Што физички ги воодушевува жените?

M

Moon Child

Гостин
Отсекогаш сум сакала дечко со долга коса и што ќе знае да свири гитара, ко за иронија никогаш не сум имала :D ете така сум го замислувала мојот совршен :ROFLMAO:Несакам многу висок, некаде може за една глава повисок од мене е таман, и несакам дебели. Колку сака нека е симпатичен, ако е троа подебел одма отпаѓа од игра :D И нејќам плави машки.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.897
Поени од реакции
21.374
Отсекогаш сум сакала дечко со долга коса и што ќе знае да свири гитара, ко за иронија никогаш не сум имала :D ете така сум го замислувала мојот совршен :ROFLMAO:Несакам многу висок, некаде може за една глава повисок од мене е таман, и несакам дебели. Колку сака нека е симпатичен, ако е троа подебел одма отпаѓа од игра :D И нејќам плави машки.
Одговарам на описот само што ете немам долга коса, а од гитара свирење три чисти си немам, ама битно немам плава коса нити пак плави очи нити сум дебел:D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.826
Поени од реакции
10.991
Отсекогаш сум сакала дечко со долга коса и што ќе знае да свири гитара, ко за иронија никогаш не сум имала :D ете така сум го замислувала мојот совршен :ROFLMAO:Несакам многу висок, некаде може за една глава повисок од мене е таман, и несакам дебели. Колку сака нека е симпатичен, ако е троа подебел одма отпаѓа од игра :D И нејќам плави машки.
Стално со гитарава и долга коса ви иде у пакет :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.826
Поени од реакции
10.991
Немора да значи, ама препорачливо е. Јас мојот совршен така го замислувам. :D И нејќам да има виткана коса, туку права и кафена/темна :D
Перика прифаќаш првите неколку месеци? :D
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Досега никој така не ме воодушевил толку многу .......ама сепак добро би ми дошол еден
:peace
и за дома би си го зела
 

Kajgana Shop

На врв Bottom