да влезеш во некој таков круг, камо ли да почнеш да ја шмекаш.
Лесно или тешко, пак и тука ќе кажам дека ниеден паметен не би одлепил толку ... јасно е како што кажа и сам, таквите девојки на што се палат, па за да ти се уврти таква мисла во глава ... :pop:

Кој пристап би го имале, како би се однесувале?
на пример позајмуваш добра кола, некое купе од другар од некој друг град (пошто елитниве Пи*ки, горе долу знаат која добра кола низ градов е чива)
се пицнуваш...
И на ова одговараат моите претходни одговори.

Она што ми беше муабетот, дали оние машки кои не се во шемата, елитата итн., се осудени најчесто да ебат само третокласни пи*ки?
Муабетот ништо не ти беше (не дека е лош и дека нема такви луѓе), туку мене мубаетот ми е дека милион посто позгодни и попаметни девојки ќе се најдат на многу други места освен каде што пеат и зборуваат парите. Третокласни пи*ки ... хмммм ... општа глобална навреда. Затоа морам пак да си кажам за крај ... не се движам каде што е најголема концентрацијата на кеш и моќ и далеку сум од третокласна пи*ка.
п.с. Извини на искреност и нарцисоидност, ама ако си ги мериме во фраерлук, те тепав:wink: :icon_lol:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
A be luge .... ne postoi devojka (pa kakva i da e) sto ne moze da se ima ... za se treba samop strpljenie i taktika ...pa i danemas kesh i da nemas mok. Snadzi se pa zivi
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Zbratko напиша:
A be luge .... ne postoi devojka (pa kakva i da e) sto ne moze da se ima ... za se treba samop strpljenie i taktika ...pa i danemas kesh i da nemas mok. Snadzi se pa zivi
Секако ... само муабетот ми беше ако веќе ти треба тоа за одредена девојка ... што уствари би ти ти требала таа воопшто:)
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
divine напиша:
Никола, Никола ... ајде еднаш да ти вратам како што ми лежи на срце:icon_lol:


Јас сум јака девојка и не се движам на места каде што има најголема концентрација на кеш и моќ. Одам кај што ми се оди, без да промислам што народ има таму и што е најмногу концентрирано.



Такво машко би си нашло тоа што му одговара. Значи, доколку е зрел, млад, дипломиран, симпатичен и све ... сигурно не би му паднало на памет да бара нешто само колку да ебе дека би бил опкружен со добри девојки од кои ќе може да бира со која ќе е. Да не зборам колку па ич не би ни размислил за курви.




Лесно или тешко, пак и тука ќе кажам дека ниеден паметен не би одлепил толку ... јасно е како што кажа и сам, таквите девојки на што се палат, па за да ти се уврти таква мисла во глава ... :pop:



И на ова одговараат моите претходни одговори.



Муабетот ништо не ти беше (не дека е лош и дека нема такви луѓе), туку мене мубаетот ми е дека милион посто позгодни и попаметни девојки ќе се најдат на многу други места освен каде што пеат и зборуваат парите. Третокласни пи*ки ... хмммм ... општа глобална навреда. Затоа морам пак да си кажам за крај ... не се движам каде што е најголема концентрацијата на кеш и моќ и далеку сум од третокласна пи*ка.
п.с. Извини на искреност и нарцисоидност, ама ако си ги мериме во фраерлук, те тепав:wink: :icon_lol:
:cuc: :cuc: divine да можев ќе ти дадев зелено за ова....и јас не сум знаела дека спонзорушите се јаки пи*ки,а никола ти мора да си многу длабока личност чим ти е преивелигија да бркнеш ваква цура:pos:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Како? Со бокс, и после влечи ја у најблиската темница.

После, па после биди креативен :)


PARENTAL ADVISORY
EXPLICIT CONTENT!
If you are under 18 plese LEAVE!
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Мразам татини галенички.... Мразам „елита”... и машки и женски.... не ми ги вари стомаков...
Ак ако се кладами по нешто... па како би ја легнал.. е то вака иди...

По 10 мин поминати со неа, покрај.. само понашајнето да и го слушнам.... Ми се превртува се унутра...


Го губам облого.. емто од одма
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Никола напиша:
Што би направило некое машко, млад, дипломиран, симпатичен се, али пустото, не си дел од скопската елита, немаш пари за јака кола или прескапа облека, а ти се присакало да опнеш нешто квалитетно.
Кољо, продужи да вежбаш на третокласни.
Не може секој до квалитетна мома. Тоа ти е. Секој треба да си го знае своето место.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom